Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još nešto, Grizman nije pola Azara, Nejmara, Dibale. Pola.

    Comment


    • Moze da skoci i Inzagi,Batistuta,Sevcenko,bilo je milion centarfora koji su davali golove na taj nacin,Kristijano je najbolji medju njima,ali on nikako nije ni blizu najboljim igracima svih vremena ili to sto ti kazes Dzej Dzej Okoca za mase. Mesi,Ronaldinjo,Zidan,Figo,Brazilac Ronaldo pa evo sada i Tadic pored golova koje su davali imaju i taj umetnicki dojam,pre svega taj osecaj da se da lopta u prostor,predribla,sutne kad treba,jednostavno ljudi dominiraju terenom celu utakmicu.Kristijana nigde nema i onda samo skoci,op gol,op penal i sad je to nesto nevidjeno.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Još nešto, Grizman nije pola Azara, Nejmara, Dibale. Pola.
        Cemu takav zakljucak nakon jedne tekme? On pati u onakvom sistemu godinama. Vidi sta je igrao onaj necu ime da mu spomenem danas, ono je najveca sramota fudbala ikada. Ono je gore od Murinja. A za to treba bas da se potrudis.

        Grizman je fantastican fudbaler, i ima svoje kvalitete. Ne bih poredjivao nista, neumesno je.

        Comment


        • Bernardeski je bio najbolji igrac ove ruzne utakmice.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Moze da skoci i Inzagi,Batistuta,Sevcenko,bilo je milion centarfora koji su davali golove na taj nacin,Kristijano je najbolji medju njima,ali on nikako nije ni blizu najboljim igracima svih vremena ili to sto ti kazes Dzej Dzej Okoca za mase. Mesi,Ronaldinjo,Zidan,Figo,Brazilac Ronaldo pa evo sada i Tadic pored golova koje su davali imaju i taj umetnicki dojam,pre svega taj osecaj da se da lopta u prostor,predribla,sutne kad treba,jednostavno ljudi dominiraju terenom celu utakmicu.Kristijana nigde nema i onda samo skoci,op gol,op penal i sad je to nesto nevidjeno.
            Ne znam koji ti fudbal gledaš kad možeš ovako nešto da napišeš. Ronaldo radi sve te stvari.

            I to da ga nigde nema, to nije tačno. Čovek učestvuje u svakom napadu.

            Ponekad pomislim da ljudi dođu na forum samo da bi kontrirali i bili jedinstveni. Ponekad je to dobra stvar. A ponekad je samo glupo i nepotrebno.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Moze da skoci i Inzagi,Batistuta,Sevcenko,bilo je milion centarfora koji su davali golove na taj nacin,Kristijano je najbolji medju njima,ali on nikako nije ni blizu najboljim igracima svih vremena ili to sto ti kazes Dzej Dzej Okoca za mase. Mesi,Ronaldinjo,Zidan,Figo,Brazilac Ronaldo pa evo sada i Tadic pored golova koje su davali imaju i taj umetnicki dojam,pre svega taj osecaj da se da lopta u prostor,predribla,sutne kad treba,jednostavno ljudi dominiraju terenom celu utakmicu.Kristijana nigde nema i onda samo skoci,op gol,op penal i sad je to nesto nevidjeno.
              Nadredjeni, brisite ovaj komentar. Neverujem sta citam.

              Comment


              • Kakav karakter, kakav igrac...
                Ima boljih driblera, boljih sutera, tehnicara, pametnijih igraca, ali ovakav otac igre se nece pojaviti nikad vise.

                Comment


                • Kad je Kristijano dao loptu u prostor poslednji put saigracu,mozda u Junajtedu,ja se ne secam te utakmice,dribla u mestu,desi se nekad da jednog predribla pa padne za faul,penal. Mozete vi da brisete,radite sta hocete,on je najsebcniji igrac koji je ikada igrao fudbal,samo gol ispred sebe vidi. Najveci golgeter svih vremena,to mu ne sporim,ali najbolji fudbaler,to mi je vec smesno. Uopste mi nije jasno kako neko ko je gledao Zidana,Ronaldinja,Mesija,Deka,Figa,Piksija,Valdera mu,Prosineckog,Bobana,Del Pjera moze da bude odusevljen igrom Kristijana Ronalda,za golove svaka cast,sve drugo daleko je on iza ovih fudbalera,a sad brisite ako hocete,to me ne interesuje,fudbal koji sam je gledao je mnogo bolji od ovog fudbala Juventusa i Kristijana.

