Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napravio neke izmene.

    Sine, na računu mi ostalo keša 6 mil.

    Uvek lepo izgleda

    Comment


    • Zna li se oće li Bernardo Silva biti u postavi, igraju sa Haderfildom kući pa bi mogao da iskida ako počne meč.

      Imam dilemu: Arnold i Bernardo ili Robertson i Rišarilson.
      Last edited by goku; 16-08-18, 15:44.

      Comment


      • Kod?
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by dekinjo View Post
          Zna li se oće li Bernardo Silva biti u postavi, igraju sa Haderfildom kući pa bi mogao da iskida ako počne meč.

          Imam dilemu: Arnold i Bernardo ili Robertson i Rišarilson.
          TAA i Bernardo
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by dekinjo View Post
            Zna li se oće li Bernardo Silva biti u postavi, igraju sa Haderfildom kući pa bi mogao da iskida ako počne meč.

            Imam dilemu: Arnold i Bernardo ili Robertson i Rišarilson.
            Mislim da oce. I protiv Celzija i Arsenala je bio odlican, jedan od najboljih tako da ocekujem opet da bude starter.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Igrace Bernardo sigurno. Samo se pazi, njemu veceras skace cijena na 7.6.
              sigpic

              Comment


              • Igrao bi sigurno da Pep ne rotira stalno, ko je mislio da Sane neće početi.

                Možda izađe sa Saneom, Sterlingom i Jesusom, a ima i Kuna. A možda Bernardo bude igrao i povučenije zbog povrede KDB i slabijeg protivnika.

                Everton ima dosta lak raspored, tako da je možda dobra varijanta ubaciti Kolmena i Rišarilsona, a staviti jeftinijeg Arnolda umesto Robertsona.

                Kako se zna da će nekom cena skočiti, jel to pretpostavka ili se negde može pratiti?

                Comment


                • Ima sajt koji prati to, ali nije 100% tacan. Zna nekad FPL da jebe sa tim.

                  David jos nije spreman, nece poceti i nema KDB-a. Jedina opcija u kojoj Bernardo nece igrati je da startuju Sane, Sterling i Mahrez.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pravo pitanje, da li ubaciti sad Kejna, jer za njega je potrebno napraviti dosta para, pa je potreban i verovatno dodatan transfer.

                    Kejn ima kući Fulam, pa u gostima Junajted. Sa jedne strane, Fulam kući je idealno vreme da se razbije maler avgusta, ali isto tako tekma posle toga ne obećava. Da li sačekati do početka septembra i tad će verovatno i da krene da razbija. Ali svakako mi ni Lakazet ne uliva neko veliko poverenje trenutno. Velika dilema...

                    Obično u ovo vreme imam čist kristalisan sastav i ne razmišljam puno, ali ove godine je situacija dosta drugačija. To je kletva SP-a...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Kejn protiv Utd nije bas isplativ, ne moze meda.
                      Dobro ga paze. Ne znam ni dal je gol dao u duelima sa Utd.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • I meni izgleda da bi mogao dosta poena da uzme protiv Fulama, odbrana im je uzasna. Protiv Junajteda jos nije dao gol ja mislim, ne znam grijesim li, tako da bi i tu mogao da razbije maler.

                        Ja sam se spremio da zamijenim Salaha i Moratu za Azara i Kejna, ali sam dobio previse poena, pa cu sacekati.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa to, zato vagam....

                          Sa jedne strane Fulam kući, a sa druge strane Junajted u gostima i verovatno ulazak u -4 da bi obezbedio pare. Dilema, dilema...

                          p.s. I ja jurim Azara i Kejna, ali ću morati verovatno tri igrača da zamenim za tu dvojicu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            I meni izgleda da bi mogao dosta poena da uzme protiv Fulama, odbrana im je uzasna. Protiv Junajteda jos nije dao gol ja mislim, ne znam grijesim li, tako da bi i tu mogao da razbije maler.

                            Ja sam se spremio da zamijenim Salaha i Moratu za Azara i Kejna, ali sam dobio previse poena, pa cu sacekati.
                            Rano je suditi o Fulamovoj odbrani, meni su delovali mnogo bolje u sipu mego protiv Palasa. Treba uzeti u obzir da im nije igrao Rim, stoper i najbolji igrac prosle sezone.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Sta savetujete koga za kapitena Sane,Tosun ili Sancez?

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Sta savetujete koga za kapitena Sane,Tosun ili Sancez?
                                Niko od te trojice, daj nesto cetvrto.
                                Last edited by Brian McShtull; 16-08-18, 21:02.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X