Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CR protiv Barselone moze da dođe do 100-og gola u dresu Reala. Pri tome se racunaju sve tekme koje odigrao za Real, pa i prijateljske.

    Ako sutra da gol, to bi bilo neverovatnih 100 golova na 111 nastupa.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      CR protiv Barselone moze da dođe do 100-og gola u dresu Reala. Pri tome se racunaju sve tekme koje odigrao za Real, pa i prijateljske.

      Ako sutra da gol, to bi bilo neverovatnih 100 golova na 111 nastupa.
      Auu,kakav podatak.Svaka cast CR-u Nadam se da hoce dati gol sjutra

      Comment


      • I ja se iskreno nadam i verujem da ce Ronaldo da postigne gol sutra tj. danas.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Bilo bi i meni drago da zabije on,a mogu i momci sa avatara,nije problem

          Samo da Di Maria od prve minute zaigra i ja se ne brinem...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ma samo da pobijedi Real,pa nek daje gol ko god hoce...Lijepo bi bilo da Ronaldo da gol,ali necu se ljutiti da se bilo ko drugi upise u strijelce za Real.
            Vamos Real

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Bilo bi i meni drago da zabije on,a mogu i momci sa avatara,nije problem

              Samo da Di Maria od prve minute zaigra i ja se ne brinem
              ...
              pa da sa lakocom prolazi onong levata alvesa.......... ;)

              Comment


              • Originally posted by edohz View Post
                pa da sa lakocom prolazi onong levata alvesa.......... ;)
                Što ja tog čoveka mrzim iz dna duše ja goru vucibatinu nisam video za mojih 20 godina života ima Di Maria da ga kara sve u šest sutra ...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Zasto ne volite Alvesa?
                  Jeste on mozda glumac,i mene to jako nervira,ali je odlican bek,jedan od najboljih na njegovoj poziciji ako ne i najbolji...

                  Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                  Comment


                  • Ja ga licno nikada nisam voleo, ne znam zasto. Da je vrhunski bek jeste, ali ga ja opet nikada necu voleti.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • gangrena brate upravu si 100%......jedini kojeg mrzim kod katalonaca je taj kreten kojeg ce dimaria do ludila dovoditi

                      Comment


                      • Originally posted by Phenom View Post
                        Zasto ne volite Alvesa?
                        Jeste on mozda glumac,i mene to jako nervira,ali je odlican bek,jedan od najboljih na njegovoj poziciji ako ne i najbolji...
                        Ne znam što ali kao pojava me nervira kako je samo šibao Nasrija kad su igrali protiv Arsenala a onu glumu neću ni da komentarišem dno dna nek se ugleda na Mesija i Pujola malo...
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Pa Nasri mu gurnuo kroz noge.

                          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • MAJSTOR OSTAJE MAJSTOR NEMA STA ..............JEDAN JE EL CAPITANO BLANCO


                            .....2:16.....kakv komentator...ludilo


                            15 GOLOVA DATi KATALONCIMA...nije mala stvar

                            Comment


                            • Real zavrsio sa kupovinom sto se tice ovog prelaznog roka.

                              http://www.goal.com/en/news/12/spain...or-real-madrid
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Uz Real sam večeras ali zanima me kako će odigrati i ovaj mali ciganin Alexis, jedan mi je od omiljenih igrača

                                Nadam se u gospodina Posebnog
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X