Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verovao sam da ce poslednji izvodjac Frankfurta promasiti da bi Eden dao za pobedu. Nazalost, vece su sanse da mu je ovo poslednji gol i nastup na SB.
    Steta sto Kejhil nije usao umesto Kristensena jer je i njemu verovatno poslednji mec na SB u dresu Celsija ali je Zapakosta bio bas prodoran po desnom boku, lepo osvezenje u igri.

    Finala ce biti sjajna, svi menadzeri za svoje prve trofeje u klubovima. Ali se ovde ne zavrsava. Superkup igraju Englezi, SP za klubove takodje..bice jos engleskih duela za medjunarodne trofeje
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Kako mi je drago sto je Chelsea prosao samo zbog ovih smradova u studiju. Sutra kad Gacinovic i Jovic odu iz Frankfurta niko od ovih smradova koji pricaju o njima u superlativu nece zanimati ekipa sa sredine tabele Bundeslige.

      Strajnic smoren sto je i Valencia ispala.

      Mukice, da su dva spanska kluba u finalu oni bi sad ... da se ne izrazim
      Pa naravno da ih neće zanimati i to je normalno. Koga bole za Frankfurt bez Mijata, Jovića i Kostića. Ne predstavljaj to kao nešto nenormalno.

      Tebi je drago što je Čelzi prošao ne zbog smradova u studiju već zato što si anglofil. Navijaš za Šefild pa po defoltu i za sve engleske klubove u evro takmičenjima. To odiše u svakom tvom upisu.

      Reprezentacija tvoje zemlje, klub iz tvoje zemlje, grada ili okoline, strani klubovi u kojima su naši ljudi. Taj redosled je jedini prirodni sled. Sve ostalo je veštačka tvorevima i ne traži problem u ljudima iz studija već se okreni prvo sebi.
      Last edited by goku; 10-05-19, 09:27.

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Reprezentacija tvoje zemlje, klub iz tvoje zemlje, grada ili okoline, strani klubovi u kojima su naši ljudi. Taj redosled je jedini prirodni sled. Sve ostalo je veštačka tvorevima i ne traži problem u ljudima iz studija već se okreni prvo sebi.
        Ne računam reprezentaciju. Ali pojasni mi malo bolje zašto moraš da pratiš klub iz sopstvene zemlje, i da ti on bude primaran ako pratiš sport? Gde je to zapisano, pa je prirodni sled?

        Fudbal je fudbal. Neću sad da pratim Zvezdu ili Partizan samo zato što je iz Srbije. To je veštački.Pratiš emociju i to je jedini prirodni sled. Ako mene emocija ne vuče na naš klub, neću upinjati iz sve snage samo da bi se znalo da podržavam naše klubove pre svih.

        Inače, uvek pratim šta naši klubovi rade u Evropi, ali gledam Liverpul pre svakog našeg kluba. Zašto? Zato što me emocija vuče tako. Ko si ti da govoriš da li je to u redu ili nije?
        Last edited by z0La; 10-05-19, 11:23.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment




        • Majstorska asistencija Gaćinovića, majstorski ga tutnuo i Jović.

          Comment


          • I sjajna reakcija Rebica.

            Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Spoiler


              Majstorska asistencija Gaćinovića, majstorski ga tutnuo i Jović.
              Meni je ipak hajlajt kako mu Luka spustio grudima za Gaćinovića pre asistencije. Stvar je dodatno urkasila činjenica da je imao Luiza na leđima.

              Da budem prost ko jedan čovek iz kladionice a vezano za Luiza - "dobro su ga j...."

              Comment


              • Originally posted by Baka View Post
                I sjajna reakcija Rebica.

                Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
                Zna da Luka ovo ne maši, krenuo odmah da se raduje. Brajkula, tačno, odlično spuštanje lopte. Luka to odlično radi tokom čitave sezone. Ukopa se i ko tenk, ne mož ga pomeriš.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Pa naravno da ih neće zanimati i to je normalno. Koga bole za Frankfurt bez Mijata, Jovića i Kostića. Ne predstavljaj to kao nešto nenormalno.

                  Tebi je drago što je Čelzi prošao ne zbog smradova u studiju već zato što si anglofil. Navijaš za Šefild pa po defoltu i za sve engleske klubove u evro takmičenjima. To odiše u svakom tvom upisu.

                  Reprezentacija tvoje zemlje, klub iz tvoje zemlje, grada ili okoline, strani klubovi u kojima su naši ljudi. Taj redosled je jedini prirodni sled. Sve ostalo je veštačka tvorevima i ne traži problem u ljudima iz studija već se okreni prvo sebi.
                  Hoces li molim te prestati da se ponasas kao lazni moralista i patriota i da sudis drugima? Tebi niko ne sudi navijaj za koga hoces, zivi svoj zivot i pusti druge da zive i navijaju za koga zele.

