Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubi me prosli vikend,jedva 37 bodova,ovo kolo cu Azara za kapitena,ipak je Fulamova odbrana suplja,jeste Ranijeri veliki trener ali ne verujem da posle dve utakmice moze da im skrpi odbranu.

    Comment


    • Azar je sve golove u PLu dao dok je Ziru bio na terenu. Dok je bio Morata ucinak je 0.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Ne volim napadace kao Morata,spor,nije eksplozivan,neku solidnu tehniku ima a moze boga oca da promasi,ako je vec takav tip napadaca on mora da trese mreze kao Dijego Kosta koji je slican tip napadaca sa milion puta boljom zavrsnicom ili bar da igra za ekipu kao Ziru sto on ne radi.Treba ga prodati i dovesti Ikardija ili Dzeka koji rade posao iako nisu po mom ukusu napadaci,vise volim tehnicare koji sami sebi sansu mogu da izgrade,Aguero,Suarez,Salah,pa i Benzema koji je vec dugo van forme ali zna fudbala.

        Comment


        • Ta malo da propustim deadline.

          Kejn i Son umjesto Firmina i Salaha za -4. Kejn kapiten. Ostaje mi da se nadam da će biti golova između Arsenala i Totenhema.
          sigpic

          Comment


          • Lakazet out Arnautovic in

            Comment


            • I ja sam otišao u minus Stanković, Hjuz, Auba aut, Wan Biska, D. Silva i Zaha in. Riču sam ostavio na klupi.

              Comment


              • Ričarlison je preskup da bi ga ostavio na klupu, može on svakome da ga uvali.

                Sane-Sterling kombinacija bi bila najbolja za fantazi, ali ove rotacije ubijaju u pojam.
                sigpic

                Comment


                • Ajmoooo
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Ta malo da propustim deadline.

                    Kejn i Son umjesto Firmina i Salaha za -4. Kejn kapiten. Ostaje mi da se nadam da će biti golova između Arsenala i Totenhema.
                    I ja hteo Kejna, ali se ipak odlučih da ga ubacim od sledećeg kola. Dajem Agueru još ovo kolo.

                    Zato sam ubacio Eriksena, tako da će od sledećeg kola da mi bude pouzdani duo, Eriksen-Kejn.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Ajmoooo
                      Dobro je, nisam stavio dečkonju na fosnu

                      Comment


                      • Dali se dvije utakmice u tjednu racunaju pod jedno kolo nekada i kada?

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Dali se dvije utakmice u tjednu racunaju pod jedno kolo nekada i kada?
                          Kad se poklopi PL sa FA kupom i finale liga kupa. Mislim da to tek ide od 25. kola, nisam baš siguran za ovo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Kad se poklopi PL sa FA kupom i finale liga kupa. Mislim da to tek ide od 25. kola, nisam baš siguran za ovo.
                            Onda logika nalaze cuvat bench i triple za to

                            Comment


                            • 53.7% Of Fantasy Footballers Are Currently Fuming After Sergio Aguero Left Out Of Squad

                              Comment


                              • Sramota me što ostavih Wilsona na klupi. Ali nema Aguera u timu, tako da je on prva izmena.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X