Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kristijano Ronaldo je Bog fudbala. To sto zivimo u vremenu njega i Mesija i sto gledamo ovo sto rade sve ove godine i jos par godina ce je nestvarno. Ne znam kako bilo ko u istoriji moze biti bolji od te dvojice, pa makar bio Ronaldo, Maradona, Pele. Ova dvojka bez prestanka kida 12,13 godina, nenormalan nivo, to niko nece ponoviti vjerovatno.

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Odeš na jutjub i pogledaš. Mrzi me da tražim klipove, a verujem da ih ima 10+ koji bi odgovorili na prvu rečenicu.

      Meni je smešno da ti od njega praviš nekog robot igrača koji samo postiže golove. On na terenu radi mnogo više od toga.

      Kompletan igrač u svakom smislu. Pas, šut, dribling, kretnja, skok...sve bukvalno.

      Meni nije jasno kako neko nije oduševljen igrom CR-a. Stvarno to ne razumem.
      Da ne pričamo o tome da ne može čovek da se čuva, pa ga tako treneri udvajaju, prave blokove, što otvara prostor ostalima.....ma mašina.

      Comment


      • Ronaldo je najbolji golgeter, pa mozda cak i u istoriji ove igre. Tu je sa jos nekolicinom, ali ponajbolji je. On i Gerd Miler. Najuncinkovitiji.
        Neko ce reci samo toliko. A to "samo" neretko pravi ogromnu razliku.
        Najbolji fudbaler nije a i ne mora da bude. Jednostavno mu to nije neophodno da bi plodio - sto kaze Uros. Najbolji fudbaler medju napadacima - centarforima, koga sam ja gledao je jedan drugi Ronaldo.
        Ali Kristijano je jednostavno gol-masina. I u svim segmentima igre je vrhunski. Odlican fudbaler koji zna sta hoce i totalno je posvecen onome cemu tezi. A ciljevi su mu naravno najvisi. Nema tu nikakve dileme da ce dokle god bude igrao i gde god bude igrao biti takav. A to je ono sto je bitno i sto treba ceniti.
        Kristijano - vanserijski fudbaler. Jedan od najboljih ikada.
        Last edited by Sandugp; 12-03-19, 23:47.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Meni je jednostavno fudbal koji on igra odvratan,ne postuje saigrace,sve lopte idu samo njemu,sutne milion puta po utakmici.On stvarno ima dobru kretnju,ima njuh za gol,ulazi u sanse,ali i Benzema kaze igrao sam za Kristijanove golove,i to ne samo on,ceo tim je igrao za njegove golove. To ja njemu ne sporim,vrhunski golgeter. Ali vi pricate o nekom velikom igracu,pa pogledajte samo Tadicevu utakmicu protiv Reala,kada je Kristijano tako odigrao,ono je umetnost fudbala,da ne pricamo dalje o Zidanu,Mesiju,Piksiju sta su ljudi radili na terenu i pregled igre,pas u prostor,dribling koji sluzi svrsi a ne da cirkuzantski zabavi mase kao onaj dribling sto su ga veceras vrteli na TV-u,dribla u mestu pa doda na krilo. Mozda je to zato sto ne igraju na istoj poziciji,ovi su svi neki veznjaci,poluspicevi a on je postao klasicna devetka,ali i od tih spic igraca,uzivanje je bilo gledati Brazilca Ronalda,Anrija,sta su ti ljudi radili s loptom...Kristijano je bolji strelac ali i milion puta vise sutne na gol.

          Comment


          • Ti porediš Tadića sa Ronaldom. Ja se isključujem iz diskusije. Bici je pametno zborio.

            Ostaviću ti ovaj klip. Ovo je samo iz Juventusa. Ne bi da idem dalje, dok je bio u Realu...ne bi bilo fer. Pogledaj do kraja.

            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Meni je jednostavno fudbal koji on igra odvratan,ne postuje saigrace,sve lopte idu samo njemu,sutne milion puta po utakmici.
              Dobro. Necemo i veceras o Momi Salahu. Sada pricamo o Kristijanu. Sutra cemo o KRALJU.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Kakvih sam se gluposti nacitao veceras, ovo nema nigde hahahha
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Pa ovo je bukvalno antifudbal sto su igrali Juventus i Atletiko.Juventus je nesto i pokusavao preko krila i bekova a Atletiko nista,oni kao da su dosli da izgube i ispadnu. Nije mi zao sto ih je sudija na kraju izbacio. Kristijano radi ono sto najbolje zna,da daje golove ali je Dusan Tadic ove godine najbolji igrac LS,njegova utakmica protiv Reala je jedna od najboljih predstava za ovih 30 i kusur godina koliko gledam fudbal,takve majstorije sam video samo od Ronaldinja,Mesija,Piksija,Zidana,ponekad je znao i Kutinjo ovako da odigra protiv slabijih timova.
                  Jesi ti bolestan u glavu ili sta?

