Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Koju je to titulu Alegriju donelo?

    Jesu bzvz ove rasprave, pogotovu sto vas vodi mrznja, ono sto koristite kao argument da ponizite jedne izostavljate kada hvalite druge.

    edit: it's coming home
    Ako,pricamo LS nema ni Colo,ali ovo je prvi put da Alegri ima tim dostojan kvaliteta da s epobije sa ostalim top ekipama,dok ranije nije imao a dolazio je do finala i gubio i SF prosle sezone kad je ispao kako je ispao,slicno i sa Colom sasatv ATM igracki je daleko od top 5,6 timova u evropi i uvek je takva situacija bila sa ATM a 2 puta mu je izmaklo sa RM,znamo kako,a ove godine naleteo na najobljeg,zivi bili pa videli Alegri ovo uzima,ove sezone pa ce imati i tu titulu

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Ako,pricamo LS nema ni Colo,ali ovo je prvi put da Alegri ima tim dostojan kvaliteta da s epobije sa ostalim top ekipama,dok ranije nije imao a dolazio je do finala i gubio i SF prosle sezone kad je ispao kako je ispao,slicno i sa Colom sasatv ATM igracki je daleko od top 5,6 timova u evropi i uvek je takva situacija bila sa ATM a 2 puta mu je izmaklo sa RM,znamo kako,a ove godine naleteo na najobljeg,zivi bili pa videli Alegri ovo uzima,ove sezone pa ce imati i tu titulu
      Ti i Uros ste uveli novitete u argumentima. "Uzece ove godine". Kako da se ne nasmeje covek, sto onda ne pomenes da je i Klop dolazio dva puta do finala sa daleko slabijim ekipama od "slabog" Juventusa koji nije dostojan da se pobije sa najjacim ekipama ali eto svetskimegacar Alegri je izvukao 150% iz ekipe. Cak je i u Italiji odbio nalete prejakog Napolija koji ispada u grupi. Kakav doktor, ma najbolji je na svetu, posle Murinja.

      Samo malo realnosti, i sve oke. Juventus je prosle godine igracki nadigrao (ok, znam nista to ne znaci, ali neka se zna) "pajac" Maurisio Poketino, samo pukom srecom i vecom kolicinom iskustva, pre svega, je prosao Juventus.
      Last edited by mark !t zer0; 14-03-19, 13:23.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Fiks, meni se ne svidja nikako, prevashodno zato su ne-potkrepljene cinjenicama i neosnovane.
        A nakon toga jer seres kao foka
        A na trecem mestu jer svoj licni animozitet stavljas na prvo mesto kada ocenjujes necij kvalitet. Pominjes Murinja a covek u tom mecu u Torinu imao vise srece nego pameti. Jedno si u pravu. Junajted je jedan od najpozeljnijih rivala u cetvrtfinalu. Medjutim da je Zoze na kormilu, drugu bi ti pesmu pevao.... I ako sustinske razlike nema u LS sa njim i bez njega. Jedino je voljni momenat bitan, a on je sa Solskijarom pa jedno 17 puta bolji.
        I cetvrto jer seres kao foka pa puta dva
        Peto: procitaj jos jednom cetvrto.


        I ako Juve uzme ove sezone, hoce li to biti jer su dovoljno dobri (konacno) ili zato sto je konkurencija po tebi ocajna?
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Ti i Uros ste uveli novitete u argumentima. "Uzece ove godine". Kako da se ne nasmeje covek, sto onda ne pomenes da je i Klop dolazio dva puta do finala sa daleko slabijim ekipama od "slabog" Juventusa koji nije dostojan da se pobije sa najjacim ekipama ali eto svetskimegacar Alegri je izvukao 150% iz ekipe. Cak je i u Italiji odbio nalete prejakog Napolija koji ispada u grupi. Samo malo realnosti, i sve oke. Juventus je prosle godine igracki nadigrao (ok, znam nista to ne znaci, ali neka se zna) "pajac" Maurisio Poketino, samo pukom srecom i vecom kolicinom iskustva, pre svega, je prosao Juventus.
          Jeste samo sto isti taj Klopo ima i brojne primere kad Flopne,..a da Poketino je klasican primer strebera ,dobro radnog,trenera ,poslusnika,koji nikadnistanece osvojiti a nece mnogo ni buniti,ako mu nesto nije po volji tipa pojacanja,i slicno i takdje pokazuje nivo bezmudnosti.

