Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedva preživjeh protivnika u kupu danas. Ima Salaha kapitena, Robertsona i Manea. Spasio me VVD sa ovim golom i 3 bonusa. Ajde Sterlinže, lansiraj me u 3. kolo kupa sjutra.
    sigpic

    Comment


    • Ocajno kolo,gubim kup skoro sigurno,jedino da Jang ubode dva gola i da ima cleen sheet sto se nije desilo u karijeri Janga.

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Ocajno kolo,gubim kup skoro sigurno,jedino da Jang ubode dva gola i da ima cleen sheet sto se nije desilo u karijeri Janga.
        Vreme je za stvaranje istorije! [emoji3]

        Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

        Comment


        • I ja se raspadoh, ukopaše me Sterling i Azar. 17 poena zaostajem. Jedina šansa je da Kejn da het-trik, poprično nemoguće.
          sigpic

          Comment


          • Au pa ovaj ima i s klupe poene,nema sanse.ni het trik Janga ne vadi situaciju.

            Comment


            • Sutra će Kejn da spase kolo. Valjalo bi i da Eriksen poludi.

              Ali prvo bi lepo legla neka asistencija od Shawa.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Dobar

                Comment


                • Kako ovo nije asistencija Kejna,niko je ni dotakao iz Evertona,Son ih zajebao i dao gol.

                  Comment


                  • Udario je Pikford, ali mislim da će naknadno da upišu asistenciju Kejnu.

                    Ako upišu asistenciju Kejnu i postigne još jedan gol, proći ću u sljedeće kolo kupa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ajmo Kejnaro još! Izvadi mi kolo!

                      Valjalo bi i jedna asistencija Eriksena.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Evo ga Reise!

                        Dodali su mu i asistenciju. Ali neće uzeti 3 bonusa. Son ima 2 gola i 2 asistence...ludak.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Evo ga Reise!

                          Dodali su mu i asistenciju. Ali neće uzeti 3 bonusa. Son ima 2 gola i 2 asistence...ludak.
                          Nisam računao da će Son da uzme 3 bonusa, ipak mi fali poen. Nevjerovatne stvari... Uništio me ulazak Kamare iz Fulama i dobijanjem žutog kartona. I Fabijanski primio gol u 90. minuta. Jbg, malo je falilo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Nisam računao da će Son da uzme 3 bonusa, ipak mi fali poen. Nevjerovatne stvari... Uništio me ulazak Kamare iz Fulama i dobijanjem žutog kartona. I Fabijanski primio gol u 90. minuta. Jbg, malo je falilo.
                            Čekaj, ima još 10 minuta. Dovoljna je Kejnu i asistencija mislim za 3 bonusa.

                            p.s. Čuj mene, ako uzme asistenciju, dobijaš još 3 boda. Mozga bez.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Previše je i ovo što je napravio, a i izaći će brzo. Nema veze, bar se pratila utakmica malo bolje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ipak nije izašao. Još osam minuta nade.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X