Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo drugo je za mene veliko iznenadjenje obzirom da oni prakticno i nisu imali pripreme, mnogo tih igraca je igralo do poslednjeg dana SP.

    Comment


    • Ko ce kljucnuti pehar?

      Comment


      • Definitivno jedna od najluđih predstava u okviru LŠ. Šta je se sve izdešavalo u roku od 24h verovatno će se pričati još dugo dugo vremena. Prvo kako je Liverpul skinuo skalp Barsi i posle tri gola u mreži u Španiji, na Enfildu odigrao možda i najbolju utakmicu sezone i kruna svega, četiri gola u mreži Barse. Mesi se prvi nije video na terenu, totalno odsutan i neprimetan. Kada se pogleda i sam Mesi, deluje da je i tako cela Barsa izgledala, što im je i slučaj i cele sezone, kad ne igra Mesi, ne igra Barsa. Dosta su potcenili Liverpul(veliki udeo je rezultat,zatim odsustvo Salaha i Firmina, itd..), blago ušli u meč a pad koncentracije je kulminirao kada je Origi pogodio za četvrti gol Liverpula. Zaslužen prolaz Liverpula definitivno.

        Večeras je bio isti level ludnice kao sinoć. Ajax neverovatno dobro otvara meč, lagano privode kraju prvo poluvreme i onda se desio sunovrat u nastavku utakmice. Verovatno prelomni trenuci utakmice kada Ljorente ulazi u igru umesto Vanijame, koji je visio na koncu za crveni karton, zatim dva brza gola Lukasa Moure. Na 2:2 rezultatu, Zieh se strašno ispromašivao, ako se ne varam, tri dobre šanse je propustio. Mouri je ovo drugi het-trik u ovoj sezoni, prvi je bio protiv Hadersfilda, veliki naklon i za njega, koji nije igrao konstanto ove sezone a radi se o kvalitetnom igraču.

        Poketino vs Klop, ko će bolje spremiti utakmicu, ko će biti u prednosti, videćemo. Tri sedmice će imati za pripremu po završetku Premijer lige. Sigurno nas očekuje odlično finale. Blaga prednost Liverpulu.
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Izgleda da ako Mesi ne uglavi gol mnogi nece da vide koliki je on majstor,pa iako nije odigrao najbolju utakmicu namestio je bar dve ciste sanse Suarezu,to bi bile dve asistencije da je ovaj pogodio,kao i danas Tadic namesta Zijehu ovaj sve zivo promasi,nisu oni krivi sto saigraci ne mogu gol da pogode.

          Comment


          • Liverpul ima kvalitetniji sastav, ali nijanse su u pitanju.
            Nista losiji ovi nisu. Jos ako im se vrati Kejn, a trebalo bi.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Svaka čast Pevcima. Skoro pa sam premestio kanal kad je bilo 2:0, sreća pa nisam jer bi propustio ludnicu. I dalje mislim da bi Ajaks bio opasniji protivnik po Liverpul i da bi mnogo bolji fudbal gledali u finalu. Ovako imam neki osećaj da će Liverpul lagano rešiti ovo finale, ali hajde da sačekamo i vidimo.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Izgleda da ako Mesi ne uglavi gol mnogi nece da vide koliki je on majstor,pa iako nije odigrao najbolju utakmicu namestio je bar dve ciste sanse Suarezu,to bi bile dve asistencije da je ovaj pogodio,kao i danas Tadic namesta Zijehu ovaj sve zivo promasi,nisu oni krivi sto saigraci ne mogu gol da pogode.
                Koliki je on majstor svi vide. Koliki je on lider svi vide.
                Nedopustiva je scena primas gol za 3 i 4-0 kamera snima Messi gleda u pod. Pa brate, odi i zadavi sve i jednog igraca u svom timu, najbolji si igrac na svijetu i opet ispadas zbog njih. Zagalami na svakog podrzi ih podigni im moral, budi lider. Okupi ih sve oko sebe, nazalost Barca ga trenutno nema, ni u Messiju niti u bilo kojem drugom igraču. I zato svi prozivaju Messija. Zbog toga su im usljedila ova tri ispadanja zaredom bez postignutog gola... Cak i cetri ukljucimo li Ateletico u gostima 2-0...