          I zato kazem za Glejzere idealan,vrv bi obezbedjivo TOP4,sto je njima najbitnije,ne bi pravio probleme i svima dobro sem ,onim navijacima MU koji zele trofeje,i zato kazem ako njega uzme MU ,bice to ekser u kovceg kluba MU

          Comment


          • Konkurencija jeste jako slaba u LŠ za Juventus sada. Imamo Siti i Liverpul koji se jure i u domaćici, Junajted koji nema dovoljan kvalitet i iskustvo, Barselonu koja je tanka u završnici LŠ, Porto i Ajaks igre sudbine. Totenhem igra sudbine.

            Barselonu ne bih nikada otpisao jer to ne radi ozbiljan čovek, ovo sve ostalo je smešno. Ne mogu Englezi da pobede Juventus na dve utakmice, a vrlo, vrlo, vrlo teško mogu Barsleonu.

            Mogu da zamislim šta bi sinoć bilo da je Liverpul igrao sa Barselonom a ne sa staračkim domom. 5 puta se ubacuje Levandovski izmedju štopera.

            Ne smem da zamislim šta bi im tata Leo radeo.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Fiks, meni se ne svidja nikako, prevashodno zato su ne-potkrepljene cinjenicama i neosnovane.
              A nakon toga jer seres kao foka
              A na trecem mestu jer svoj licni animozitet stavljas na prvo mesto kada ocenjujes necij kvalitet. Pominjes Murinja a covek u tom mecu u Torinu imao vise srece nego pameti. Jedno si u pravu. Junajted je jedan od najpozeljnijih rivala u cetvrtfinalu. Medjutim da je Zoze na kormilu, drugu bi ti pesmu pevao.... I ako sustinske razlike nema u LS sa njim i bez njega. Jedino je voljni momenat bitan, a on je sa Solskijarom pa jedno 17 puta bolji.
              I cetvrto jer seres kao foka pa puta dva
              Peto: procitaj jos jednom cetvrto.


              I ako Juve uzme ove sezone, hoce li to biti jer su dovoljno dobri (konacno) ili zato sto je konkurencija po tebi ocajna?

              Sto tice animoziteta,ne stvarno tako mislim,al kako god
              Sto tice MU,istu sam ja pricu pricao na startu sezone istu i sad nije stvar u treneru sezona je zavrsena u septembru,igraci nisu taj kvalitet za prvo mesto u PL i LS Murinja uprava nije ispostovala,podrazal badnu na celu sa Pogbom,koji bi sad trcali i ginuli i da i im dodje Ratko Dostanic a ne Ole(a kakav je Ole ne znam jos je rano da sudim o njemu,deluje mi simpaticno),sto jos vise govori o tome koje je to rasulo gde igraci vode klub...i ovo sad sto igraju je talas koji nece trajati ne znam koliko a i nece doneti nista sem eto malo radosti,navijacima,genarlno rezultatski
              nista,jer nema dovoljno kvaliteta (kad pricam o kvalitetu i MU mislim iskljucivo na trofeje)

              A ako Juve uzme,pa izbacio je najkvalitenijeg protivnika u osminu,PSZ je ispao ima kvalitet,aljbg bez Neimara i sa kopijom Klopa na klupi ispadose,RM je kvalitetan,ali i oni napravili sami sebi haos,Barsa je dobra,najoblja uz Juve,generalno igracki je dobra konkurencija,i Siti i LFC su odlicni timovi,al trenerska je tanka

              Tako da sta znam ne znam sta da kazem na tom pitanju,ali uvek sam zato ko god da uzme zasluzeno je i to se jedino pamti i broji i nebitno u kojoj i kakvoj je konkurenciji osvojena

              A ovo je cisto obicna diskusija o sezoni,ko i kav zreb je imao,dal sudije gurale ili ne,moze da se pricamo al na kraju ko uzme svaka cast,bilo je mnogo slbijih sezona ali koga to briga pamti se samo usati trofej na kraju

              Comment


              • Ma naravno šalim se ja malo sa Englezima, ne može nezasluženo da se prodje. Nego smoriše ljudi sa njihovim jednoumljem.

