Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po cemu je to Atletiko drugi "najjaci" tim, recimo ispred Barse?

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Ove godine pa 75-35 u vasu korist opet,iako mislim da ce te ove godine proci sa manjom razlikom ,al to nije ni bitno
      Generalno je Porto tim koji bas lezi LFC i da kazem dobili ste najpozeljnijeg moguceg protivnika,oni mogu vas da ugroze ako izvuku nekako produzetke inace tesko

      Ma vise manje dosadna ce biti QF deluje kao zanimljivi dueli MU -Barsa,al nema od toga nista tu dajem 80-20 u koris Barse isto ko Juve Ajaks 80-20
      A Siti 60-40 u koristi Sitija i to samo zato sto je Pep na klupi ,pa moze da bude svasta ,inace da neki bolji trener vodi Siti jos vecu prednost bi im dao
      Darežljiviji si ove sezone.

      Ne znam, dajem Portu jedino šansu ako napravimo neki glup crveni ili slično.

      Siti-Spursi bi mogla da bude veoma zanimljiva tekma. Sve zavisi koliko će Spursi da se "zapale" za to. Naravno, mislim da će Siti da ih reši, ali bi mogao Poke da pruži dobru borbu.

      Što se tiče Barse i Junajteda, ne znam šta da mislim. Junajted mi je baš onako nepoznata teritorija sa Oleom. Oni imaju kvaliteta za borbu, sad je samo pitanje prave taktike. I da li će se većina igrača oporaviti do tad.

      Što se tiče Ajaksa, mislim da su došli do svog limita.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Po cemu je to Atletiko drugi "najjaci" tim, recimo ispred Barse?
        Pa najvise zbog trenera,ovaj Valverde kad ga vidim kako stoji pored linije i pogled mu se gubi u daljini ko da je izveo ovce i na ispasu i nsita mu nije jasno,a ima masinu od ekipe,morao bi mnogo sigurnije i mocnije da igra,sa ovom Barsom trenutno

        A inace igracki je Barsa jaca na svim pozicijama sem pozadi na stoperima,plus uvek mora da se uzme faktor Mesi

        Ali sa Simeoneom mi je ATM na ispadanje u LS uz Juventus najjaci cak sam njima i blagu prednost daveo pre Juvea,uostalom i u prvenstvu je zatvorio Barsu poveo i jbg primili ga u 90 min,ali mislim da bi resio Barsu Colo ,ove godine u LS

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Ok ja recimo evo citam ovaj post,i donekle mogu da razumem sve,jer navijam za Zvezdu samo ,i ovako sa strane simpatisem klubove pre svega na osnovu trenera koji ih vodi,sad sta je komelepo moze se pricati a i ne mora,jer je ispricano 100 puta,svako ima svoj ukus

          Jedino evo 2 dana citam postove i primetio da uvek gledas da osporis i opljunes Real i sve u vezi njega,nije mi problem pljuj,ali ako vec hocemo da pisemo realno,mogu da slozim da Alegri i Juve vuce ka defanzivi,ali ti onda napises,da su jedini (ako ih trener ne sputava)Pjanic,Dyb,Daglas...a ne napises CR7 mozes da ga ne volis ,da ti je gadan,al ne mozes da kazes da on nema poteze u kojima moze da se uziva i da kad se igra napadacki nije uzivanje gledati njega neke njegove poteze

          Kapiram da je i to zbog Reala jer je bio tamo ,al mi stvarno nije jasno cemu toliko osporavanje i negativnost prema najboljem timu ikada i jednom od najboljih igraca ikada.

