Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mocni Zizu, kako ga je samo prepoznao.

    Hteo je i Eden-a, ali Mou tvrdoglav, pa nece.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Bilo bi to mnogo para da sedi na klupi.

      Sto se Varanea tice, sjajan potencijal i sto je najgore vise cak i nije potencijal polako postaje ozbiljan igrac. Zao mi je sto nije dosao kod nas ali me raduje da smo ga nasli, jbg otisao je u veci klub, nema tu sta da se smaras.
      sigpic

      Comment


      • Moram i ja da se pridruzim hvalospevima. Baja je pokidao. Def man of the match. Koliko je brz, @1:11 ja i ortak smo bili u fazonu zasto je popisao Mesija?
        Koliko je samo samouveren, mislim da gresku nije napravo. Steta sto su CR i Ozil bili bez ideje u napadu. Benzemu ne bih da komentarisem
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Nisam gledao mec, danas cu snimak ako ga uopste ima na areni1, moram da provjerim.

          A Varane je od dolaska u Real momak sa svijetlom karijerom u najavi. Kad sa 19 godina tako izdominira protiv Barcelone, mogu samo zamisliti kako ga tuce samopouzdanje ovih dana a pucace ga i dalje i kakav ce stoper biti ako mu sve bude islo po planu.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Bilo bi to mnogo para da sedi na klupi.

            Sto se Varanea tice, sjajan potencijal i sto je najgore vise cak i nije potencijal polako postaje ozbiljan igrac. Zao mi je sto nije dosao kod nas ali me raduje da smo ga nasli, jbg otisao je u veci klub, nema tu sta da se smaras.
            Zidan je nudio Eden-a pre nego sto je Di Maria dosao u Real, a Mou nije hteo da rizikuje ili sta vec. Nije Real bio zainteresovan ovog leta.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Aha to je vec nesto drugo. Opet mislim da je timski bolje sto ste uzeli Anhela, Eden je odlican potencijal ali ne treba vam pored CR-a.
              sigpic

              Comment


              • Naravno, Angelito se vec afirmisao kao veliki igrac. Samo da ga od sledece sezone zaobidju te povrede, vec druga sezona ne moze jadan ostati zdrav.

                Samo eto, meni je Eden velika zelja, a pre ili kasnije ce doci u Real, ubedjen sam.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Otisao brat po novine i neki kazu da se jos nije vratio.



                  Sprda se decko od 19 godina..
                  Svaka mu čast na ovoj partiji, samo tako nek nastavi.
                  Ali Karvaljo.... koliko kikseva
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Naravno, Angelito se vec afirmisao kao veliki igrac. Samo da ga od sledece sezone zaobidju te povrede, vec druga sezona ne moze jadan ostati zdrav.

                    Samo eto, meni je Eden velika zelja, a pre ili kasnije ce doci u Real, ubedjen sam.
                    Eh koji su sve igraci meni bile velike zelje. Ti makar navijas za Real, mozes svakog leta da se nadas velikim igracima, meni iz godine u godinu padaju kriterijumi, Robin mi je bio kao grom iz vedra neba. Ni sanjao nisam da cemo uspeti da ga dovedemo pored Sitija.

                    Tako da, moj savet uzivaj u onome sto imas i nadaj se nekom dobrom desnom beku (samo da nije Rafael)
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne brini, Carvajal je novi desni bek Reala. Tako da je Rafael siguran, barem za sada.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Varane standardno dobar, ne znam zašto se toliko isčuđujete

                        Momak briljira u ovoj sezoni a sve je počelo utakmicom sa građanima u LP pa je tu svoju formu prenio na primeru da bi na kraju sve to zaokružio fenomenalnom partijom protiv barse.

                        Kratko i jasno Mr. Clean

                        Ronaldu treba jedan gol pa da se izjednači sa Gentom i postane 6. strijelac Reala svih vremena.

                        Higuainu potreban jedan gol da dođe do 100, a Benzemi jedan da dođe do 50 golova u La Ligi.

                        Adan objavio da na kraju sezone napušta klub

                        Igrači koji su pozvani za večerašnji meč:
                        Goalkeepers: Diego López, Adán and Jesús.
                        Defenders: Varane, Ramos, Coentrão, Carvalho, Marcelo, Arbeloa and Albiol.
                        Midfielders: Khedira, Alonso, Essien, Modric, Callejón and Di María.
                        Strikers: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuaín and Morata.

                        Comment


                        • Sto nema brata Ozil-a?
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ma zbog kartona, ali budi bez brige pinokio je tu

                            Comment


                            • Originally posted by edohz View Post
                              Ma zbog kartona, ali budi bez brige pinokio je tu
                              Tesko nama veceras..Nista, morace CR sam da utrpa tri gola, Pipita dva i moze Lukica da da jedan. Bilo bi dosta.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ma ja onako skromno

                                Što se mene tiče nek Varane bude u prvih 11 i ja zadovoljan. Treba ga forsirati pogotovo sad kad razvaljuje na terenu i kad puca od samopouzdanja.

                                Ronaldo postaje 6. najbolji stijelac Reala svih vremena dok Pipita postiže svoj 100-ti gol u Primeri

                                Comment

                                Working...
                                X