Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uz Karima i Pipitu imamo strašan napad plus ako tu još dodamo nove nade, klince Moaratu i Jese-a........strahota

    Danas je bila skupština članova Real Madrida u prostorijama Santiago Bernabea. Jedna od tačaka dnevnog reda bila je ta da se putem elektronskog glasanja članovi usaglase kojeg igrača Real Madrid treba dovesti ovo ljeto.

    Sutrau 11:30h objavljivanje rasporeda utakmica za sezonu 2012/13 koja počinje 18.08.2012-te.

    Comment


    • Meni taj Modric nije los.Dobar je za ovu poziciju koju sam rekao, mogao bi to da odigra.Sto se tice pojacanje, mislim da nam je potreban jos jedan sic jer Murinjo ne daju puno sansu Jeseu i Morati.Ali bih voljeo da oni dobiju finu minutazu.Sto se tice odbrane vec sam rekao da nam treba desni bek.Vidim ominje se Javi Martinez ali on je stoper i meni je glupo vracati Ramosa na beka, kad tako dobro funkciJonise sa Pepeom.

      Comment




      • Kako je pokrio ovaj ganci grb majstorski

        Comment


        • Originally posted by Romanov PG View Post
          Meni taj Modric nije los.Dobar je za ovu poziciju koju sam rekao, mogao bi to da odigra.Sto se tice pojacanje, mislim da nam je potreban jos jedan sic jer Murinjo ne daju puno sansu Jeseu i Morati.Ali bih voljeo da oni dobiju finu minutazu.Sto se tice odbrane vec sam rekao da nam treba desni bek.Vidim ominje se Javi Martinez ali on je stoper i meni je glupo vracati Ramosa na beka, kad tako dobro funkciJonise sa Pepeom.
          Prirodna pozicija Javi Martinez-a je zadnji vezni,ali je u nedostatku igraca ove sezone igrao dosta dobro i stopera,jedini covjek koji moze zamijeniti Alonso-a i ja bi bas volio da on dodje ...ne mogu da vjerujem da se Modric spominje u kontekstu 50 miliona,sve kontam da to umisljam,a ono stvarnost
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Igrac koji moze zameniti Alonsa je jedan jedini takticki najpotkovaniji na svetu <3

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Igrac koji moze zameniti Alonsa je jedan jedini takticki najpotkovaniji na svetu <3
              Markizio za sve pare
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Ovako izgleda prvi dio sezone 2012/13 sto se Real Madrida tice

                Real Madrid - Valencia
                Getafe - Real Madrid
                Real Madrid - Granada
                Sevilla - Real Madrid
                Rayo Vallecano - Real Madrid
                Real Madrid - RC Deportivo
                Barcelona - Real Madrid
                Real Madrid - Celta Vigo
                Mallorca - Real Madrid
                Real Madrid - Real Zaragoza
                Levante - Real Madrid
                Real Madrid - Athletic Bilbao
                Real Betis - Real Madrid
                Real Madrid - Atletico Madrd
                Real Valladolid - Real Madrid
                Real Madrid - RCD Espanyol
                Malaga - Real Madrid
                Real Madrid - Real Sociedad
                Osasuna - Real Madrid

                Blizu je El Clasico

                Comment


                • U sedmom kolu El Clasico jbt...

                  To je cini mi se najranije u zadnjih deset godina.

                  A, u prvih sedam kola, Valencia, Sevilla i Barsa..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    A, u prvih sedam kola, Valencia, Sevilla i Barsa..
                    To je mozda i bolje nisu se Valencia i Sevilla nesto pojacali da se od njih strahuje, ma protiv svakog se treba dva puta igrati tako da je gotovo svjedno kad ces.

                    Comment


                    • Da, slazem se, ali ce Mou morati odmah na 100% u prvih par kola, jadni igraci, ima da izginu...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Kakav pakao od rasporeda. Valensija 18. pa prvi mec super kupa 22. pa onda Getafe 26. pa revans 25.

                        Ali ne sumnjam u ove momke, zgazicemo ih sve.VAmos Madrid!

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Igrac koji moze zameniti Alonsa je jedan jedini takticki najpotkovaniji na svetu <3
                          Kako zivota ti on da igra poziciju Alonso-a,Marchisio je igrac koji vise igra prema naprijed i ubacuje se stalno iz drugog plana,dobar trkac...ne uzimajuci njegove oskudne igracke mogucnosti,kako da on zamijeni Alonso-a kad dugu loptu u zivotu nije dao,a Alonso te pogodi u glavu preko cijelog terena lijevom i desnom nogom(onaj to ni na PES-u ne moze),nikako nisu slicni,a Martinez je najbliza kopija,igracina je Javi jebo te Marchisio vise
                          Last edited by AK47; 10-07-12, 18:12.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Kako zivota ti on da igra poziciju Alonso-a,Marchisio je igrac koji vise igra prema naprijed i ubacuje se stalno iz drugog plana,dobar trkac...ne uzimajuci njegove oskudne igracke mogucnosti,kako da on zamjeni Alonso-a kad dugu loptu u zivotu nije dao,a Alonso te pogodi u glavu preko cijelog terena lijevom i desnom nogom(onaj to ni na PES-u ne moze),nikako nisu slicni,a Martinez je najbliza kopija,igracina je Javi jebo te Marchisio vise
                            Markizio niti je takticki najpotkovaniji igrac niti moze da zameni Alonsa ali mikula je prso zadnjih dana.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Markizio niti je takticki najpotkovaniji igrac niti moze da zameni Alonsa ali mikula je prso zadnjih dana.
                              Ma solidan igrac,trci malo i te stvari,malo iz drugog plana nije los,ovaj ga okiva u zvijezde kao da je Ballack jbt...s druge strane Javi Martinez je fenomenalan,igrac koji je mene najvise odusevio prosle sezone u Bilbao-u,vrlo slican Xabi-u...

                              Izadji mikula malo vani,sok,sladoled sta ja znam...rastereti se malo
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ma solidan igrac,trci malo i te stvari,malo iz drugog plana nije los,ovaj ga okiva u zvijezde kao da je Ballack jbt...s druge strane Javi Martinez je fenomenalan,igrac koji je mene najvise odusevio prosle sezone u Bilbao-u,vrlo slican Xabi-u...

                                Izadji mikula malo vani,sok,sladoled sta ja znam...rastereti se malo
                                Markizio je klasa, sad je u najboljim godinama i mislim da ce biti jedan od kljucnih igraca Juvea i da ce doneti uspehe zajedno sa ostalima ali daleko je od najboljih.

                                Havi je tata, Bilbao bi mogao i bez Ljorentea i bez Munaina ali njega ako bi prodali ne bi prisli Evropi. Mada su oni stvarno cudo od tima i sad imaju Bielsu ali bez Havija neki veci uspesi ne bi bili realni, brutalno kako ih drzi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X