          ja recimo ne volim Barselonu,posle Partizana najomrazeniji klub ,imam neke svoje privatne razloge koji su nebitni,al nikad necu osporiti Mesija ili reci da je Barsa dobra kad jeste ili losa kad je losa,ko sto evo sad kazem da su mi posle Juventusa najveci favoriti
          Kao prvo nije tacno da mrzim Real,voleo sam da ih gledam dok su tamo igrali majstori fudbala Zidan,Figo,Mijatovic,Sedorf,ali vi izgleda ne razumete sta je za mene majstor fudbala,to nije onaj igrac koji zavrsava akcije tima pa makar to bio i Kristijano Ronaldo,nego oni igraci koji mu pripremaju sansu da on da gol. Ja trenutno u Realu ne vidim tog majstora kakvi su bili Zidan i Figo,ne igraju vise tako lep fudbal a osvajaju tri LS zaredom dok ih u prvenstvu Spanije Barselona gazi,tu po mom misljenju nesto nije u redu,nemoguce je da dominiraju tako u Evropi a da u Spaniji dodju do titule na svakih pet godina,jednostavno vidim da ih sudije guraju u Evropi,od te tri titule mozda su jednu uzeli bez pomoci sudija,uvek u eliminicaionoj fazi bar jedan tim pokradu sudije u korist Reala i zato sam mozda na putu da ih zamrzim ako uskoro ne pocnu da igraju lep fudbal.Zajebavaju se sa Iskom,Dzejmsom Rodrigezom a to im najkreativniji fudbaleri u timu.
          Ne mrzim ni Juventus samo ne volim taj stil fudbala Alegrija,priznajem da sam Kristijana zamrzeo dok je igrao u Realu jer covek sutne milion puta po utakmici,svi traze njega,ceo tim igra za njegov jebeni gol i njegovu statistiku,on je za mene gol igrac,najbolji u tom segmentu u svetu ali nikakve magije ja ne vidim u njegovom fudbalu.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Kao prvo nije tacno da mrzim Real,voleo sam da ih gledam dok su tamo igrali majstori fudbala Zidan,Figo,Mijatovic,Sedorf,ali vi izgleda ne razumete sta je za mene majstor fudbala,to nije onaj igrac koji zavrsava akcije tima pa makar to bio i Kristijano Ronaldo,nego oni igraci koji mu pripremaju sansu da on da gol. Ja trenutno u Realu ne vidim tog majstora kakvi su bili Zidan i Figo,ne igraju vise tako lep fudbal a osvajaju tri LS zaredom dok ih u prvenstvu Spanije Barselona gazi,tu po mom misljenju nesto nije u redu,nemoguce je da dominiraju tako u Evropi a da u Spaniji dodju do titule na svakih pet godina,jednostavno vidim da ih sudije guraju u Evropi,od te tri titule mozda su jednu uzeli bez pomoci sudija,uvek u eliminicaionoj fazi bar jedan tim pokradu sudije u korist Reala i zato sam mozda na putu da ih zamrzim ako uskoro ne pocnu da igraju lep fudbal.Zajebavaju se sa Iskom,Dzejmsom Rodrigezom a to im najkreativniji fudbaleri u timu.
            Ne mrzim ni Juventus samo ne volim taj stil fudbala Alegrija,priznajem da sam Kristijana zamrzeo dok je igrao u Realu jer covek sutne milion puta po utakmici,svi traze njega,ceo tim igra za njegov jebeni gol i njegovu statistiku,on je za mene gol igrac,najbolji u tom segmentu u svetu ali nikakve magije ja ne vidim u njegovom fudbalu.
            Ok ja iskreno do juce nisam ni znao tvoj stav o poimanju fudbala,ok znaci samo ekipa sa plejmejkerima ,je za tebe ok,dobro postujem takav nacin ,gledanja na fudbal,mada mislim da onda moras i za Modrica reci daj kreativan ,ako vec ne volis atraktivnost CR7 i spiceve tj.gol igrace

            Ovo oko namestanja i guranja se bas i ne slazem al to je druga tema,to je isto moglo da se prica i za Barsu kad su prolazili PSZ,ili one sezone CFC kad Drogba hteo da bije sudiju ili onda kad je pogurana protiv Arsenla,u osmini finala sezona 2009 ili 10 ne zna tacno koja,ali kad je jos Van persi bio u AFC...i sigurno je bilo jos takvi klubova,velkih koji su gurani sta reci o Marseju kad ih je vodio Tapi 90-ih godina....nije bilo lako nikom da sudi ni kad je Berluskoni vodio Milan,al to je sto je ja sa tim mogu da se slozim ili ali ko se kako izbori i ako je na kraju titula upisana,nista dokazano da se oduzme samo to se pamati i to je bitno,opet kazem to ja tako vidim,kao da i uvek moraju da seuzmu faktori nenamerne greske,neko ce reci kako uvek istima ,pa zato sto su skoro uvek oni u zavrsnicama i to sve pamte jer su najbolji,a gresi mnogo vise na manjim nivoima