                Svaki drugi dan čitam jao ako Pep ovo uradi stvarno je najbolji ikada. Čoveka pitali neki dan da je doveden za Lš, on iskulirao odgovor manje više. Rekao da je 7 puta izgubio, 2 puta osvojio, svestan sebe i svojih kvaliteta i da ima boljih.

                To što je Anćeloti dominirao pre 15 godina ne daje nikome za pravo da stavi Gvardiolu ispred njega jer će možd za 15 doći neki Smoriola a Gvardiolu će pregaziti vreme pa će ljudi pričati - e Smoriola je najbolji ikada.

                Comment


                • I da imao si jedan Napoli pa Inter koji su ispali iz 2 najjce grupe,a genralno su kvalitetniji od pola preostalih timova,al eto poklopilo se tako,da je sad konkurnecija dosta slabija,nego na pocetku

                  Plus faktor Bundes lige i nemackih klubova koji tonu i ne staju

                  Comment


                  • Ida u pravu si Sandugp,da jbn mnogo piskaram i ne mogu da se zaustavim,ali sve realno,onako kako ja to vidim a nek shvati ko kako hoce

                    I jebo me pas kad otvorih opet ovaj fudbalski pdf...Bolje bilo kad sam samo na Suicid ulazio,jer ovo je vrteska bez prestanak,fudbal

                    Comment


                    • Gde je to Klop flopovao,uzeo dve Bundeslige sa Dortmundom,igrao finale LS sa Dortmundom i Liverpulom,malo li je od timova koji 10 a u slucaju Dortmunda i 20 godina nisu prisli zavrsnici LS. U premijer ligi se bori za titulu,napravio igru da moze da se bori sa najvecim svetskim klubovima,zar je neko ocekivao da ce u prve dve sezone da uzme titulu sa ekipom koja nije mogla ni do LS da dodje od kako im je otisao Suarez,i dolazili u klub Markovic,Kerol,Ings i ostala ekipa. On je jedan od retkih Nemaca,verovatno i jedini koga stvarno postujem u svetu fudbala. I ove godine da ne uzme titulu opet je napredak u odnosu na proslu sezonu gde je Livepul bio cetvrti. On je taj koji je od Salaha,Manea i Firmina napravio zveri od igraca i doveo ih u klub,ni u Liverpulu ni u Dortmundu nije dobio sve na tacni,svuda je stvarao igrace.

                      Comment


                      • Atletiko ima kukavicu za trenera, koji je dostigao svoj vrh sa slabijim timom Atletika, sada ne moze da prati jer je Atletiko vrlo kvalitetan ali ne za ovakav ragbi, nego za fudbal. Izgubio sva finala, isto kao Klop, u poziciji underdoga. Primali su golove i u 94 minuti. Ali Simeone je znalac, a Klop flop. Samo sto Simeonova ekipa ne zna akciju da napravi, kao da prvi put igraju zajedno izgledaju u napadu. Ali nekom je to uzivanje jbg, nisu svi mazohisti

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Gde je to Klop flopovao,uzeo dve Bundeslige sa Dortmundom,igrao finale LS sa Dortmundom i Liverpulom,malo li je od timova koji 10 a u slucaju Dortmunda i 20 godina nisu prisli zavrsnici LS. U premijer ligi se bori za titulu,napravio igru da moze da se bori sa najvecim svetskim klubovima,zar je neko ocekivao da ce u prve dve sezone da uzme titulu sa ekipom koja nije mogla ni do LS da dodje od kako im je otisao Suarez,i dolazili u klub Markovic,Kerol,Ings i ostala ekipa. On je jedan od retkih Nemaca,verovatno i jedini koga stvarno postujem u svetu fudbala. I ove godine da ne uzme titulu opet je napredak u odnosu na proslu sezonu gde je Livepul bio cetvrti. On je taj koji je od Salaha,Manea i Firmina napravio zveri od igraca i doveo ih u klub,ni u Liverpulu ni u Dortmundu nije dobio sve na tacni,svuda je stvarao igrace.
                          Pazi velika je razlika izmedju dobrog trener i trenera koji flopne

