Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pusjo View Post
    Free hit je kao stvoren za boxing day.
    Ne bih se složio. Ko može predvidjeti sa kakvim sastavima će se ući na boxing day?
    sigpic

    Comment


    • Ne moze niko, al na osnovu odigranih minuta u zadnjih 10 dana moze se pretpostaviti ko nece igrati u srijedu. Auba 99% nece poceti, Eriksen, Sane, Azar, Salah/Mane nece igrati 90minuta. Meni se isplati iskoristit ga sad, jer imam vecinu pomenutih igraca.

      Comment


      • Free hit je po meni najbolji tamo kad dodju kupovi, pa se budu igrale 4 utakmice po kolu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Bravo, zaboravio sam za taj period

          Comment


          • Originally posted by Pusjo View Post
            Ne moze niko, al na osnovu odigranih minuta u zadnjih 10 dana moze se pretpostaviti ko nece igrati u srijedu. Auba 99% nece poceti, Eriksen, Sane, Azar, Salah/Mane nece igrati 90minuta. Meni se isplati iskoristit ga sad, jer imam vecinu pomenutih igraca.
            Ja mislim da ce od ovih Azar sigurno igrati celu utakmicu.
            Сутра брзо долази - треба човек постати
            Нестали су кодекси, остали су комплекси
            Победе су порази, а исходи су потресни!

            Comment


            • U velikoj sam dilemi, da li da dovedem Martiala ili Lingarda? I da li da idem u minus da bi doveo Rashforda umesto Wilsona? [emoji16]

              Comment


              • Originally posted by In the middle of nowhere View Post
                U velikoj sam dilemi, da li da dovedem Martiala ili Lingarda? I da li da idem u minus da bi doveo Rashforda umesto Wilsona? [emoji16]
                Ja sam imo 2 transfera i jos otiso -4 da dovedem trojicu iz MUTD.
                Stavio sam Pogbu, Lingarda i Rashforda.
                Izbacio Sterlinga, Succesa i Frasera.

                Vidjecemo

                Sent from my LG-M250 using Tapatalk
                - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                Comment


                • Cijelo jutro pričaju da Marsijal nije uslikan zajedno sa ostalim igračima u hotelu i da neće igrati danas. Nešto nisam siguran da će propustiti meč, pa mi je i dalje sa kapitenskom. Namjestite dobrog igrača sa klupe ako ga imate.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nemoj to Reise, tek ga sinoć ubacih u fantazi.

                    Za pola sata kreću šokovi što se tiče postava.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Milner mi je prva izmena, mislim da ce on odigrati svih 90 ili ce bar poceti, s obzirom na stanje sa odbranom u Lpoolu.

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                      Comment


                      • Izbacim Eriksena, pomislim da će Poke da ga odmori..on u prvih 11.
                        Ubacim Marsijala umesto njega, on ni na klupi...

                        Ako Eriksen podivlja, a u dobroj je formi...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ja izbacio Sanea, a ubacio Martiala, isto mislio da ovaj sigurno neće igrati, još mi ni Richarlison ne igra, veselo! [emoji3526] [emoji16]

                          Comment


                          • Kakav je panj Mitrovic,jos sledece kolo cu da ga istrpim a onda se rastajemo.

                            Comment


                            • Risarlison na klupi, Milner i Marsijal ni na klupi. Za sad jedna nula sigurna [emoji3]

                              Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • Luka Dinj na klupi, a ući će mi u igru samo ako ne uđe Riča...

                                Comment

                                Working...
                                X