            A cak i da RM uzmes i poslednje 3 titule opet ih imaju najvise i najveci su trenutno,a to sto nisu uzimali duple krune,pa nije to nimalo lako na 2 fronta kad igras u TOP 4 lige,jbg sto je Barsa zveknula od Rome ili ispadala od ATM u LS a uzimala titulu u Spaniji ,ne moze to tako da se gleda bas

            Pa i taj Real ih je zgazio u Super kupu Spanije prosle sezone pred prvenstvo,pa su startovali lose bez CR7,a nije da Barsa nije htela da ih dobije a bila je razbijena
            Last edited by 61563; 15-03-19, 19:17.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Po cemu je to Atletiko drugi "najjaci" tim, recimo ispred Barse?
              U takmičarskim utakmicama odmah iza Juventusa.

              Sinovi kako se niko ne seti da kaže da je čika Uroš rekao da Alegri uvek prekuca revanš i da je ubio i Zidana prošle god?

              Jesam rekao ubiće Atletika?

              Takmičarski dva najjača klluba uz Real u evropskim takmičenjima poslednjih 5-6 godina. Neborivo.

              Real neprikosnoven. Atm finala, LE osvojene, Juventus završnice, Real da ne pišemo.

              Laže li čika Uki trolomehaničar po struci?
              Last edited by Cassius Clay; 15-03-19, 20:16.

              Comment


              • Koliko Liga Šampiona imaju ta dva takmičarski najjača kluba posle Reala? A da, 0.

                Čudno da ti to izjavljuješ, ti koji samo trofeje brojiš, odjednom su i finala dobra.
                Last edited by mark !t zer0; 15-03-19, 20:21.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Pa kako su mogli uzeti pored Ronalda i Mesija? Bar su konstantni.

                  Comment


                  • Atletiko je luzer ekipa ne zezaj.
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      U takmičarskim utakmicama odmah iza Juventusa.

                      Sinovi kako se niko ne seti da kaže da je čika Uroš rekao da Alegri uvek prekuca revanš i da je ubio i Zidana prošle god?

                      Jesam rekao ubiće Atletika?

                      Takmičarski dva najjača klluba uz Real u evropskim takmičenjima poslednjih 5-6 godina. Neborivo.

                      Real neprikosnoven. Atm finala, LE osvojene, Juventus završnice, Real da ne pišemo.

                      Laže li čika Uki trolomehaničar po struci?
                      Ne laze, samo pise budalastine. Na primer, da premijer liga nije uopste jaka, eno samo polovina cetvrtfinalista je iz te lige.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Tebra pošto vidim da si se zaljubio u mene, ja samo devojke volim, izvini. Probaj na drugoj adresi šta da ti kažem.

                        Vidim ja da ti non stop odgovaraš i citiraš me ne bi li privukao moju pažnju a ja te kuliram pa te to loži ili kako već, ali jbg.

                        Samo žene tebra. Crnu kosu preferiram, blondike više manje, zalomi se neka, nekada.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Tebra pošto vidim da si se zaljubio u mene, ja samo devojke volim, izvini. Probaj na drugoj adresi šta da ti kažem.

                          Vidim ja da ti non stop odgovaraš i citiraš me ne bi li privukao moju pažnju a ja te kuliram pa te to loži ili kako već, ali jbg.

                          Samo žene tebra. Crnu kosu preferiram, blondike više manje, zalomi se neka, nekada.
                          Brinete pre svega, nemoj da si bezveznjakovic.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Ovako bi trebalo da izgleda lopta za narednu sezonu LS, cirkus kolorado!



                            https://www.footyheadlines.com/2018/...9-20-ball.html

                            Vratite nam bubamaru!

                            Comment


                            • Oni su samo prve tri godine imali normalnu loptu u LŠ onda su počeli sa šaranjem.
                              sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment


                              • Ne znam da li je neko primetio, ali čisto da znate.

                                RTS će u sredu prenositi Ajax-Juve, a u četvrtak Benfika-Ajntraht.

                                Guraju se Srbi dobro.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X