Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam ga, Sigurdson je tu do sljedećeg WC-a. Marsijal mi je prioritet bio, uhvatilo ga je neko ludilo, a mislim da će još bolji da bude jer im je sve lakši i lakši raspored. Junajted je sve bolji, a CP je upao u neku lošu formu, pa da vidim može li kod kuće nekog Junajted da razvali.
    sigpic

    Comment


    • Prijao mi je ovaj mali odmor od fantazija.

      Što se tiče zamene za Mendija, mislim da mi je vreme da počnem da tražim neke igrače koji bi mogli da imaju dobra kola, a koje poseduje malo ljudi. Ovaj Vinagre što je Reise pomenuo deluje kao dobra opcija, ali moram prvo da ga vidim malo. Tako da bi mogao da dobije šansu sledeće kolo.

      Ovo kolo idem na Kolmana. Mislio sam da je skuplji, ali on je na 5.2 miliona. I ono što je još važnije, poseduje ga samo 1.4%. I ono što je najvažnije, u naredna 4 kola ima Kardif, Njukasl i Wotford kući. Jedino loše kolo je sledeće, tj. Liverpul u gostima, ali tad će verovatno na klupu. Šta znam, u ove 3 tekme kući, mogu da vidim 2 CS-a i možda neki gol ili asistenciju.

      Samo još da dodam da je Digne isto odlična opcija.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Koga za kapitena, Richarlison, Mane, Hazard ili Auba?

        Comment


        • Auba.
          sigpic

          Comment


          • FIRMINOOOOO

            Hahahaha

            Skinuo sinoc Salahu kapitensku, ali ko ga jebe kad Firmino i Sigi vratise sve. Njih niko ni nema.
            sigpic

            Comment


            • Kapiten Lakazet povređen, ni na klupi. Zamenik Aguero.

              Neću ni 30 bodova imati...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Đe si NSG? Evo ga opet Sigurdson ispred Ričarlisona.
                sigpic

                Comment


                • Tu sam Reise, gledam pregled PL i cekam Harta, ti?

                  Realno je da je klackalica kod njih dvojice, prednost Sigija je raznovrsnost (izvodi prekide, penale, zna i dati i asistirati) i njim pravis sitne korake razlike u odnosu na ostale, dok je Ricarlison jeftiniji, vise gubis kad donosi bodove a nemas ga u timu i zna da napravi bum od 12+ bodova. Ovaj put je na odbijenu natrcao Sigi, sledeci put ce Rica. Zato sam i stavio Rica=>Sigi, a ne cisto kao ti Sigi>Rica

                  Inace Gilfija opasno gotivim. Skontao ga u Totenhemu a zgotivio u Svonsiju. Sam ih je nosio poslednje sezone u dresu Svonsija. Steta za losiju proslu sezonu, ali vec se ove vraca na stare staze
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Riča može da donese brdo bodova u jedno kolo, a kod Sigija ide mukotrpno nekad. Ali kad Sigi postigne gol, to je 3 bonusa zagarantovano. Kod Riča je malo drugačije. Ovako kad gledam akcije Evertona, mislim da će Sigi da zadrži produkciju sa golovima. Kod njihovih akcija ide skoro po pravilu povratna lopta, a tu je Sigi uvijek.

                    Razmišljam da umjesto Azara ubacim Sterlinga. Umjesto Salaha i Firmina ću ubaciti Kejna i Eriksena, možda i Sona umjesto Eriksena da unaprijedim odbranu. Liverpul me razočarao ofanzivno, ne izgledaju više kao tim koji može da postigne pet golova kao od šale.
                    sigpic

                    Comment


                    • To da, znacajno je smanjio Silva opasnost Rici ovim guranjem napred. Manje dodira sa loptom, nekad je Rica nespretan i sporije reaguje kad je u guzvi napred. S druge strane kad je na boku, on zavrsava vise akcija nego Bernard koji sa Volkotom vraca lopte u sredinu, vise asistiraju i daju lopte Sigiju.

                      To za transfere se i ja premisljam. Azar je ovamo sve, i sigurni minuti. Do sredine januara ima samo Siti, manje sanse za rotaciju, na penalima. Sada ide gust raspored, tu je problem za Sterlinga. I on zavisi od lopti saigraca. Ne moze svaku utakmicu da Aguero bude bez gola, da Siti da 4 ili da Laport, Stons, Fernandinjo, Bilva ili Gindogan da gol.
                      Za Liverpul i Totenhem cekam ove meceve LS, ako Totenhem ne dobije onda ce sve karte baciti u ligu. Kejn ce biti onaj stari, odmorio je od SPa, usao u ritam a i vratili se Ali, Son i Eriksen. Mada i Liverpul ima dobar raspored. Vise ce se znati posle srede
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Sterling Aguero Sane..opet! Tesko da ce vezati 4 meca za redom u prvih 11 za 10 dana. Koji ce prvi da odmara?
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Treba sačekati i videti koliko je Jesus povređen. Ako je nešto malo ozbiljnije, Aguero se sam nameće.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Aguero je sve mečeve u PL odigrao, ali Sterling mi izgleda kao igrač koji će najmanje da se rotira u ovom gustom rasporedu. Sane je tu najveći rizik, za njega se ne zna ništa, mada sa ovom povredom Mendija možda povrati stalno mjesto u startnih 11.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zna li se hoće li igrati Hazard za vikend, dvoumim se da li da dovedem Sterlinga, ne znam da li će igrati oba naredna meča?

                              Comment


                              • Trenirao je juče sa timom, to je dobar znak da će igrati. Cijelu nedelju je imao da oporavi taj zglob, nižim igračima to rijetko kad predstavlja problem.

                                Ja mislim da će Sterling i Aguero da propuste po jedan meč u ova naredna dva kola.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X