Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Pep je veći mudonja od Klopa mnogo to je jasno svima, samo nije toliki znalac kakvim ga predstavljaju forumaši da se šeta LŠ. Nema šanse Klop ni u LŠ ni u PL. Svi to već sada znamo da neće uzeti ni jedno ni drugo.

    Vole ljudi da se teše. Biće moj Brendan Rodžers bliži titulu od ovog Klopa genijalca. Samo da se Džerard nije okliznuo al jbg.
    To je apolutno tacno koliko god ja ne volim Pepa,sto se tice muda duplo veca od Klopa na stranu znanje ,a pazi Lester kad bi sad zveknuli kintu na talenat koji imaju i doveli po jednog WC igrca u sve linije tima ,jedan stoper neki iskusni kreativac i neki top spic,a Vardi izmena Rogers ce se boriti za top4 lagano gledajuci trenuti raspad u PL

    A ove sezone ja i dalje verujem da LFC moze da uzme,mada sve vodi ka tome da nece,a onda,nek dignu spomenik Klopu i nastave da ga gledaju kao bozanstvo iako ne znam zasto ga tako gledaju,jos ako ispusti ovaj zicer i ne uzme PL,onda su teski mazohisti

    Mada ima Klop i nesto pozitivno uporan je kao i svi LFC navijaci pa cejednom nesto osvojiti.....
    Last edited by 61563; 14-03-19, 12:22.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Poklopilo im se jezivo. Još posle na ove Nemce koji nemaju blage veze. Šalke razmilja o ispadanju, Bajern ne zna gde se nalazi a i takav gura prvenstvo, Borusija se nada isto, PSG plastika.

      Svj neće osvojiti, tako da opušteno.
      Ti to znas i ja to znam,ali koliko vidim ovde se nista nije izmenilo stavise,izgleda da su ljudi ubedjeni da je PL jos jaca,da su preskocili i Primeru po kvalitetu,a ne shvataju da je u teskom rasulu

      Comment


      • Znaš što ga vole?

        Zato što je od tima koji je završavao na poziciji 6, pa do 8, sa jednim izletom na drugo mesto napravio tim za koji nije pitanje da li će sledeće godine igrati ligu šampiona, tim koji dodje do dva finala evropskih takmičenja posle x godina, tim koji rutinski izbaci Bayern iz Lige Sampiona, i tim koji se bori sa najdominantnijom ekipom u istoriji PL ravnopravno za titulu. I to za 3 godine. E sad, nema trofeja, fali završni udarac, ali ovo što danas gledam je svemirski brod u odnosu na ono što sam gledao uglavnom od početka svog praćenja fudbala. Naravno da svi plaču za PL-om, pogotovu navijači u Engleskoj, ali za mene koji simpatišem taj klub, Klop je madjioničar, baš nestvarno kakva promena u celom klubu, od igre, rezultata, atmosfere, ma baš sve. Kad bi osvojio titulu bio bi Bog.
        Last edited by mark !t zer0; 14-03-19, 12:34.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Jedino je bitno osvojiti ako si LFC,MU,Real,Barsa,Bajern,Juve,Milan to su takvi klubovi,nije Totenhem ili Salke,pa da se raduju ko malo dete kad prodju jedno kolo eliminacija

          Za LFC je bolje da su ispali, iz vise aspekata,prvi sto nece osvojiti LS finale nije bitno,ona se ne igraju ona se osvajaju

