Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Izvinjavam se za prevaru. Vucicu trebaju pare za novu kampanju pa skupljam na sve strane.

    Prosli put je dobro radilo, ali sad su ga bas zasrali. Tri puta me je diskonektovalo, kaze ulogovan sam na vise uredjaja - laz. Srecom radio je super ace stream, samo jednom je zakocilo.

    Strah me da ne ureknem nase, ali sve vise verujem da imamo najboljeg golmana, stopera i levog beka na svetu. Sto se promasaja tice, stvarno je bilo frustrirajuce, ali bitno je da se vraca dobar link up, stvaramo sanse i igramo odlican fudbal. Danas je usla jedna u gol, prosli put 4, pa 3...
    To su činjenice. Liverpul je pozadi beton zbog njih.
    sigpic

    Comment


    • Ne sprdaj se Reise, pogotovo za Robertsona. Mora on još leba da jede, sad je možda na pragu da uđe u top 5 levih bekova. Tu je baš strašna konkurencija, i dalje je aktivan jedan od najboljih u istoriji, čuj i dalje aktivan, i dalje je najbolji.
      Jedino ako misliš po formi, baš u trenutku nešto.
      Za Alisona i Van Dijka se može diskutovati, ali daleko od činjenica svakako.

      Btw što se kliksporta tiče, ja sam tu gledao odavno LŠ, pre možda 4-5 godina. Gledao sam nekoliko puta, od recimo 5 puta, 4 puta je radio odlično, jednom je bio katastrofa, slično kao vama večeras, ali su tada izašli svima u susret i svakome su u sledećem kolu dali besplatnu utakmicu po izboru. Tako da me ne bi iznenadilo da opet ponove tako nešto.

      Comment


      • Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

        @Reise
        Za sad se tako cini, medjutim ako ni ove godine ne bude bilo trofeja, vecina ih nece smatrati za najbolje na svojim pozicijama.

        Comment


        • Robertson igra na ovom nivou vec skoro 12meseci.
          Mozda ima boljih bekova, ali ludjih sa ovakvim mudima nema sigurno.

          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Robertson je odlican. Nabroj pet boljih lijevih bekova trenutno?

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Ne sprdaj se Reise, pogotovo za Robertsona. Mora on još leba da jede, sad je možda na pragu da uđe u top 5 levih bekova. Tu je baš strašna konkurencija, i dalje je aktivan jedan od najboljih u istoriji, čuj i dalje aktivan, i dalje je najbolji.
              Jedino ako misliš po formi, baš u trenutku nešto.
              Za Alisona i Van Dijka se može diskutovati, ali daleko od činjenica svakako.

              Btw što se kliksporta tiče, ja sam tu gledao odavno LŠ, pre možda 4-5 godina. Gledao sam nekoliko puta, od recimo 5 puta, 4 puta je radio odlično, jednom je bio katastrofa, slično kao vama večeras, ali su tada izašli svima u susret i svakome su u sledećem kolu dali besplatnu utakmicu po izboru. Tako da me ne bi iznenadilo da opet ponove tako nešto.
              Marselo? Jede ga Robertson ove sezone. Pogledaj raznovrsnost Robertsona. Lik ima najbolji tajming za pas. Nikad neće pogriješiti kad treba da je doda u prostor ili u noge. Takav osjećaj za pas ovako brz igrač ne bi trebalo da ima. Centaršut vrlo precizan, nikad neće promašiti otvoren centaršut, imao je noćas jedan za Salaha. Sve zavisi od toga kako ko vidi bekove. Za mene je prototip savršenog beka Robertson.
              sigpic

              Comment


              • Ovaj Liverpul bi mogao da igra kao Fergusonov Mancester i uzima trofeje samo je sad mnogo teze bas tako dominirati jer je konkurencija mnogo jaca.Mnogo odlicnih igraca u ekipi,jos se ceka Keita da proradi,udje u ritam posle povrede i da Firmino udje u pravu formu.Salah definitivno nije igrac za jednu sezonu,meni je on najpriblizniji Mesiju po onome sto radi na terenu,naravno Mesi je klasa za sve ali je i Salah odlican igrac,prebrz je,dribla u trku,mogao bi da bude malo kolektivniji igrac,previse puta hoce sam da zavrsi.

