Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veklika prasina se digla u posljednje vrijeme oko Gonzalovog odlaska.

    Kako se moglo vidjeti juce na ceremoniji Higuain je bio veoma emotivan dok je slavio, njegovi potezi tokom slavlja govore samo jedno, a to je rastanak. Dugo se pozdravljao sa svim igracima kao i sa dugogodisnjim delegatom Reala Agustínom Herrerínom a sisao je sa bine sa suzama u ocima. Da stvar bude jos jasnija nosio je dres sa potpisom svih igrača na kojem je izmedju ostalog pisalo " Hvala ti za sve sto si nam dao " te prema tome ADIOS HIGUAIN !"
    Primjetio sam jos i to da je njemu najteze palo ispadanje u LP, nije imao snage ni da da izjavu nposlije meca

    Iskreno se nadam da ce ostati, on je covjek koji se ne buni protiv smanjene minutaze, a jos i maksimalno iskoristava odigrane minute, za takvog majstora jednostavno mora biti mjesta u prvih 11

    Pipta sa Realom ima 3 titule, 1 kup i 1 super kup ;)

    Comment


    • Steta sto odlazi xoce ga golovi,gol igrac...:P..takav je potreban Realu..

      Comment


      • Ne znam, jeste veliki Madridista i ako bi bio na klupi onda se i ne bih bunila da ostane ali u prvih 11. ga nikako ne mogu gledati, previse puta se nije video u nekim bitnim utakmicama, kad se setim onog promasaja 1 na 1 protiv Barse u prvim sekundama utakmice pa nakon toga Ronaldo slobodan na drugoj strani a on sutira kroz dvojicu igraca...
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Samo da ne dodje kod nas i sve 5.

          Comment


          • Originally posted by Sara View Post
            Ne znam, jeste veliki Madridista i ako bi bio na klupi onda se i ne bih bunila da ostane ali u prvih 11. ga nikako ne mogu gledati, previse puta se nije video u nekim bitnim utakmicama, kad se setim onog promasaja 1 na 1 protiv Barse u prvim sekundama utakmice pa nakon toga Ronaldo slobodan na drugoj strani a on sutira kroz dvojicu igraca...
            Znam to je usrao skroz....;)

            Comment




            • ;)
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Prrvih XI za večerašnji meč:

                  Adán; Albiol, Carvalho, Varane, Marcelo; Sahin, Granero; Di María, Kaká, Cristiano; Benzema.

                  Veoma zanimljiv sastav, mada nezz ko bi ovdje mogo igrati desnog beka. Sve u svemu biće zanilmjivo ;)

                  I naravno večeras će se desiti tradicionalni El pasillo, tj. naklon prvaku Španije

                  Comment


                  • Mnogo mocan sastav.

                    Svidja mi se, mnogo ofazivno, fino rastaviti ove na delove.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Piszczek ce izgleda biti novi desni bek Reala. Mnogo dobar igrac, bice odlicno pojacanje ukoliko dodje.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Jos kad bi u paketu sa njim dosao Neven umesto Karvalja bilo bi odlicno.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Uzeti Nevena pre Hummelsa bi bila totalna ludost.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Neven bre, vreme je da jedan Srbin zaigra u Realu.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Piszczek ce izgleda biti novi desni bek Reala. Mnogo dobar igrac, bice odlicno pojacanje ukoliko dodje.
                              Daleko mu kuca od Madrida. Mislim da on nije nivo Real Madrida, pruzao je on dobre partije u BVB, ali mislim da su jedva docekali da se neko za njega javi. Moze Mou dosta boljeg izabrati ;)

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Daleko mu kuca od Madrida. Mislim da on nije nivo Real Madrida, pruzao je on dobre partije u BVB, ali mislim da su jedva docekali da se neko za njega javi. Moze Mou dosta boljeg izabrati ;)
                                Slazem se i ja da ima boljih, ali ako dodje on, svakako ce biti poboljsanje u odnosu na Arbeloa-u.

                                Kada bih mogao da biram, uzeo bi Walker-a iz Tottenham-a, mnogo mocan igrac. Ako on ne moze, onda bi mogao Johnson iz Liverpool-a. Isto jako kvalitetan igrac, samo je pitanje koliko bi trazili za njega. A, ako recimo dodje Hummels, onda nam ne treba desni bek, Ramos ce igrati i bila bi to bolesno jaka odbrana.

                                Marcelo-Hummels-Pepe-Ramos..uh!
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X