Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
    Ali što je Ramos namerno karton dobio da bi ih očistio i mogao da igra sledeću rundu..
    Preso igricu

    Kakva partija Ajaksa, ludilo od ekipe. Idu da se "biju" sa svima .

    Valjda vam ovo najbolje oslikava zasto je Ronaldo bio prvi golgeter tima, i zasto je Benzema gledao da mu asistira. Igraju bolje bez igraca koji daje barem 40 golova po sezoni. Kako da ne

    U onoj truloj i dosadnoj i pre svega defanzivnoj postavi Allegrija covek daje golove. Siguran sam da bi samo nastavio da trpa u istoj meri da je ostao u Realu.

    Comment


    • Kakvih 10ak dana za Real, baš me zanima koga će dovesti sada za trenera. Poketino, Murinjo?

      Bravo za Ajaks, bravo za Tadića, i u prvoj partiji su više zaslužili. Real uzeo 3 LŠ zaredom, 4 u 5 godina, malo li je.

      Comment


      • Dao bih 10 Kristijana za jednog Tadica da ga gledam u Realu,nestvaran igrac,izem ti i skaute i trenere kada su docekali da napuni 30 godina u Ajaksu i da igra za Sautempton koji vode isti duduci kao i nasu reprezentaciju.Znaci Tadic na ovoj utakmici protiv najskupljih igraca na svetu dao gol imao dve asistencije i napravio jos dve,tri mrtve sanse gde je teze bilo promasiti.A sto se tice Antica,pa covek je napravio igru s tom reprezentacijom,jednostavno nismo imali srece protiv Australije i nije prosao isto kao Petkovic jer je Petkovic razguzen od Argentine,ono je bilo sramota gledati.

        Comment


        • Cuj ovog 10 Kristijana za Tadica bolestan je ovaj forum

          Comment


          • Možda Kristijana Golubovića

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              Možda Kristijana Golubovića
              Ceo tim bi onda radio milione i milione sklekova...

              Comment


              • Neko je morao biti ubiven

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Solari daj ‘leba ti ostavku. Jebes ti ovu muku

                    Comment


                    • 10 Kristijana Ronalda,vise volim da gledam majstore fudbala nego vrhunske golgetere.

                      Comment


                      • Inace, ovom Ajaksu je pre nekih mesec dana Fejenord dao 6 komada.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Apsolutno Tadic moze u drustvo Ronaldinja, Anrija i Mesija sto se navedenog kriterijuma tice.

                          Kakva lakoca i skolska igra velikog majstora fudbala. Covjek nije nijednom na ovoj utakmici napravio neki potez a da se moglo reci poslije odigranog istog da je trebao nesto drugo uraditi. Bas je inteligentno igrao. Onaj postignuti gol je miks preciznosti i intenziteta udarca, tako veliki majstori rade.

                          Comment


                          • Ja sam video samo Ronaldinja i Mesija da su u stanju da ovako razvale Real i evo sad Tadic im se prikljucio,zasluzio je ovacije na Bernabeu kao sto su dobila i ova dvojica.Sad mi je jos vise krivo sto su idioti smenili Muslina da bi igrao Sergej na njegovoj poziciji i sto su razni lelemudi igrali pre njega u reprezentaciji samo da se prodaju.

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Drag mi je ovaj četvrti gol samo zbog Kejlora na klupi.

                              Kapa dole za Ajaks. Svaka čast momcima!
                              Upravo sam ovo pomislio dok sam gledao

                              Erik Ten Hag, the next Guardiola Kakav fudbal su odigrali u ovaj dvomec

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Del Piero 2009. kad mu se poklonio ceo stadion i aplaudirao, to treba dodati.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X