                Comment


                • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                  Robertson je odlican. Nabroj pet boljih lijevih bekova trenutno?
                  Pa to je ono, trenutno. Ja to rangiram po tome da mi daju da biram u ovom trenutku kog ću staviti u tim na toj poziciji za neki duži vremenski period (nek ne pomisli neko da ovo znači tipa 5 godina ili sl.), a ne za sledeću nedelju. A stavio bih sigurno Marcela, Albu, Mendya, Alabu (koji ne briljira u zadnje vreme, to stoji). Ne treba zaboraviti ni da smo videli šta može i Cancelo po levoj strani da radi sad za vikend, to je taj neki fazon trenutnog, forme. Što ne znači da oni to neće održati, samo mi je rano još da ih guram u tu priču. Neozbiljno mi je porediti ga sa Marcelom i Albom pre svega, sa ostalima se može diskutovati.

                  E sad što za neke od vas postoji samo jedna liga, to je druga priča.

                  Comment


                  • Slabo si ti gledao Mendija, on je meni vise krilo no bek. On u defanzivi ne postoji.
                    A i Alaba ne briljira vec nekoliko sezona.
                    Alba i Marselo su bolji.
                    Last edited by Brian McShtull; 11-12-18, 23:35.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Dobro Mendy, ali Alaba je bas propao zadnje dvije godine. Smijesno ga je staviti ispred.

                      Comment


                      • Atletiko, Liverpul, Totenhem i verovatno Junajted zavrsavaju kao drugi, bice odlicnih dvomeca

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Pa to je ono, trenutno. Ja to rangiram po tome da mi daju da biram u ovom trenutku kog ću staviti u tim na toj poziciji za neki duži vremenski period (nek ne pomisli neko da ovo znači tipa 5 godina ili sl.), a ne za sledeću nedelju. A stavio bih sigurno Marcela, Albu, Mendya, Alabu (koji ne briljira u zadnje vreme, to stoji). Ne treba zaboraviti ni da smo videli šta može i Cancelo po levoj strani da radi sad za vikend, to je taj neki fazon trenutnog, forme. Što ne znači da oni to neće održati, samo mi je rano još da ih guram u tu priču. Neozbiljno mi je porediti ga sa Marcelom i Albom pre svega, sa ostalima se može diskutovati.

                          E sad što za neke od vas postoji samo jedna liga, to je druga priča.
                          Marselo, Alba i Mendi su sjajni ofanzivni igrači. Marselo i Alba imaju nevjerovatnu tehniku za bekove, da se zapitaš jesu li to stvarno bekovi. Njihov ofanzivni doprinos i stil koji igraju njihovi timovi maskira njihove nedostatke. Nešto slično kao Alonso u Čelsiju. Mendi ima najbolji centaršut od svih bekova, ali ove sezone se konačno moglo vidjeti koliko zapravo on ima nedostataka u defanziv. Previše je nestabilan da bi se on ubrajao u najbolje.

                          Jedino je Marselo tu neđe sa Robertsonom, ostali zaostaju i to debelo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne znam na kojeg Mendya mislite. I onaj sto je protiv Citya izdominirao je odlican. Pretrcavao Walkera sa lakocom. Malo ko to moze.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Atletiko, Liverpul, Totenhem i verovatno Junajted zavrsavaju kao drugi, bice odlicnih dvomeca
                              United ce biti medju najpozeljnijim drugoplasiranim.

                              Comment


                              • Ja sve sam nesto siguran da ce Liverpul ili protiv Dortmunda (Klopp protiv svojih) ili protiv Reala (repriza finala), to je ta UEFIna prica

                                Comment

                                Working...
                                X