          A drugi PL,mada tu dolazimo do efekta Klop/Flop,jer ako uspe da ne uzme ligu ove godine,prevazcice sam sebe,toliki strah od pobede kad ti je sve na tacni i kad si favorit ,da se toliko uplasi ispusti onda jbg,valjda nece,mada ko zna celu karijeru je bio kukavica kad dodje pre kraj i prosipao,tako i ove sezone na plus 7 uvukao se strah i sad se moli i navijajte za MU,smesno,ako ne uzme PL,stici ce mi Pepa na listi omiljenih trenera,za sad je malo iza
          Znaci po tebi u koliko se desi da Siti ove sezone osvoji PL, to nece biti zato sto su oni bili odlicni, nego zato sto je Klop zasro i uplasio se titule?
          E moj fiksni, realan si ko penzioner na salteru.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Cek bre pa sta je onda LFC radio u Napolju ,ono je smejurija i ponizavanje,kako su odigrali,a ovamo koliko se secam nesto Alison cupao nemoguce,plus da su Napolitanci malo razmisljali,oni stali posle 3-0 i da nisu primili ili da su stisli malo vise Zvezdu na kraju i dali koji gol vise LFC bi trebalo jos golova....da su igrali H2H,napoli je bolji od LFC ,al eto najjac grupa ,takav raspored i prodje LFC ni kriv ni duzan ,al nece ni do titule sto njima jedino znaci tako da lagano
            Taj mec se igrao izmedju 2 derbija za Sitijem i Celsijem, nije bilo za ocekivati da Liverpul tu odigra bilo sta. Al eto ako vam je to merilo za bilo sta, Napoli je jaci od Liverpula
            Ukice dosta sa trollovanjem
            Last edited by Brian McShtull; 14-03-19, 12:44.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • A jel znate dokle ce biti raspad u PL?
              Dok tu budu Pep i Klop. Kada oni odu onda ce PL biti nikada jaca. Samo da njihovi uspesi umanje i unize. Da slucajno nesto ne bude zato sto su oni dobri, kvalitetni treneri.
              Muka mi vise od vas realnih, a sto je najgore nije da pricate u neznanju pa da kaze covek: nema veze nemaju pojma, sta me boli kurac sta misle i govore. Nego namerno unizavate i omalovazavate. JADNICI.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Znaci po tebi u koliko se desi da Siti ove sezone osvoji PL, to nece biti zato sto su oni bili odlicni, nego zato sto je Klop zasro i uplasio se titule?
                E moj fiksni, realan si ko penzioner na salteru.
                Ne odlican je Siti u PL,ali odlican je i LFC i imao je neispustivo,sto je vise minus na njegov racun i ne moze se reci da je slucajno jer mu je ovo bar 10 put gde kad iz pozicije autsajdera predje u poziciju favorita i onda strah ili sta vec znam krene da prosipa,nebitno ko je sa druge strane osvajao,ako PL uzme MCFC zasluzeno

                Ali opet govorimo o PL ,gde imas pajaca,na klupi Spursa,CFC,koji banovan i gde je Romanu CFC na 10 mestu u zivotu,MU gde Glejzeri nastavljaju da unistavaju instituciju engleskog fudbal,gde je jedan Arsenal kao nesto promenio ,a u ustvari nije nista sve ostalo isto a Kronke tera svoju pricu malo zamazao oci fanovima,zaista u toj konkurenciji nije tesko biti najbolji,i svakako je zasluzeno,ali najgore od svega sto se izgleda nista nece promeniti,najgore po PL
                Last edited by 61563; 14-03-19, 12:52.

                Comment


                • Hahaha ja ne znam sto se cimate.. Koliko Pep i Klop kritika dobijaju sa njihovim fudbalom, a koliko tipa Simeone s njegovim smarandom sto je izveo protiv Juventusa? Niko o tome ni rijec.
                  Elem, ljudi vise postuju reaktivne trenere nego razne Pepove, Klopove, Sarije itd.

                  Viva Simeone&Alegri.

                  Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    A jel znate dokle ce biti raspad u PL?
                    Dok tu budu Pep i Klop. Kada oni odu onda ce PL biti nikada jaca. Samo da njihovi uspesi umanje i unize. Da slucajno nesto ne bude zato sto su oni dobri, kvalitetni treneri.
                    Muka mi vise od vas realnih, a sto je najgore nije da pricate u neznanju pa da kaze covek: nema veze nemaju pojma, sta me boli kurac sta misle i govore. Nego namerno unizavate i omalovazavate. JADNICI.
                    Pep ne zna,tj zna za trojku ako ocenjujemo od 1 do 5,a Klop je jaka 4 po trenerskom znanju,al dzabe kad je bezmud,i nece biti jaka kad PL kad odu,mogu i da ostanu,ali nek se pojaca konkurencija,a ne da bude sve slabija,videlo se kako je bilo dok je Conte bio tu,bilo bi jako da su Murinja ispostovali,tj da MU ima normalnu upravu koja stoji iza trenere a ne iza Pogba i ekipice nezrelih klinaca
                    Last edited by 61563; 14-03-19, 12:57.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Ne odlican je Siti u PL,ali odlican je i LFC i imao je neispustivo,sto je vise minus na njegov racun i ne moze se reci da je slucajno jer mu je ovo bar 10 put gde kad iz pozicije autsajdera predje u poziciju favorita i onda strah ili sta vec znam krene da prosipa,nebitno ko je sa druge strane osvajao,ako PL uzme MCFC zasluzeno

                      Ali opet govorimo o PL ,gde imas pajaca,na klupi Spursa,CFC,koji banovan i gde je Romanu CFC na 10 mestu u zivotu,MU gde Glejzeri nastavljaju da unistavaju instituciju engleskog fudbal,gde je jedan Arsenal kao nesto promenio ,a u ustvari nije nista sve ostalo isto a Kronke tera svoju pricu malo zamazao oci fanovima,zaista u toj konkurenciji nije tesko biti najbolji,i svakako je zasluzeno,ali najgore od svega sto se izgleda nista nece promeniti,najgore po PL
                      Jel to onda do kluba i mentaliteta celokupnog ili do Klopa???
                      Kazes 10 puta inao ofakve situacije. Sa Klopom prvi put.