                          Ja nigde nisam rekao da ja klop los,naprotiv cak sami pisao on je vrlo dobar trener,ali isto tako stoji da je u momentima kad je najbitnije gubio,iz ne znam kog razloga strah ili sta vec,nisam psiholog da procenim

                          Al to ti je situacija ko sto u tenisu imamo Mareja koji je vrlo dobar teniser i po igrackim kvalitetima pa ko i Nole ,RN,RF,i ima samo 3 slema a pogledaj ovu trojicu,i koliko poraza u finalima SF,e to je ono sto izdvaja vrlo dobrog od odlicnih ,igraca trenera

                          E sad za mene je Klop vrlo dobra trener,a LFC dozivljavam kao istorijski i rezultatski odlican klub i zato mislim da im je potreban odlican trener,malo veci nivo iznad Klopa,znaci jedan recimo Colo,Conte,Murinjo,Anceloti ,Alegri,koji ce im doneti te velike trofeje,mada moze on jos da prelomi na svoju stranu i krene da osvaja,ali ako ove godine ne uzme PL realno katastrofa
                          Last edited by 61563; 14-03-19, 14:57.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ida u pravu si Sandugp,da jbn mnogo piskaram i ne mogu da se zaustavim,ali sve realno,onako kako ja to vidim a nek shvati ko kako hoce

                            I jebo me pas kad otvorih opet ovaj fudbalski pdf...Bolje bilo kad sam samo na Suicid ulazio,jer ovo je vrteska bez prestanak,fudbal
                            I sa ovim se slazem 100%>
                            Sta si koji kurac i dolazio
                            Videcemo na kraju sezone. Ne bude li Juventus osvojio ti i Uros ste glavni odgovorni.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Polako i sa tim Juventusom, pokazali su da su vrlo mocna ekipa kad igraju fudbal. Ako Alegri podje na gostovanje kao kod Atletika, recimo Barsi, Sitiju ili Liverpulu, moze mnogo gore da nastrada nego sa 2-0 kod Atletika. A znamo da vuk dlaku menja ali cud nikad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Atletiko ima kukavicu za trenera, koji je dostigao svoj vrh sa slabijim timom Atletika, sada ne moze da prati jer je Atletiko vrlo kvalitetan ali ne za ovakav ragbi, nego za fudbal. Izgubio sva finala, isto kao Klop, u poziciji underdoga. Primali su golove i u 94 minuti. Ali Simeone je znalac, a Klop flop. Samo sto Simeonova ekipa ne zna akciju da napravi, kao da prvi put igraju zajedno izgledaju u napadu. Ali nekom je to uzivanje jbg, nisu svi mazohisti
                                Stoji to sto kazes jesu cinjenice,gubio je 2 finala i uvek kad je ispadao i pre F to je bio RM ,koji je po meni i trenutno igracki ,prilcno jaci o ATM,a i tada,a sad su ispali jedva od najbolje ekipe u u evropi opet kazem po meni skup trenera i igraca ,Juventusa,

                                Jedino sto se ne slazem da sad ATM ima ne znam kako mocan i jak u odnosu na ove ostale recimo igracki LFC mnogo jaci

                                Ti ATM imas jednog vrhunskog napdaca koji u revansu nije igrao,i koji meseca povredjen i vrhunskog poluspica Grzmana,ostalo na sredinu su sve same radilice i nemas jednog krativca svetske klase i ok imas top odbranu,koja je opet cele sezone povredjena i neko fali i onda ides na revans Juveu i sta treba da napadas bez napadaca a imas 2-0 iz prvog meca

                                I opet kazem stoji to sto si napisao da je izgubio i gubio,ne mogu to da demantujem ,ali moj licni neki utisak je da je Colo mnogo bolji trener od Klopa tj.odlican a klop vrlo dobar
                                Last edited by 61563; 14-03-19, 14:54.

                                Comment

                                Working...
                                X