Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Liverpul jeste luzeraj u terminima PL ali u terminima LŠ su daleko od luzerskog kluba.
    Uki malo se salimo nemoj da se ljutis

    Svako ima svoj ukus i svako voli neku ligu vise od one druge

    Evo ti jedan zanimljiv podatak u 21. veku, dakle od 2001. na ovamo u finalu LS su je bilo 5 razlicitih ekipa iz Engleske (Tottenham je peti), 4 iz Spanije, po 3 iz Italije i Nemacke.

    A to sto mi volimo EPL ne znaci da smo Anglofili, pa u EPL je vecina igraca i trenera iz drugih drzava. Nisam 100% siguran, ali mislim da je Bournemouth jedina ekipa u kojoj je 2/3 igraca sa ostrva, mozda jos par timova ima pola pola, ali sve ovo iz vrha ima 2/3 internacionalaca. Treneri, najbolje palsirani Englez je Rodgers, na 9. mestu. Jedino sto je ostalo englesko u EPL je organizacija, tradicija i ljubav prema fudbalu.
    Last edited by belgrade_owl; 08-05-19, 22:26.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post

      Stojanče prijatelju mi bi zgazili i Ajaks i Totenhem. Ne bi imali rešenje za Pavkova i Marina.
      Preripili bi gi ko od šale i otišli dalje. Biće prilike naredne sezone. Inače, mi smo jedini klub koji je nadigrao najverovatnije budućeg osvajča LŠ Liverpul.

      Comment


      • Ako je ovaj profesor fudbala na Rts-u mi smo ovde onda magistri fudbala.

        Comment


        • Samo da ne uzme Poketino pre Klopare...preko Klopare.
          Last edited by Mr. Wolf; 08-05-19, 22:32.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Preripili bi gi ko od šale i otišli dalje. Biće prilike naredne sezone. Inače, mi smo jedini klub koji je nadigrao najverovatnije budućeg osvajča LŠ Liverpul.
            Ne, Napoli ih je izdominirao i dobio tek kasnim golom 1-0.

            Comment


            • Zijeh imao dve dobre sanse u drugom poluvremenu, Tadic bio sebican pred kraj i sve vrati

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                E da... Gde si ti covece. Da prokomentarises sinoc onu taktiku Barselone? I Klopovu takodje?
                Ako zanemarimo cinjenicu da se radi o namestaljci rekao sam ti da Liverpul ima sanse ako prepusti posed Barsi i ako ne glumi ekipu koja zna da kruzi oko 16....to se i desilo....igrali su konkretno i direktno bez previse dodavanja (150 dodavanja manje od Barse), grabili su brzo prostor i to je to.....ako protiv Totenhema opet budu glumili majstore i kruzili oko 16 sa mnogo dodavanja izgubice finale..... Klop se opametio pa je smanjio dozivljaj, a Valverde je mislio na istu foru da ga dobije.....na kraju glavni utisak gol koji se ne vidja ni u amaterskim ligama.....

                Comment


                • Najzanimljivija i najuzbudljivija sezona LSa u poslednjih 10 godina, kakve utakmice

                  Zao mi Ajaksa mnogo, ali bili su ranjivi u drugom delu mnogo, previse. Mnogo mi je drago zbog Poketina, zasluzio je covek ovo sve. Kad je on preziveo ovo i Siti u 97 onakav momenat, zivece jos dugo!

                  Ko dobije u finalu apsolutno zasluzeno Evropski prvak. Ja bih radje Poch

                  Comment


                  • Po sprintu na kraju meca, ocekujem spremnog Kejna u finalu
                    Ne ocekujem zanimljivo finale, dobro se poznaju da bi se zaleteli. Steta samo sto ce se brzo zaboraviti ove partije Ajaksa.
                    Dominacija Engleza iz nikad slabije PL sto bi neki rekli
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Liverpul opet favorit tu nema šta, ljudi su izbacili sinoć Barsu bez 2 najbolja igrača vjerovatno, koliko god je i onih 3-0 sa Kamp Noua bilo nerealan rezultat opet je to nevjerovatan preokret. Bilo bi prelijepo, zbog fudbala a i meni lično, da uzme Poketino i stane na tron Evrope nakon što je smiješno ulagano u ekipu ali ne znam, teško je to zamisliti, kvalitetniji je Liverpul.

                      Comment


                      • Ko se vise seca ovog





                        sigpic

                        Comment


                        • Interova nesposobnost da dobije jbni PSV u Milanu je dovela Totenhem u finale praktično isto tako, da je Van Dajk (čini mi se on) dobio na Enfildu u zadnjem kolu u grupi crveni protiv Napolija, te da Milik nije promašio ogromnu šansu u tom istom meču... Čudo je fudbal.

                          I da ne govorimo kolika je glupost Sitija da ne izbaci ovaj Totenhem, prije svega Aguerov promašen penal u prvoj utakmici pa onda i Laport što je prodao u drugoj.. Ludilo
                          Last edited by BorisUnited99; 08-05-19, 22:57.

                          Comment


                          • Comment


                            • Zakljucak svega je da igraci Totenhema nikada ne odustaju i igraju kao pobjednici.

                              Ovo drugo poluvrijeme nametnuli strasan tempo sto pokazuje koliko su fizicki spremni.

                              Comment


                              • https://reddit.app.link/XH1KtwF7wW

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X