Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja već imam odlično kolo. 53(-4) poena. Jedino Frejzer nije ništa uradio, ali nije mi ni trebalo ništa od njega jer sam imao Doertija u odbrani.

    Kup fino ide, imam 15 poena više od protivnika. On ima još Alonsa, Salaha i Lakazeta, a ja VVD-a, Rudigera, Azara i Aubu. Neko čudo se mora desiti da ispadnem.
    sigpic

    Comment


    • do 91min bio je sjajno u odbrani: Hart, Tarkowski i onda eriksen je zabio 91 a holebas imao i gol i cs u dzepu i onda su primili dva komada za 3minuta i on umeso 14-15bodova samo 7 i doherty 6 ... sterling kao vice kapiten koliko toliko odradio posao ali slabo ipak
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Ako igrac ima 0 poena ali je igrao na mecu, da li ulazi neko iz izmene?

        Comment


        • Ako ne ulazi umjesto igraca koji ima minus poene, zasto bi ulazio umjesto igraca bez poena?

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Upravo sam samog sebe demantovao.

            Miki i Sigi van, Sterling i Hejbjerg upadaju za -4. Polovnjaci sa sredine, Frejzer i Snodgras, igraju previše dobro da bi ih ostavljao na klupu. Pun sam ovih 'premium' igrača sad. Vidjećemo koliko će da me košta očajna klupa.
            Pobogu, mora li svako koga izbacim da pokida odma sljedeće kolo...

            @Limun Ne.
            sigpic

            Comment


            • Namirisah Pedra. Šteta što Aspiju ode CS, mogli su biti baš brutalni.

              Ali dobro, Azar i Pedro će imati oko 20 bodova.

              Koliki sam bio baksuz za ovaj kup. Kolo pre kupa sam bio negde u prvih 300k na GW, ovo ću biti možda isto tu negde...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • GW15 Rank 257,571
                GW16 Rank 5,841,477
                GW17 Rank 109,828

                Čik pogodite koje kolo je bilo za kup...

                Kakav baksuz.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Drugo kolo kupa obezbijeđeno.

                  Ljudi, pogledajte ovo. Lik ima -155 ukupno i prošao je 1. kolo kupa.



                  Ko oće da provjeri:

                  https://fantasy.premierleague.com/a/...44001/event/17
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakva legenda.

                    Ovom je svako kolo WC. Lik ima preko 300 transfera do sad.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Više transfera no ja poena.

                      Još bolji podatak, nije zadnji u ukupnom skoru. Kakvih likova ima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Opet aktivan protivnik u 2. kolu kupa, ovaj put nisam toliko siguran u prolazak. Imamo totalno suprotne timove, samo Aubu i Frejzera imamo obojica. Ako Liverpul razbije Vulvse u petak, može se reći da sam ispao. Ima Salaha (c), Manea i Robertsona. Valjda pruže malo otpora Vulvsi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja cak mislim da stavim pre Patrisija na gol nego Fabijanskog koji igra kuci protiv Votforda,tu mora da padne dosta golova,i jedni i drugi igraju u vrhunskoj formi,ovde se mozda Vulfsi zatvore pa cekaju kontru.Ne znam ni koga za kapitena,Azar je na 75 posto da ce igra,vrlo moguce da rizikujem sa Frejzerom za kapitena,nemam neku dobru opciju,on ili Salah,a Vulfsi nisu maciji kasalj da dodje Salah i istrese se kao protiv Bornmuta i oni su u formi.

                          Comment


                          • Azar dobio udarac samo, on bi trebao da igra protiv Lestera. Pazi se Frejzera i Vilsona, Bornmut gubi redovno u zadnje vrijeme, oni su u najgoroj formi od svih ekipa trenutno. Vulvsi čvrsto odigrali i protiv Sitija i protiv Čelsija, a i generalno ne primaju mnogo golova, vidjećemo koliko mogu otpora da pruže Liverpulu. Ja očekujem da prime bar dva gola tu, ovima iz Liverpula je samopouzdanje na maksimum trenutno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mislim da će ovo biti prva sedmica da neću napraviti transfer.

                              Valja sačuvati 2 transfera za naredna kola, kad će da bude nenormalna rotacija.

                              4 kola u 2 sedmice. Poeni na stranu, jedino što tražim je da imam 11 igrača na terenu u svakom kolu, i kapitena koji će igrati celu tekmu.

                              p.s. Sad vam je pravo vreme da razmišljate kakvu klupu imate. Ako imate na klupi igrače koji ne igraju, valjalo bi to promeniti. U ovom periodu, često igrači sa klupe donose bodove. A ima dosta jeftinih, solidnih opcija.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Isto bez transfera. Salah kapiten. Spremamo se za bozicno ludilo.

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                                Comment

                                Working...
                                X