Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aguero uopste nije trebao Realu, jer ako su hteli spica onda im je trebao recimo Falkao koji samo hoce gol. Aguero hoce loptu a takvih igraca vec imaju u ekipi i broj je popunjen. Ni Nejmar im ne treba. Ja ne vidim sta ce im pored udarnog tria Ronaldo-Benzema-Di Maria.
    sigpic

    Comment


    • Meni je Aguero strasan i mislim da bi dobro dosao Realu u svakom pogledu...pokretljiv je i moze zabiti,a i nesebican je skroz

      Sve je do Benzemine forme,ali se nadam da ce on biti sve bolji jer je na pripremama sjajan

      Mada mislim da je najvaznije da Kaka napokon odigra dobru sezonu jer je on nepohodan Realu
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ipak je ugovor 200 miliona,a ne 25-nema veze slicno je to

        Mourinho je kralj http://realmadrid-club.bloger.hr/pos.../11979694.aspx
        Pronadji mi gde pise da je ugovor 200 miliona!?

        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

        Comment


        • Meni je ovo dovoljno jer ne vidim razlog zasto bi svi IZMISLJALI,a meni nije jasno kako bi potpisali ugovor sa jednom od najjacih avio-kompanija na svijetu za 25 miliona na pet godina,ako mozes podijeli sa mnom gdje si to nasao

          http://sportsport.ba/ino_fudbal/kral...ski-klub/61571

          http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=22945

          http://www.index.hr/sport/clanak/rea...es/563983.aspx

          EDIT-Ovdje pise da dobijaju 7,2 miliona,ali to je samo oficijelni sponzor,znaci bez reklame na dresu koja ustvari kosta najvise http://english.ahram.org.eg/NewsCont...ship-deal.aspx
          Last edited by AK47; 30-07-11, 20:41.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • "Spanish football club Real Madrid signed five-year sponsorship deal with Dubai airline company.
            Deal worth 5 million euros a year made Emirates club’s official partner, but it doesn’t include wearing Fly Emirates writing on players jersey."

            Fly Emirates im nece pisati na dresu,vec ce kao i pre pisati bWin...

            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

            Comment


            • Saznat cemo u narednih par dana bolje,mislim da Real ne bi potpisao ugovor za 25 miliona
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Jose je poprilicno rezervisan sto se tice Adebayora

                http://www.sportklub.info/vest.php?i...oko-adebajora-
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Adebayor cini se vise nije u planovima Reala jer bi on mogao preci u Tottenham u zamjenu za Lennona

                  Roma ce izgleda pokusati da dovede Higuaina ako uspiju prodati Boriella PSG-u,a vec su uspjeli prodati Vucinica tako da bi taj novac iskoristili da dovedu Argentinca

                  Ponudjen je i Kaka Chelsea-u za 25 miliona,ali to zavisi od pokusaja da se dovede Modric i Kakine plate

                  Ako se ostane bez ova dva igraca zaradit ce se solidna lova i pitanje je da li ce Perez i Mou pokusati dovesti jos nekoga...
                  Last edited by AK47; 03-08-11, 11:53.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • DI MARIAAAAAAAAA.............kakvi potezi i asistenijia za 0-6 bravo majsore ;)

                    Comment


                    • Kakav Alexis Sanchez i bakraci, jedan je Di Maria.

                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Kakva partija,golovi,majstorije...impresivno nema sta

                        Di Maria je zabio i predobar go,a ova asistencija fenomenalna

                        Inace cijela ekipa na nivou danas,Ronaldov go je isto odlican,Ozil vrlo dobro odigrao kao i Marcelo

                        Benzema u zadnje vrijeme odusevljava,samo nek tako nastavi
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Auu kakva majstorija! Sjajan Di Maria..

                          Ovakav ce Benzema biti ako ga zaobidju povrede. ;)
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Sta ste se bre napalili,pa igrali su protiv tamo nekih Kineza....
                            Evo vam ga vas Di Maria,kakav Alexis Sanchez


                            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                            Comment


                            • Phenom ja neznam koja je tebi uloga na forumu moderatorska ili omalovažavanje svakog igrača Reala i njihovog poteza. izvinjavam se za off


                              Fenomenalan potez Di Marie.

                              Comment


                              • "Ganso je sretan u Santosu i ukoliko bi mogao da bira neki drugi klub gdje bi igrao, to bi bio Real. On jedini ima posebno mjesto u njegovom srcu. Gansovu cijenu je odredilo tržište, ne znam da li će 50 miliona ostati na snazi i za šest meseci", - rekao je Pucci,Gansov agent...

                                Dobro bi dosao Realu,ali tek naredne godine
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X