Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedno solidno kolo i za mene. Dvoumio se izmedju Azara i Kejnare za kapitena, i izabrao Kejna. Videcemo da li je to bila greska.

    50ak bodova, a ako sutra proradi duo Kejn-Eriksen, moglo bi ovo da bude odlicno kolo.

    Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by MarkoNFL View Post
      Ooo Fixni, brate moj. Satanak imamo u ovom kolu
      Sad tek vidim,Aguero ce presuditi

      Od njega dosta zavisi i celo kolo najvise ljudi ga stavilo na kapitena,drugi je Salaha on je vec prodao i treci je Kejn

      Comment


      • 30 za sad, od 5 igraca, bez kapitena. Kapiten Kun. Bolje bi mu bilo da se ne glupira sad.
        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

        Comment


        • Originally posted by Ankee View Post
          30 za sad, od 5 igraca, bez kapitena. Kapiten Kun. Bolje bi mu bilo da se ne glupira sad.
          Aj jos ovo kolo nek pauzira,pa nek se raspuca opet u septembru

          Comment


          • Cedric, brat moj. Sad vidim i da ce tri bonusa da uzme. Vredelo je trpeti te 3 kola, kad ovako donese 12 bodova u jednom kolu.



            Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Debelo se razmisljam da izbacim Salaha i ubacim Manea.

              Ajd da vidim posle rep. pauze sta ce biti, ali slaba vajda.

              Lose kolo, ostala su mi 5 igraca (4 odbrambena i Kane), 26p. [emoji24]

              Comment


              • 30 bodova za sada, Salah, Wilson, Jorginho danas nista nisu doneli.

                Jos 6 igraca mi ostalo.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Salaha maknuo , iskoristio pare i napravio reknstrukciju uz wild card.. sada je Hazard glavni

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Cedric, brat moj. Sad vidim i da ce tri bonusa da uzme. Vredelo je trpeti te 3 kola, kad ovako donese 12 bodova u jednom kolu.
                    Ja ga ubacio ovo kolo umesto Kabaselea, jer Watfordu ide paklen raspored. Prva zamena, sreća što Sanea nema ni na mapi, pa će ući

                    Samo sam kapitena failovao, jebo me Sigurdsson. Bukvalno jedini od 8 igrača koji danas nije ništa uradio u mom timu

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Cedric, brat moj. Sad vidim i da ce tri bonusa da uzme. Vredelo je trpeti te 3 kola, kad ovako donese 12 bodova u jednom kolu.



                      Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                      Meni na klupi ostao to najvise mrzim vise nego kad promasim kapitena.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Aj jos ovo kolo nek pauzira,pa nek se raspuca opet u septembru
                        Bezobraznice, zamalo da ga ureknes!
                        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                        Comment


                        • Augri,neizvesna utakmica,imas tri boda vise i igraca vise sutra,tebi Tarkovski i Hjuz a meni Aubamejang,malo ce mi biti jedan gol Aubamejanga.

                          Comment


                          • 51 bod, jos kane, trippier i shaw.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Sad tek vidim,Aguero ce presuditi

                              Od njega dosta zavisi i celo kolo najvise ljudi ga stavilo na kapitena,drugi je Salaha on je vec prodao i treci je Kejn
                              Idemo do samog kraja. Auba vs. Moura.

                              Comment


                              • Zna li neko kad oduzimaju bodove za visak transfera,ubacio sam sad za ovo kolo jednog vise od dozvoljenog.

                                Comment

                                Working...
                                X