                      Kada se desi da iz Spanije imamo mnogo klubova u zavrsnici to je onda zbog kvaliteta lige. A oada se to desi sa klubovina iz PL onda je statisticka greska.....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Pep ne zna,tj zna za trojku ako ocenjujemo od 1 do 5,a Klop je jaka 4 po trenerskom znanju,al dzabe kad je bezmud,i nece biti jaka kad PL kad odu,mogu i da ostanu,ali nek se pojaca konkurencija,a ne da bude sve slabija,videlo se kako je bilo dok je Conte bio tu,bilo bi jako da su Murinja ispostovali,tj da MU ima normalnu upravu koja stoji iza trenere a ne iza Pogba i ekipice nezrelih klinaca
                        A ti si dovoljno kompetentan da ocenjujes necije znanje i delis od 1 do 5.
                        Cuti ne seri.
                        Na kraju ces me i iznervirati. Pa mozda cak i pomislim da blage veze o taktici nemas kada takve stvari izjavljujes.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Baka View Post
                          Hahaha ja ne znam sto se cimate.. Koliko Pep i Klop kritika dobijaju sa njihovim fudbalom, a koliko tipa Simeone s njegovim smarandom sto je izveo protiv Juventusa? Niko o tome ni rijec.
                          Elem, ljudi vise postuju reaktivne trenere nego razne Pepove, Klopove, Sarije itd.

                          Viva Simeone&Alegri.

                          Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                          Viva simeone & alegri viva za fudbal koji donosi titule,a ne prevare i kukavice,steta zbog zreba sto je tako rano spojio najbolje ekipe za ovu sezonu

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Best league in tha world

                            17:3 i ta 3 su iz penala i autogol. Englezi od prošle godine nisu zajebancija, bili su nekoliko godina prije toga, to vrijeme je prošlo. Imaju najviše top ekipa, najbolje trenere i to je moralo dati rezultata.

                            Hoće li neko od Engleza osvojiti, veliko je pitanje, dosta faktora utiče. Znamo kako je Real uz brojne krađe i bizarne golove dolazio do titule. Treba se nadati da će Var iskorijeniti greške pa neka najbolji osvoji, mada sinoć penal za Barcelonu dovodi u sumnju.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Viva simeone & alegri viva za fudbal koji donosi titule,a ne prevare i kukavice,steta zbog zreba sto je tako rano spojio najbolje ekipe za ovu sezonu
                              Koju je to titulu Alegriju donelo?

                              Jesu bzvz ove rasprave, pogotovu sto vas vodi mrznja, ono sto koristite kao argument da ponizite jedne izostavljate kada hvalite druge.

                              edit: it's coming home
                              Last edited by mark !t zer0; 14-03-19, 13:08.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Jel to onda do kluba i mentaliteta celokupnog ili do Klopa???
                                Kazes 10 puta inao ofakve situacije. Sa Klopom prvi put.

                                Kada se desi da iz Spanije imamo mnogo klubova u zavrsnici to je onda zbog kvaliteta lige. A oada se to desi sa klubovina iz PL onda je statisticka greska.....
                                Ne mislio sam na Klopa ne na LFC, od Majnca gde jebio uvek top favorit daudje u prvu ligu i gubio 2 sezone u poslednjem kolu,na kraju je usao,pa u Dortmundu sezona kad je pregazio RM i svi mislili uzece LS i na 1-1 vreme je stalo u finalu i Roben je resio,pa zatim u kad je dosao na polusezoni u LFC niko nije ocekivao da ce doci di finala LE i onda kad je prakticno to uspeo i bio favorit u F izduvao ga je,to samo ovako napamet o klopu ali ovo ce mu biti vrhunac,ako ispusti ovih plus 7

                                A ne kazem ja da sam kompetentan samo iznosim svoje neko misljnje o kvalitetu danasnjih trenera,pa kako se kome svidi

                                Comment

                                Working...
                                X