                Comment


                • Mesi je stari luzer. Kad imaš Ronalda u timu siguran si, i čovek kada je obećao on je isporučio. A Mesijevi fanovi se ubiše da nam objasne kako je Argentina sranje i kako on namešta a uvek ima loše saigrače. Kako su Ronaldu osvajali Modrić i Kros.

                  Pa izlgeda da su Iniesta i Ćavi bili ta mašinerija bez koje ona Barselona ne postoji i Pujol kao lider i kapitenčina.

                  Rasturio je Argentinu. U Barselonu niko normalan sem klinaca ne bi došao da trpi torturu skrivenog egomanijaka.

                  A i normalno je da će biti iskompleksiran kad je 150cm visok.

                  Ljudi lupetaju o njegovoj tehnici, on je samo 150cm, ne može Ronaldo imati težište ko Mesi, Salah, Roben.

                  Čovek dao slobodnjak odmah se pada u trans, Ronaldo pogodio najlepši gol u deceniji, makazice, nikom ništa. Ronaldo je dao iz slobodnjaka pre neku godinu golčonu Volfsburgu izmedju živog zida, 10x veća umetnost.

                  To bre ima čisto psihološke korene. Da je Ronaldo ružan i pičkast kao Mesi bio bi GOAT, voli narod takve.

                  Sa 13 došao u Barselonu, Kristijano se borio kroz Sporting, Mančester, Real i sada Juventus. Najveći svih vremena.
                  Last edited by Cassius Clay; 09-05-19, 11:17.

                  Comment


                  • Uroše

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mesi i Pep Gvardiola, dva lika koja su dala minimum razloga da ih neko mrzi a ipak ima takvih. Normalnim ponašanjem potvrđuju veličinu, to ljude i iritira

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                          Uroše
                          Ma nisam rekao nikakvu tajnu. Da ti sada kažu da imaš 10 panjeva u timu i da biraš izmedju Ronalda i Mesija, 89% foruma bi izabralo Ronalda.

                          Ja ustvari ne mrzim Mesija, volim da ga gledam, čak i Gvardiola mi je ćirodimarziolik, nego smaraju ljudi jako više.

                          Kad Barselona pobedi Mesi je najzaslužniji, kada izgubi svi su drugi krivi.

                          Kada Gvardiola pobedi on je genije, kada izgubi usralo druge.

                          Kada Murinjo pobedi - autobusčina i antifudbal

                          Kada Ronaldo pobedi - sudije i namešteno na tacnu

                          Real šta god osvoji - sudije namestile

                          Zidan uzme 3 za redom - nema čovek pojma sere ga.

                          To iz iste kuhinje dolazi.
                          Last edited by Cassius Clay; 09-05-19, 11:27.

                          Comment


                          • Neverovatno koliko dugo godina oni igraju na vrhunskom nivou. Mislim da neće skoro neko to ponoviti. Gubljenje vremena je prepucavati se oko njih dvojice, možemo misliti i ovako i onako, obojica su majstori ove igre.

                            Comment


                            • Uroše to kontam, ne volim ni ja hajp koliko ni ti ali oko Pepa je prestao uglavnom, draži je javnosti Klop od njega, valjda što nije ništa osvojio otkad je u Engleskoj. Kad počne uzimati trofeje prestaće i loženje oko njega Murinjo je antiheroj, što ga više preziru i nipodaštavaju to mi je gotivniji

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Mesi i Pep Gvardiola, dva lika koja su dala minimum razloga da ih neko mrzi a ipak ima takvih. Normalnim ponašanjem potvrđuju veličinu, to ljude i iritira
                                Ne razumem ljude koji ih vređaju na sve moguće načine koje stignu. Nije to mržnja, to je nešto drugo, kompleksi nabijeni na 100%, ili šta li je, pa onda ne može jedan dan da prođe da ovi u glavi ne razmišljaju o njima. Kada se probude ujutru, prvo pomisle na Mesija i Gvardiolu. Vidiš po tome kako ljudi pričaju o njima, pogotovo o Mesiju, da im u glavi nešto nije kako treba. Ni ja nisam ljubitelj Ronalda, čak ga i ne volim, ali ga ne mrzim što je bitna stvar. Ne govorim o njemu da je govno, da je moralni gmizavac, ne znam ni ja šta, to dovoljno govori o osobama koje to pričaju.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X