Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Ukanale me ovi kapiteni,proslo kolo King,ovo Tosun,sledece kad stavim Aubamejanga opet cu da se zeznem jer nije u formi,ali moram da probam,mozda proradi protiv Vest Hema,to je najgora odbrana lige.
    Ja se mislim da ga stavim za triple

    Comment


    • Ja sam trenutno veoma loš, 11 poena, četri igrača, Rišarlison, F. Anderson, King i Dejvis. Ostali li još De Hea, Bai, Van Bisaka, Mane, Sane, Alexis i Firmino. Valjda će me oni čupati.

      Comment


      • Moram da menjam F. Andersona i Kinga, za tu cenu se može naći bolji izbor.

        Comment


        • Hrabro ako ga tripliras,ja cu da cekam da udje u formu,veze par golova.

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Zato na draftu dobro kolo. Riča, Pedro i Arnaut pokidali. Nego, zna li neko hoće li igrati sutra Smoling? Ubacim za ovo kolo Pereiru iz Lestera, ali mi ostao na klupi kao prva izmena. 12 bodova doneo. Ostali mi Stones, Smoling, Salah i Wood. Najveće šanse imam da mi Smoling ne igra...
            Pa i da ti ne igra Smalling, ući će ti Bertrand, jer igraš s tri defanzivca.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Pa i da ti ne igra Smalling, ući će ti Bertrand, jer igraš s tri defanzivca.
              Pa i Pereira je defanzivac, a prva mi je izmena.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Permutovao sam ga s Maddisonom ladno

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Permutovao sam ga s Maddisonom ladno
                  Njega mi je neko ćapio ispred nosa pred ovo kolo. A taman hteo da ga menjam za Grosa.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Njega mi je neko ćapio ispred nosa pred ovo kolo. A taman hteo da ga menjam za Grosa.
                    Ja sam, moram nekako da se cupam posle uzasnog drafta,ali ponuda za trejd i dalje stoji...

                    Dobijes ga za Richa,Pedra ili Salaha

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Ja sam, moram nekako da se cupam posle uzasnog drafta,ali ponuda za trejd i dalje stoji...

                      Dobijes ga za Richa,Pedra ili Salaha
                      A nećeš Ozila a?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        A nećeš Ozila a?
                        A neka hvala,evo mogu ti dati i TTA,za Colmena

                        Takodje,ako neko zeli Vilsona za Kejna ili Firmina, isto moze ne znam ko je njih pokupio

                        Prosle godine nije bilo mogucnosti trejda na draftu

                        Comment


                        • Mislim da je Kenedi već sad obeležio ovo kolo

                          Onakav performans, umetnički, neshvaćen... ne viđa se često

                          Rafa je shvatio i potpomogao ga

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            A neka hvala,evo mogu ti dati i TTA,za Colmena

                            Takodje,ako neko zeli Vilsona za Kejna ili Firmina, isto moze ne znam ko je njih pokupio

                            Prosle godine nije bilo mogucnosti trejda na draftu
                            Aaaa, ideš na moju slabost prema Liverpulu, pa nudiš Trenta.

                            Neka, verujem da će Kolman da proradi sa nekim golom i asistencijom uskoro. A i raspored im je dobar.

                            Šta bi mi ponudio za Pereiru? Evo, dva kola, dve asistencije.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Aaaa, ideš na moju slabost prema Liverpulu, pa nudiš Trenta.

                              Neka, verujem da će Kolman da proradi sa nekim golom i asistencijom uskoro. A i raspored im je dobar.

                              Šta bi mi ponudio za Pereiru? Evo, dva kola, dve asistencije.
                              Pa mislim realno je da jedan pravi navijac LFC zameni igraca Evertona ,za DR LFC i Engleske reprezentacije...Pereira jeste dobra opcija samo iz razloga,sto se vodi kao DR a ocigledno je da ce igrati desno krilo,al nemam kog za njega da ti dam jedino sto mi valja u timu je odbrana,i ovaj ludi Vilson sto eto slucajno ga krenulo..Evo mogu da ti dam i Staridza (isto LFC) za Lakazeta,to je ono postena opcija klupa za klupu,a dobijes igraca iz tim za koji navijas

                              Comment


                              • Inace kako ce Pep danas da zezne pola fantazija,kad bude stavio na klupu Aguera,Sanea,Davida

                                Ja sam ubacio Davida S,zbog KDB ali uopste me ne bi cudilo da krene sa Ferndinjom i Gundom,a napred isto ko sa AFC samo promeni Aguera za Zesusa

                                Comment

                                Working...
                                X