Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek bude kao protiv bayerna 2012

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Procitaj opet izjave.....
      Osecam se nepozeljnim... meni dosta a i tebi dosta citiranja mene molicu lepo.... cao.

      Comment


      • Steta, za malo da skine ovo Kepa...

        Comment


        • Hahahahha. Svaka čast Kepa
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Majstorski!

            Comment


            • Engleska finala
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Bravo!

                Comment


                • Bravo Kepa

                  Comment


                  • Svaka čast. Kepi ipak najveće zasluge na kraju. Pogotovo za onaj odbranjen nogama.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Kako ce da prsti u Londonskom finalu, a tek u LS... Bice uzivanje

                      Comment


                      • Kako mi je drago sto je Chelsea prosao samo zbog ovih smradova u studiju. Sutra kad Gacinovic i Jovic odu iz Frankfurta niko od ovih smradova koji pricaju o njima u superlativu nece zanimati ekipa sa sredine tabele Bundeslige.

                        Strajnic smoren sto je i Valencia ispala.

                        Mukice, da su dva spanska kluba u finalu oni bi sad ... da se ne izrazim
                        Last edited by belgrade_owl; 09-05-19, 22:56.

                        Comment


                        • Bravo Englezi!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Kako mi je drago sto je Chelsea prosao samo zbog ovih smradova u studiju. Sutra kad Gacinovic i Jovic odu iz Frankfurta niko od ovih smradova koji pricaju o njima u superlativu nece zanimati ekipa sa sredine tabele Bundeslige.

                            Strajnic smoren sto je i Valencia ispala.

                            Mukice, da su dva spanska kluba u finalu oni bi sad ... da se ne izrazim
                            Ne krivim ih što su budale ali toliko je sjebano kad su to budale koje govore nešto o fudbalu na javnom servisu. Možeš lično ne gotiviti Engleze i ne željeti dobrom njihovim klubovima (mada su to čiste nebuloze, privatni klubovi su u pitanju) ali onda s takvom pričom nastupaš na RTS-u... Državo ludaka

                            Comment


                            • Odlicno je igrao Frankfurt, steta sto nisu prosli u finale.

                              Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                              Comment


                              • Baš dobra finala u najavi, i Liga Evrope verujem da neće razočarati. Emeri ima iskustvo osvajanja ovog takmičenja a i generalno Arsenal je mnogo bolji utisak ostavio do sada. Mislim da je ovo večeras bila najbolja partija Obamejanga ove sezone, brutalna partija.

                                Sa druge strane, Čelsi će verovatno zavisiti od Azara. Verujem da neće imati problema sa motivacijom, ipak je trofej na dohvat ruke a i sigurno će želeti da u perfektnom sećanju ostane navijačima Celsija i da se oprosti na najbolji mogući način.

                                Odbrane ni jednog tima ne ulivaju neku veliku nadu, tako da ćemo gledati meč sa golovima i verujem da ce biti ultra zanimljiv.
                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X