Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo i osnovno, svaka vam cast Liverpulovci i cestitke !

    Drugo, Klopp je jebeni madjionicar, sta je on uradio u ove 3 godine od onakvog Liverpula, koliko je spremio tim i vratio veru navijacima, ma svaka cast majstore

    Sto kaze Casiraghi, on i 5-0 da izgubi finale nikad nece navijaci biti protiv njega, nema teorije. Koliko god finala gubio za redom i nesrecnim okolnostima, ovo ce biti njegovo uveren sam.

    Valverde bottled it again, ne verujem da ce ostati nakon ovoga iako su mu produzili ugovor.

    E koliko je bitna sad ona nonsalancija Dembelea...

    Svaka cast jos jednom, nemam reci, ja sam jos u neverici, a vi navijaci Liverpula radujte se zbog ovoga, nema dalje od ovoga. Najveci preokret od kad pratim fudbal.

    Comment


    • I današnjim izdanjem potvrdilo se da su Suarez i Rakitić odigrali svoje u Blau-grani.
      Nikada nisam bio pobornik Busketsove igre tako je i večeras. Ja prosto ne kapiram šta dečko ima tako vredno da mu sve bude oprošteno.
      Šta su hteli dobiti angažovanjem Vidala znaju samo čelnici kluba i Ernesto.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        I današnjim izdanjem potvrdilo se da su Suarez i Rakitić odigrali svoje u Blau-grani.
        Nikada nisam bio pobornik Busketsove igre tako je i večeras. Ja prosto ne kapiram šta dečko ima tako vredno da mu sve bude oprošteno.
        Šta su hteli dobiti angažovanjem Vidala znaju samo čelnici kluba i Ernesto.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
        Ma nema smisla ici pojedinacno od igraca do igraca, sam plan i postvka igre je za razmatranje.

        Comment


        • Najjace sto on to sve radi sa sredinom Milner-Henderson-Vajnaldum sa sve Matipom kao stoperom.
          sigpic

          Comment


          • Nije Valverde kriv Mesi je kriv. Zaboravio je da javi Ćaviju Iniesti i Nejmaru da moraju da mu osvoje zlatnu loptu i ovi nisu došli. Iniesta i Ćavi otišli na degustaciju vina, Nejmar igra poker sa Adrianom u faveli.

            Comment


            • Originally posted by Ognjen View Post
              Ali tacno sam imao osjecaj da ni tipa neki rezultat od 5:0 ne bi bio u stanju da "odbrani" iz prve utakmice. To tako lose sve izgleda u revansu.

              Nadam se da nece produziti ugovor.
              Da uprava nije retardirana jednako koliko i Gluperde (cak mozda i vise nego on, sto je skoro nemoguce, ali eto) on bi vec dobio otkaz.

              Ovako, uzet cemo Valenciu u kupu i reci ce idioti: Uh, liga i kup, sjajno, idemo novi ugovor za Ernesta i necemo LS uzeti sve dok je on tu, 100%. A tek kad Messi ode nas nece biti na mapi, nazalost.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Zajebavao me strim,sad tek vidim da je Vajnaldum usao umesto Robertsona,pretpostavljam da je onda Klop Milnera poslao na levog beka.Vajnaldum je najbitniji igrac Liverpula na sredini terena,kako se taj covek gradi,drzi loptu,odlican pas,sut,nije on dzabe standardan u svim kombinacijama na sredini kad je zdrav.

                Comment


                • Mesi je igrao previse opusteno kao i cela ekipa,a i takav je napravio par cistih sansi Suarezu,ne treba njemu niko da osvaja zlatne lopte,dok igra fudbal on treba da ih uzima jer je ubedljivo najbolji igrac na planeti,jedini koji je igrao mozda za nijansu visem nivou ali mnogo krace je Ronaldinjo u zadnjih 30 godina koliko gledam fudbal,Ronaldinjo je neponovljiv.

                  Comment


                  • Jirgen Klop je jbn trenerska mašina. Harizmatični Nemac napravio za tri godine Liverpul kakav se ne pamti u novijoj istoriji. Ovo kako oni igraju, kakav presing svih 90' igraju delo je bivšeg kouča Majnca i Dortmunda.
                    Zato, teška srca, kapa dole Jirgene...

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Karma je cudo. Kako se samo vraca Barsi za ono izbacicanje PSZ-a uz sudijsku gurku, prvo Roma, sad i Liverpul na potpuno identican nacin. Svaka cast Liverpulu, odigrali su istorijski mec i zasluzeno prosli. Ja nisam ocekivao ni da ce danas pobediti jer se znalo da ne igraju Salah i Firmino i cak mi je dalje neverovatno sta ucini Origi i cela ekipa. Stvarno svaka cast

                      Comment


                      • Poslednjih godina je bilo nekoliko ovakvih preokreta. Barselona u glavnoj ulozi. Malo mi je sve to čudno, postaje sumnjivo, moraću početi da se bavim zaverama.

                        Comment


                        • Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Poslednjih godina je bilo nekoliko ovakvih preokreta. Barselona u glavnoj ulozi. Malo mi je sve to čudno, postaje sumnjivo, moraću početi da se bavim zaverama. [emoji3]
                            Barsa, Roma, Utd, Ajax, Liverpul itd itd
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Vec vidim kako ce 1.Juna Klopp opet biti Flopp.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Vec vidim kako ce 1.Juna Klopp opet biti Flopp.

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                Cek polako. Prvo da vidimo sta ce biti sada u nedelju.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X