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Da Ronaldo nije dao 3, po meni bi Bernadeski bio igrač utakmice. Bio odličan danas.

                    Dzan isto solidan. Mada je ceo vezni red Juvea bio odličan. Progutali su bukvalno vezni Atletika.
                    Bernardeski jeste igrac utakmice nema tu sta.
                    Ali 3 Ronaldova Portugalca izbacuju u prvi plan. Nije bas toliko jednostavno u nokaut fazi LS zabiti 3 komada i to Atletiku.
                    Ooet najvise me je radovalo kada sam video da ubacuje Dibalicu a ostavlja i Mandzukaru i Bernardeskija. Taj Maksov potez nisam ocekivao i pravo da ti kazem prijatno me iznenadio.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Jesi ti bolestan u glavu ili sta?
                      Nemoj vredjati bre.
                      Svako ima pravo na svoje misljenje. Koliko god da je pogresno, a verovatno i vodjeno licnim animozitetom.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Odeš na jutjub i pogledaš. Mrzi me da tražim klipove, a verujem da ih ima 10+ koji bi odgovorili na prvu rečenicu.

                        Meni je smešno da ti od njega praviš nekog robot igrača koji samo postiže golove. On na terenu radi mnogo više od toga.

                        Kompletan igrač u svakom smislu. Pas, šut, dribling, kretnja, skok...sve bukvalno.

                        Meni nije jasno kako neko nije oduševljen igrom CR-a. Stvarno to ne razumem.
                        Jedna od stavki u CR-ovoj igri koju ljudi haman da i ne znaju je centarsut. Covjek ima bolestan centarsut, znaci onaj klasicni bekovsi centarsut gdje se ide uz liniju, a ne prema golu kroz sredinu.
                        Sad u glavi imam 7-8 asistencija na ubacaj ljevom nogom...

                        Pas, asistencija, vratiti se na centar i pomoci u kreiranju napada...sve.

                        Naravno, godinama postaje sporiji i igra drugaciji stil fudbala ali u velikim utakmicama, par puta u sezoni, mozes ocekivati i driblinge i sve potrebno.
                        - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                        - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                        - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                        - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                        - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                        - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                        - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                        - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Nemoj vredjati bre.
                          Svako ima pravo na svoje misljenje. Koliko god da je pogresno, a verovatno i vodjeno licnim animozitetom.
                          Pa ne vrijedam nikoga Sandu, samo pitam? Mozda je ruzno pitanje, ali moram da ga postavim... Tadic vs Ronaldo?

                          Comment


                          • Ne mogu vise,pet minuta sam odgledao,nijedan pas u prostor saigracu,golovi sto najbolje radi i neki cirkuzantski driblinzi na sredini terena,iznudjivanje penala.Kad hocu da gledam driblinge onda gledam pravog Ronalda,on je bio neverovatan ili Ronaldinjo,od Kristijana mogu da vidim vrhunske golove,sut,penale i to je to. To sto imaju ti vrhunski veznjaci,osecaj za igru,da u pravo vreme da pravu loptu to Kristijano nema,uvek sam voleo vise da gledam genijalce na sredini terena nego centarforove od kojih je Kristijano najbolji jer se najbolje krece bez lopte.

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Kristijano Ronaldo je Bog fudbala. To sto zivimo u vremenu njega i Mesija i sto gledamo ovo sto rade sve ove godine i jos par godina ce je nestvarno. Ne znam kako bilo ko u istoriji moze biti bolji od te dvojice, pa makar bio Ronaldo, Maradona, Pele. Ova dvojka bez prestanka kida 12,13 godina, nenormalan nivo, to niko nece ponoviti vjerovatno.
                              Pele je najbolji. Steta sto se nije rodio da igra u ovom danasnjem, modernom fudbalu, bio bi jos dominatniji.
                              Covek koji je odrazom isao glavom iznad precke, bio jak kao konj, imao fudbalski awareness kao niko do sad u fudbalu, i gotovo svaki fudbalski dribling izmislio.

                              Bio sam jednom dokon i nekoliko dana trazio svaki snimak sa njim, ne samo one sa highlights-ima, i gledao i gledao...

                              Comment


                              • Za Chola od srca

                                Comment

                                Working...
                                X