Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Happy 31. Birthday Iker Casillas







    sigpic

    Comment




    • sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • oj Pipite budale .........što mu ljudi oplakaše

        Comment


        • Marcelo ga je video, nece on moci sada da zivi od njega.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Sahin ostaje u Madridu
            "Želim ostati u najvećem klubu na svijetu. Imam želju uspjeti ovdje i želim dokazati svoju vrijednost u Madridu. U ovom klubu živim svoj san",
            Inače ima potpisan ugovor da augusta 2017 i naravno budućnost je pred njim samo da ga zaobiđu povrede.

            "Gago se dogovorio sa Romom i nikada više se neće vratiti u Real Madrid nakon što ga Mourinho nije respektovao" izjava Marcelo Lombille menadžer Gaga

            Interviju Varanea:
            " Činilo mi se da je Real samoubilačka misija, ali znao sam gdje idem oko čega nisam nikada sumnjao. Za mene su bili zainteresirani PSG i Man United ali ono što je napravilo razliku jeste mogućnost da vas trenira Jose Mourinho što mora rezultirati napredkom. Zidan me je prvi kontaktirao dok sam bio na fakultetu na ispitima. Sviđa mi se moj novi nadimak Mr. Clean jer pravim malo grešaka i prema tome nadimak ima smisla. " Rafael Varane Mr. Clean ;)

            Comment


            • Mourinho produzio ugovor sa Realom do 2016-e godine..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Mourinho produzio ugovor sa Realom do 2016-e godine..
                Evo sad pročitah i obradovah se ovome ko malo dijete
                Sad sam miran čitavo ljeto ;)

                EDIT:
                Perez odriješio kesu: "Florentino Perez će potpisati ugovor sa Portugalcem do ljeta 2016-te uz sedmičnu platu od 200.000 Eura".
                Last edited by edohz; 22-05-12, 15:57.

                Comment


                • Altintop odlazi u Galatasaray
                  Menadžer Van der Wiela izjavio da njegov klijent želi u Real Madrid
                  Hierro napustio mjesto sportskog direktora Malage
                  Esperanza Aguirre gradonačelnica Madrida zaprijetila suspenzijom utkmice finala kupa ako se bude zviždalo himnoj Španije

                  Očekuje se oficijalna obavijest Real Madrida u kojoj će biti objavljen novi poboljšani ugovor do 2017-te. Jorge Higuain danas je bio na pregovorima sa Mourinhom na kojem su približili stavove.

                  Real Madrid je osvojio 971 bod,298 utakmica je pobjedio, i postigao 1.007 golova u La ligi od 2000-te godine, samo se rekordi nizaju...

                  Današnj dan fenomenalan

                  Comment


                  • Van der Wiel bi bio idealan za Real.

                    Ne bi puno ni kostao, tako da bi imali dva fantasticna ofanzivna beka. Samo je pitanje ko bi igrao odbranu, al' ajde..

                    Salu na stranu, dobar je Van der Wiel u odbrani, ali je dosta jaci u napadu, tako da bi ta desna strana dobila dosta, jer je sve bolje od mrtvog Arbeloa-e.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Van der Wiel bi bio pun pogodak za poziciju desnog beka. Dobar je on u odbrani, on je za Arbelou Vidic, ali je vise okrenut ka ofanzivi, mnogo jaci u napadu. Ne bi smeo da kosta vise od 15m...;)
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Kako bi nam samo legao Wiel da to nije normalno, mlad je, dobar u odbrani, fenomenalan u ofanzivi, idealan za ovaku postavku Reala. Jedino sad ostaje dilema oko Lass-a i Kake pa u zavisnosti od njihovih transfera tražit će se eventualna pojačanja.
                        Sve u svemu prelazni rok započeo je fenomenalno ( Pipita i Mou produžili ugovor ), Wiel veoma blizu Reala tako da možemo biti veoma zadovoljni

                        Comment


                        • Koliko volim ovog coveka

                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Slažem se sa prethodnim komentarima . Van Der Wiel je dosta kvalitetan igrač, po mom mišljenju bi se dobro uklopio u redove Madrida

                            Comment






                            • Cristiano Ronaldo: "Mourinho is the number one manager right now"



                              I mi smo srećni







                              sigpic

                              Comment


                              • Predsjednik Sao Paola potvrdio interes Reala za Lucasa Mouru

                                Sahranjena supruga Florentina Pereza

                                Predsjednik Santosa spreman na razgovore oko Neymara, mada ako ostane Pipita ovaj nam nije potreban

                                Sastanak izmedju celnika Real Madrida i Jorge Higuaina prosao u tenzijama (Problemi oko plate, trenutna primanja iznose 3,5mil eura godišnje. Kaka ima 9mil eura godišnje a učinak ove dvojice se ne može ni porediti )

                                Karim Benzema boravio je danas u Parizu kako bi potpisao novi sponzorski ugovor sa kompanijom Adidas do 2018. godine

                                Comment

                                Working...
                                X