                  Za nasu reprezentaciju sam navijao svim srcem dok menadzeri i Vucicev telohranitelj nisu odlucili da sklone Muslina i dovedu Krstajica, uostalom prazne tribine na mecevima reprezentacije govore dosta toga. Zar tebi nije ni malo smetalo kad su Ivanovicu skinuli traku zato sto je rekao da predsednik saveza ne treba da trenira sa reprezentativcima? Tokom ove Lige Sampiona svi su se kleli u Tadica, a kad je Muslin stavljao Tadica u prvi plan ispred SMS-a vecini to nije odgovoralo. Ja hocu reprezentaciju koju ce da stastavlja selektor, a ne onu koju ce da sastavljaju Kokeza, Ramadani i Terzic.

                  Ne zelim da navijam za klubove kao sto su zvezda i partizan samo zato sto ljudi poput tebe to ocekuju. Necu da gledam fudbal u kojem je ishod odlucen pre nego sto je utakmica i pocela, jel ti jasno? Tebi ako je zanimljivo da gledas fudbal u kojem su glavni likovi govedje glave i kriminalci poput Terzica, Tonceva ili Vucelica pa gledaj, ko ti brani, ali nemoj da ocekujes i zahtevas to od drugih. Uostalom za koga ti navijas? Vojvodinu, novosadsku zvezdu, Proleter ili neki drugi klub iz grada u kojem zivis? Ako vec pokazujes sta je prirodan put, nikako ne bi smeo da navijas za klubove iz Beograda.

                  I molim te prestani da me citiras i osudjujes u svakom postu, nisi nista bolji covek od mene, niti si veci patriota.

                  I totalno si promasio poentu mog posta, poenta je da je RTS umalo proglasio dan zalosti zato sto su 4 tima iz Engleske u 2 finala, da su 4 Spanca njima to ne bi smetalo.
                  Last edited by belgrade_owl; 10-05-19, 12:23.

                  Comment


                  • Ovu našu ligu i klubove treba zakonom zabraniti. Jad i čemer.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Pa naravno da ih neće zanimati i to je normalno. Koga bole za Frankfurt bez Mijata, Jovića i Kostića. Ne predstavljaj to kao nešto nenormalno.

                      Tebi je drago što je Čelzi prošao ne zbog smradova u studiju već zato što si anglofil. Navijaš za Šefild pa po defoltu i za sve engleske klubove u evro takmičenjima. To odiše u svakom tvom upisu.

                      Reprezentacija tvoje zemlje, klub iz tvoje zemlje, grada ili okoline, strani klubovi u kojima su naši ljudi. Taj redosled je jedini prirodni sled. Sve ostalo je veštačka tvorevima i ne traži problem u ljudima iz studija već se okreni prvo sebi.
                      Svi ljudi na ovom svetu su "nasi" ljudi.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Hoces li molim te prestati da se ponasas kao lazni moralista i patriota i da sudis drugima? Tebi niko ne sudi navijaj za koga hoces, zivi svoj zivot i pusti druge da zive i navijaju za koga zele.

                        Za nasu reprezentaciju sam navijao svim srcem dok stoka sa menadzeri i Vucicev telohranitelj nisu odlucili da sklone Muslina i dovedu Krstajica, uostalom prazne tribine na mecevima reprezentacije govore dosta toga. Zar tebi nije ni malo smetalo kad su Ivanovicu skinuli traku zato sto je rekao da predsednik saveza ne treba da trenira sa reprezentativcima? Tokom ove Lige Sampiona svi su se kleli u Tadica, a kad je Muslin stavljao Tadica u prvi plan ispred SMS-a vecini to nije odgovoralo. Ja hocu reprezentaciju koju ce da stastavlja selektor, a ne onu koju ce da sastavljaju Kokeza, Ramadani i Terzic.

                        Ne zelim da navijam za klubove kao sto su zvezda i partizan samo zato sto ljudi poput tebe to ocekuju. Necu da gledam udbal u kojem je ishod odlucen pre nego sto je utakmica i pocela, jel ti jasno? Tebi ako je zanimljivo da gledas fudbal u kojem su glavni likovi govedje glave i kriminalci poput Terzica, Tonceva ili Vucelica pa gledaj, ko ti brani, ali nemoj da ocekujes i zahtevas to od drugih.

                        I molim te prestani da me citiras i osudjujes u svakom postu, nisi nista bolji covek od mene, niti si veci patriota.

                        I totalno si promasio poentu mog posta, poenta je da je RTS umalo proglasio dan zalosti zato sto su 4 tima iz Engleske u 2 finala, da su 4 Spanca njima to ne bi smetalo.
                        Moj post je upravo zbog toga što si ti sudio ljudima u studiju RTS i nazvao ih smradovima samo zato što navijaju za klub u kojem su tri srpska igrača.

