Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni. View Post
    Ukanali i mene Sancez. Kako mi krvo sto traku nisam dao Agueru
    Ja ga zamenim za mrtvog Kejna,jer je trebalo Zesus da igra,ovaj stavio obojicu....

    Comment


    • Sta je sa Sancezom,sto ne igra

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Ja ga zamenim za mrtvog Kejna,jer je trebalo Zesus da igra,ovaj stavio obojicu....
        A jbg. A realno Zezus ne moze ni da cisti kopacke Agueru. Mislim da je ovom partijom Aguero zakucao mesto u 11, ali opet to je Pep . I sledecu tekmu Siti moze da nalupa vukove, mozda vredi riskirati sa kapitenom Aguerom.

        Comment


        • Slazem se,a moze i vrv ce sledecu poceti Sterling,a sigurno sa 2 spica protiv Volvsa nece poceti ,a ko nece igrati ko zna vrv ce igrati i Voker al ajde to ce Kompani na klupu ,sve drugo ko zna

          Alexis was going to play but he had a little problem, so we had to decide to give an opportunity to another attacking player."

          Comment


          • Ajmo Lukaku kapitenu

            Comment


            • Kakav potop. Još uvek nemam 20 bodova...

              Mislim da će mi ovo biti najgore kolo otkad igram fantazi. A bilo ih je baš loših. Videćemo šta urade sutra Firmino i Mane.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Aguero za kapitena nije nikakav rizik. Sad bas mocno izgleda, nema sanse da ce neko prije njega igrati.

                Moguce i da ce sljedecu utakmicu Zezus startovati, Vulvsi igraju slicno formacijski kao ovi sto su danas igrali.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Aguero za kapitena nije nikakav rizik. Sad bas mocno izgleda, nema sanse da ce neko prije njega igrati.

                  Moguce i da ce sljedecu utakmicu Zezus startovati, Vulvsi igraju slicno formacijski kao ovi sto su danas igrali.
                  Vulvsi igraju ofanzivno, sa 3 pozadi i ofanzivni bekovi i napred Himenez,e sad moguce da ce se povuci protiv Sitija,sto bi bila greska po meni,nema Volvs tim za bunker i odbranu,a gol mogu dati

                  I po meni Sterling pocinje sigurno sledecu,a sanse nema da igraju i on i Zesus i Aguero,licno mislim da ce Kun igrati ,al ko zna

                  Comment


                  • Najavljivali su svi živi tog Aguera od početka prošle sedmice, i dočekaše ga na kraju.

                    3 gola i asistencija?

                    Mendi je zver. Više se isplati stavljati njega kao dodatnog u odbrani, nego imati nekog veznjaka od npr. 7 miliona. Više nudi u napadu.

                    Inače, dali su mu asistenciju.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Vulvsi nemaju kadar ni ofanzivno, ni defanzivno, dosta je to slab tim ako mene pitas, a pogotovo nemaju protiv Sitija. Ako Aguero bude ovako raspolozen, ne gine ni njima jedna petarda.
                      sigpic

                      Comment


                      • Au, odbrana Robertson Mendi Alonso i Tripije (kad bude bio siguran starter) i na golu De Hea- ima da vuce vise bodova nego 80% veznih redova.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Najavljivali su svi živi tog Aguera od početka prošle sedmice, i dočekaše ga na kraju.

                          3 gola i asistencija?

                          Mendi je zver. Više se isplati stavljati njega kao dodatnog u odbrani, nego imati nekog veznjaka od npr. 7 miliona. Više nudi u napadu.

                          Inače, dali su mu asistenciju.
                          Pa jesu i onda u petak procitam onaj glupi tekst u Telegrafu ili gde vec gde se ocekuje,da ispadne iz sasatav za HTFC,i da pocne Zesus i uzmem Kejna
                          Dali i Saneu,isto nisu trebali sutnuo je,golman odbranio i Kongolo natrcao na loptu
                          Last edited by 61563; 19-08-18, 15:46.

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Au, odbrana Robertson Mendi Alonso i Tripije (kad bude bio siguran starter) i na golu De Hea- ima da vuce vise bodova nego 80% veznih redova.
                            Ja od sledeceg kola guram nesto slicno sto se odbrane tice.

                            Pikford
                            Arnold Sou Mendi Alonso

                            Comment


                            • Mendi treba da ima jednu asistenciju samo.

                              Saneova nije diskutabilna za fantazi, sutnuo u okvir gola, golman odbranio i bilo koji igrac da je natrcao na tu loptu bila bi asistencija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja da se pitam, ne bi ni Sane dobio. Zna se šta je asistencija, a ne ove zaebancije. Odbije se od jednog, drugog i opet asistencija.

                                Ovaj centrira loptu, golmanu ispadne i Aguero natrči i da gol i asistencija se piše...

                                Mnogo su počeli da komplikuju stvari. Ako lopta bilo kako promeni pravac, ne bi davao asistenciju.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X