Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jovic ne staje...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Jovicu doktore, moze u Barsu slobodno. Bas me odusevio ovim golom.


      Kako igra lose Benfika, prikazuje se na SK1, ajde fali im nesto prvotimaca, al opet nekako bez plana, volje. Kao da tankuju.

      Sent from my Mi A1 using Tapatalk

      Comment


      • Bravo Auba ,Najls ,idemoo
        sigpic

        Comment


        • Arsenal vec ima rezultat za prolaz dalje.

          Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

          Comment


          • Ima nego sta, ovako brzo nisam ni ja očekivao

            Sent from my Mi A2 using Tapatalk
            Last edited by krele90; 14-03-19, 20:18.

            Comment


            • Frankfurt pregotivna ekipa

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Kostic dobro igra.

                Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                Comment


                • Zivkovic pojma nema. Sevilja gubi opet od ovih

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Posto se vodi rasparav o tome...dovoljno je samo poslusati sta Pep kaze o tome...za ovo mu skidam kapu, malo njih bi to reklo...

                    Pisao sam o tome ranije.
                    Pep je takav covek da ce uvek tako nesto izjaviti. Njegova filozofija je da su za sve najzasluzniji sami igraci, pa tek onda trener. On je tu "samo" da im da instrukcije, selektuje ih i usmeri. Najtezi deo je na njima.
                    Videcemo ako uzme sa Sitijem LS ... Garantujem da ce isto izjaviti. Da je srecan covek sto je menadzer takvim igracima.

                    Ali u isto vreme on odlicno zna sta hoce i juri trofeje. Sve racuna, sve gleda, sve broji. Kada ga je nakon osvajanja Karabao Kupa neki novinar pitao kako se oseca kada je prvi trofej u sezoni u njihovim rukama on ga je odmah ispravio. I rekao da je to drugi trofej u sezoni, prvi je bio Superkup iliti onaj njihov Komjujniti. Tu se odlicno videlo koliko mu je stalo do svakog trofeja, ma koliko nebitan bio. I dokel god je te gladi za novim uspesima ne brinem za njega.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Zreo je ovaj Inter za ispadanje. Deluju kao banda na terenu.

                      Ajntraht je trebao da da bar jos 3 gola.

                      Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Dinamo me večeras oduševio, igraju bez puno respekta i stvarno ginu na terenu. Zasluzili su da prodju dalje.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Dinamo me večeras oduševio, igraju bez puno respekta i stvarno ginu na terenu. Zasluzili su da prodju dalje.
                          Isto razmisljamo... Al Jonas vuce kec iz rukava.

                          Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                          Comment


                          • Jesam ih izmaleriso, uzas
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Napokon Auba sa maskom [emoji16]

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Zreo je ovaj Inter za ispadanje. Deluju kao banda na terenu.

                                Ajntraht je trebao da da bar jos 3 gola.

                                Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                                Rasulo,cela sezona na silu,sve,Spaleti eto mislim da i sam zna da ce da leti,plus ovaj kolaps sa Icardijem,a ako ispuste i LS tesko ce ozbiljnog trenera a igrace na leto da dovedu.
                                Tri velikana ove godine u rasulu,RM ,Bajern ,Inter,doduse RM je krenuo da sredjuje situaciju i to opasno,averujem da ce Bajern uskoro,a sa Interom ko zna sta ce biti

                                P.S. Jbt zamiljam da Pep stvarno dodje u Juve ko sto se pisalo prosle nedelje,ali bi se Sandugp poklopilo
                                Last edited by 61563; 14-03-19, 21:38.

                                Comment

                                Working...
                                X