                        Ti možeš da sudiš drugima, čak i da ih vređaš, ali kada se neko osvrne na tvoj stav za koji smatra da nije u redu onda to nije u redu. Budi muško pa podnesi kritiku kad već ti sam vređaš druge. Možda si zaboravio, ali podsetiću te da si me nazvao rasistom i homofobom pre par dana i da ti nisam ništa odgovorio.

                        Za reprezentaciju tvoje zemlje se navija jer je to reprezentacija zemlje u kojoj živiš, ako čekaš da okolnosti budu idealne, nećeš ih nikad dočekati. Muka mi je više od vaših kukanja o Kokezi, Krstajiću, Ramadaniju, Vučiću, SNS-u. Više čitam o njima na toj temi nego o igračima, igri i taktici. I ti kao znaš ko sastavlja reprezentaciju? Zvali te da ti kažu.


                        Originally posted by z0La View Post
                        Ne računam reprezentaciju. Ali pojasni mi malo bolje zašto moraš da pratiš klub iz sopstvene zemlje, i da ti on bude primaran ako pratiš sport? Gde je to zapisano, pa je prirodni sled?

                        Fudbal je fudbal. Neću sad da pratim Zvezdu ili Partizan samo zato što je iz Srbije. To je veštački.Pratiš emociju i to je jedini prirodni sled. Ako mene emocija ne vuče na naš klub, neću upinjati iz sve snage samo da bi se znalo da podržavam naše klubove pre svih.

                        Inače, uvek pratim šta naši klubovi rade u Evropi, ali gledam Liverpul pre svakog našeg kluba. Zašto? Zato što me emocija vuče tako. Ko si ti da govoriš da li je to u redu ili nije?
                        Danas se ne prate naši klubovi jer su slabi i zbog dostupnosti tv prenosa stranih liga. Ako stvarno voliš fudbal gledaćeš ga iako nije kvalitetan. Znam da je lakše odabrati neki dobar, slavan, strani klub, zavaliti se na kauč i navijati za njega. Nigde nisam napisao da treba navijati za Zvezdu ili Partizan.

                        Da si odrastao sa tri programa na TV-u i bez interneta kao ja, ne bi ni znao da Liverpul postoji. Ja sam kao dete išao na svaki meč Vojvodine, bio sam na svakom meču u NS kada su bili šampioni države 1989. godine. Mogao sam da osetim pravu emociju jer mi se sve odigravalo pred očima. Gledao sam Šestića, Jokanovića, Sinišu Mihajlovića uživo.

                        Kažeš pratiš emociju. Kako se tebi razvila ljubav prema Liverpulu? Pretpostavljam da si odrastao na Enfildu. Kakvu ti emociju osećaš dok gledaš egipćane, afrikance, brazilce, engleze preko TV kutije? Ne kažem da to što osećaš nije neka emocija, ali ne bih hteo dublje da zalazim u to da te ne bih uvredio.

                        Kada vidim one u Aziji kako masovno u dresovima stranih klubova gledaju mečeve na javnim mestima dođe mi da povratim koliko je to izveštačeno.

                        Comment


                        • Ti možeš da sudiš drugima, čak i da ih vređaš, ali kada se neko osvrne na tvoj stav za koji smatra da nije u redu onda to nije u redu. Budi muško pa podnesi kritiku kad već ti sam vređaš druge. Možda si zaboravio, ali podsetiću te da si me nazvao rasistom i homofobom pre par dana i da ti nisam ništa odgovorio.
                          Nije tacno da sam te nazvao rasistom, pitao sam te da li si rasista posto si imao ksenofobican i homofobican post na temi o Igri Prestola. Cak si i korisnike koji su ti ukazivali na nasu istoriju, konkretno na Nemanjice, omalovazavao i cinjenice koje su oni iznosili su nazvao lazima bez pravih dokaza uz tvoju cuvenu recenicu "Zvali su te da ti kazu?". Jednostavno imas predrasude prema svemu sto je po tvom misljenju "tudje". Uostalom, ovo nije tema za to i ne znam zasto si to naveo ovde.

                          Ljudi sa RTS-a su novinari koji su radili prenos utakmice dva kluba koji su iz inostranstva, samim tim njihova duznost je bila da budu neutralni posto su novinari. Da je kojim slucajem neki klub iz Srbije igrao njihovo ponasanje bi bilo opravdano, ovako za zdusno favorizovanje jednog kluba zasluzuju samo osudu. I pre nego sto me pitas "ko sam ja da im sudim?". Pa eto, ja placam TV pretplatu, poreski sam obveznik i imam pravo da im sudim kad lose rade svoj posao. Bas kao sto imam pravo da sudim svima koji zive na budzetu tu je i FSS.

