Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne ide porez na transfer, lepo pise na sajtu.

    The transaction, as with all transfers of players between Spanish clubs, is subject to the current VAT rate of 21%, which is not an additional cost to Real Madrid C.F, since this amount is tax deductible.
    Pa imao je klauzulu Gotze, vredi on vise od 37 miliona, a Vidal i kompanije sto je ovde postavljena je u zadnjoj godini ugovora. Pogba i kompanija dosli besplatno, a i nisu pri dolasku bili ni blizu Illarramendia. Sa izuzetkom Vidala. Pogba nije imao utakmicu kao profesionalac, ne znam kako neko njega moze da racuna.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Decko po TM vredi 12 milki vi ga platili 32 auuuuu jebem ti fudbal i sve.

      Ali Brajkulica objasnio 70 milki za Vidala!

      Po ovoj logici za Ronalda treba dati 500 miliona i sve u ...
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Plate klinca 32m, a nas smaraju za 3m oko Pipite.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Vratice to brat sa kamatom. Xabi Alonso 2.0, mocni Illarramendi.

          Ne moze uvek za male pare, Ozil je bio steal za male pare, ne mogu i drugi jbg.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Boze blagi, postoji li iko ko moze da opravdava ovo? Najsmesniji transfer jednog velikog kluba u poslednje vreme.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Boze blagi, postoji li iko ko moze da opravdava ovo? Najsmesniji transfer jednog velikog kluba u poslednje vreme.
              Sad ce Wada da nadje argumente, ne brini.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Nemam sta da pravdam, onaj ko ga je gledao zna da je pojacanje za Real i bolji igrac od Khedire. Real nikada nije pitao za cenu, tako da ono..Ako se ispostavi kao promasaj, Florentino, Zidane i kompanija ce snositi odgovornost. Tako da ono...
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ovo je klasican primer slucaja: Imam pare, digla mi se patka na igraca koji mi i ne treba hitno ali cu ga ipak dovesti cisto da pokazem da mogu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Onda smo mi za Xabija trebali da im uzmemo 70
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Ovo je klasican primer slucaja: Imam pare, digla mi se patka na igraca koji mi i ne treba hitno ali cu ga ipak dovesti cisto da pokazem da mogu.
                      Kako im ne treba, imaju tri vezna igraca, od cega jedan ne igra prvih 11 utakmica Primere?
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Kako im ne treba, imaju tri vezna igraca, od cega jedan ne igra prvih 11 utakmica Primere?
                        Dovodis losiju kopiju Xabija Alonsa kao najskupljeg srednjaka u Evropi u ovom prelaznom roku. Pritom momak ima jednu dobru, ali ne spektakularnu sezonu iza sebe i nekoliko solidnih. Pritom imas defanzivce koji zlu ne trebalo mogu da pokriju zadnjeg veznog, imas gomilu jeftinijih i jednostavnijih resenja. Ovo nema nikakve trzisne logike, nego je iscurelo u javnost da se Real interesuje za tog igraca, a Perez ce pre sebi iseci prst nego odustati od nekih pregovora.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Illarramendi bio iskljuciva zelja Zidanea i Ancelottia, to koliko je placen mene kao navijaca i ne interesuje iskreno. Placen je i famozni Luka Modric 34 miliona eura, a po meni ne vredi ni 25. Taj patuljak kojeg su svi hvalili kao da je Bog i batina izabran za najgore pojacanje prelaznog roka. Illarramendia komentarisu ljudi koji su ga pet puta gledali, ako i toliko. Igrao u timu koji je igrao najnezgodniji fudbal u Primeri i pri tome sa Griezmann-om bio najbolji igrac. Da li on vredi 32 miliona cemo videti naredne sezone po njegovim partijama. Placeni su mnogo losiji igraci od njega mnogo vise, tako da ne znam cemu pljuvanje po decku, kada, ponavljam, na ovom forumu ga nije gledalo pet ljudi. Uzme se TM kao izvor, a na tom istom TM-u Gotze vredi vise od Ozila.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Trenutno ne vredi te pare ali vec sada odlican igrac. Pod Karlom ce biti samo jos bolji, od igraca tog profila ce uvek majstora napraviti. E sad, ne znam kako bi on i Cabi zajedno, obojica najbolje funkcionisu pored jednog cvrstog terijera. Mada mag s obrvom verovatno ima svoju viziju.

                            Previse placen trenutno ali nikako promasaj za razliku od Modrica za kog smo Akan i ja odmah videli sta ce da ispadne.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma svako vredi onoliko koliko je neko spreman da plati, tako je sa bilo kojom robom. Samo sto timovi poput Reala, Sitija i Monaka masakriraju trziste konstantnim preplacivanjem. Zamisli da je grupa ljudi spremna da plati hleb 200 dinara. Kako bi to uticalo? Nije Illara sam po sebi problem, vec konstantno bolesno trosenje para.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ja ne bih pogledao Iljaramendija pored Modrica. Taj Modric im je donio polufinale LS, to sto je Murinjo mislio da on moze da funkcionise sa Cavijem je posebna prica. Luka je umjetnik, Inter dovede Kovacica za 11 miliona, a ovdje se dovodi momak koji je imao dobru sezonu za preko 30. Klasicno izivivljavanje i dok se ovo radi ne moze se ni dovesti igrac za neke pristojne pare sem ako je u zadnjoj godini ugovora. Sjebali su trziste maksimalno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X