                  Comment


                  • Nego recite vi meni jel Salke izašao sa prvim ili drugim timom? Znam da za vikend igraju bitnu utakmicu za opstanak u ligi, pa me zanima dal se ćelavi iživljavao nad timom koji se bori za opstanak ili nad drugim timom tima koji se bori za opstanak.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Ne znam koji ti fudbal gledaš kad možeš ovako nešto da napišeš. Ronaldo radi sve te stvari.

                      I to da ga nigde nema, to nije tačno. Čovek učestvuje u svakom napadu.

                      Ponekad pomislim da ljudi dođu na forum samo da bi kontrirali i bili jedinstveni. Ponekad je to dobra stvar. A ponekad je samo glupo i nepotrebno.
                      Ne raspravljaj se sa likom koji je pre mesec dana pisao da FIFA, UEFA i sudije guraju Ronalda.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Kad je Kristijano dao loptu u prostor poslednji put saigracu,mozda u Junajtedu,ja se ne secam te utakmice,dribla u mestu,desi se nekad da jednog predribla pa padne za faul,penal. Mozete vi da brisete,radite sta hocete,on je najsebcniji igrac koji je ikada igrao fudbal,samo gol ispred sebe vidi. Najveci golgeter svih vremena,to mu ne sporim,ali najbolji fudbaler,to mi je vec smesno. Uopste mi nije jasno kako neko ko je gledao Zidana,Ronaldinja,Mesija,Deka,Figa,Piksija,Valdera mu,Prosineckog,Bobana,Del Pjera moze da bude odusevljen igrom Kristijana Ronalda,za golove svaka cast,sve drugo daleko je on iza ovih fudbalera,a sad brisite ako hocete,to me ne interesuje,fudbal koji sam je gledao je mnogo bolji od ovog fudbala Juventusa i Kristijana.
                        Samo da te podsetim da ima najvise asistencija u istoriji LSa. 36.

                        Comment


                        • Pa evo,opet su pogurale njegov tim ovim penalom,dokle ce to da bude slucajnost?

                          Comment


                          • HAhahha

                            Comment


                            • Meni je Ronaldo najinteligentniji igrač koji je ikada igrao fudbal. Čovek kako stari tako podređuje svoje mogućnosti da bude najbolji na terenu.

                              Pratite ga kad se pojavio vuče loptu od linije do linije, traži kontakt, driblnig, duel, kako stari sve više se pretvara u klasičnog golgetera iz razloga jer nije više brz sa loptom kao nekada, kao i bez lopte.

                              Alo čovek ima 34. godine, neka mi neko pomene igrača koji je toliko dugo u vrhu od fudbalera gledano kroz istoriju, čovek traje više od 10 godina !!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Kad je Kristijano dao loptu u prostor poslednji put saigracu,mozda u Junajtedu,ja se ne secam te utakmice,dribla u mestu,desi se nekad da jednog predribla pa padne za faul,penal. Mozete vi da brisete,radite sta hocete,on je najsebcniji igrac koji je ikada igrao fudbal,samo gol ispred sebe vidi. Najveci golgeter svih vremena,to mu ne sporim,ali najbolji fudbaler,to mi je vec smesno. Uopste mi nije jasno kako neko ko je gledao Zidana,Ronaldinja,Mesija,Deka,Figa,Piksija,Valdera mu,Prosineckog,Bobana,Del Pjera moze da bude odusevljen igrom Kristijana Ronalda,za golove svaka cast,sve drugo daleko je on iza ovih fudbalera,a sad brisite ako hocete,to me ne interesuje,fudbal koji sam je gledao je mnogo bolji od ovog fudbala Juventusa i Kristijana.
                                Odeš na jutjub i pogledaš. Mrzi me da tražim klipove, a verujem da ih ima 10+ koji bi odgovorili na prvu rečenicu.

                                Meni je smešno da ti od njega praviš nekog robot igrača koji samo postiže golove. On na terenu radi mnogo više od toga.

                                Kompletan igrač u svakom smislu. Pas, šut, dribling, kretnja, skok...sve bukvalno.

                                Meni nije jasno kako neko nije oduševljen igrom CR-a. Stvarno to ne razumem.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X