                          Meni je apsolutno bilo sve jedno ko ce igrati u finalu LS i LE, jedini razlog zbog kojeg sam zeleo uspeh engleskih timova je sto ljudi ovde na forumu vole da kazu kako EPL nije nista posebno, da bi Man. City i Liverpool gubili od Saussola, Granade i slicno.

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Nije tacno da sam te nazvao rasistom, pitao sam te da li si rasista posto si imao ksenofobican i homofobican post na temi o Igri Prestola. Cak si i korisnike koji su ti ukazivali na nasu istoriju, konkretno na Nemanjice, omalovazavao i cinjenice koje su oni iznosili su nazvao lazima bez pravih dokaza uz tvoju cuvenu recenicu "Zvali su te da ti kazu?". Jednostavno imas predrasude prema svemu sto je po tvom misljenju "tudje". Uostalom, ovo nije tema za to i ne znam zasto si to naveo ovde.

                              Ljudi sa RTS-a su novinari koji su radili prenos utakmice dva kluba koji su iz inostranstva, samim tim njihova duznost je bila da budu neutralni posto su novinari. Da je kojim slucajem neki klub iz Srbije igrao njihovo ponasanje bi bilo opravdano, ovako za zdusno favorizovanje jednog kluba zasluzuju samo osudu. I pre nego sto me pitas "ko sam ja da im sudim?". Pa eto, ja placam TV pretplatu, poreski sam obveznik i imam pravo da im sudim kad lose rade svoj posao. Bas kao sto imam pravo da sudim svima koji zive na budzetu tu je i FSS.

                              Meni je apsolutno bilo sve jedno ko ce igrati u finalu LS i LE, jedini razlog zbog kojeg sam zeleo uspeh engleskih timova je sto ljudi ovde na forumu vole da kazu kako EPL nije nista posebno, da bi Man. City i Liverpool gubili od Saussola, Granade i slicno.
                              Ko si ti da im kažeš da loše rade svoj posao !?

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Danas se ne prate naši klubovi jer su slabi i zbog dostupnosti tv prenosa stranih liga. Ako stvarno voliš fudbal gledaćeš ga iako nije kvalitetan. Znam da je lakše odabrati neki dobar, slavan, strani klub, zavaliti se na kauč i navijati za njega. Nigde nisam napisao da treba navijati za Zvezdu ili Partizan.

                                Da si odrastao sa tri programa na TV-u i bez interneta kao ja, ne bi ni znao da Liverpul postoji. Ja sam kao dete išao na svaki meč Vojvodine, bio sam na svakom meču u NS kada su bili šampioni države 1989. godine. Mogao sam da osetim pravu emociju jer mi se sve odigravalo pred očima. Gledao sam Šestića, Jokanovića, Sinišu Mihajlovića uživo.

                                Kažeš pratiš emociju. Kako se tebi razvila ljubav prema Liverpulu? Pretpostavljam da si odrastao na Enfildu. Kakvu ti emociju osećaš dok gledaš egipćane, afrikance, brazilce, engleze preko TV kutije? Ne kažem da to što osećaš nije neka emocija, ali ne bih hteo dublje da zalazim u to da te ne bih uvredio.

                                Kada vidim one u Aziji kako masovno u dresovima stranih klubova gledaju mečeve na javnim mestima dođe mi da povratim koliko je to izveštačeno.

                                Pratim ja svoj lokalni klub. Normalno da ću pratiti klub u kojem sam trenirao. Ali je to nažalost nebitan klub, kog nema na fudbalskoj mapi. I pratiti samo njega nije dovoljno za mene.

                                Možda nemam godina kao ti, ali sam odrastao uz Italijane. Nisam tada imao ni internet ni kablovsku, tako da ne znam što misliš da sam klinac.

                                Ne gledamo isto na fudbal. Tebi je fudbal povezan sa nekim lokal patriotizmom. Ja ne funkcionišem tako. Ne silim sebe. Šta mi se sviđa i šta volim, to i pratim. To da li je tvoja emocija "jača i bolja" od moje, to je glupost. Znam šta osećam kad gledam Liverpul. Bilo to preko TV-a ili uživo. Potpuno ista emocija. Samo što je sa tribina lepši pogled.

                                I nisam znao da moraš da odrasteš na nekom terenu da bi voleo neki klub. Ja sam zavoleo Liverpul uz Dzerarda. On mi je razvio emociju prema Liverpulu. Nisam znao da mora da se preziva na IĆ da bi ta emocija bila prava. I nisam znao da moram da pratim samo Srbe, i da je sve ostalo veštačko.

                                To za šta se ti toliko furiozno zalažeš je pogrešno na toliko nivoa, da je neverovato.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X