Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    E onog mrtvog Intera, ne moze jbni PSV da izbaci iz takmicenja Sta bi tek radio protiv elitnih klubova.

    Napoli opet nema srece, msm u kontekstu da su stvarno odlicno igrali u grupi, a opet ispali. Onaj gol Di Marie i nereseno rezultat na marakani ih izbacio iz takmicenja. Veceras nisu imali sta da traze, jer Liverpool bio mnogo bolji. Bio je i Napoli bolji na svom stadionu. Na Anfildu se ne trazi prolaz dalje.
    Napoli realno ima mjesta medju 16 najboljih timova. Da su bili u ovoj grupi sa Portom i Schalkeom zavrsili bi prvi bez problema.
    Inter zasluzeno ispada. Tottenham je dosta kvalitetniji, a kad ne mozes dobiti PSV kuci ne zasluzujes prolaz dalje.

    Comment


    • Veliki respekt za Luciana Spalettija, ali stvarno.

      Biti tolika trenerska prevara (mozda i najveca na svijetu), a imati tako dobar posao iz godine u godinu, nevjerovatno nesto.

      Ocekujem da mu Inter sutra spremi novi ugovor, jer ono, izborio je maestro proljece u Evropi.

      Liverpool ocekivano, ovi sami da ostanu na terenu izgubit ce kad je vazno.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Liverpool ce izvući opet Porto koliko imaju sreće ove sezone.

        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Najgora utakmica u sezoni. Zasluženo 100% izgubili. Šta god razlog, ono je bilo baš loše.

          Ali večeras su sve vratili iz te tekme.
          Pa mi smo tu isli po bod, ekipa igrala pod kocnicom to je bilo jasno. Normalna stvar, kad posle 3 dana imas Siti. A rezultat u prvom kolu ti daje za pravo da mozes da kalkulises, na kraju je mec u Beogradu napravio probleme.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • I opet Allison vadi stvari.

            Koliko beše plaćen...65 miliona funti? Vredi svaku funtu, a i preko.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Bogami prođoše svi Englezi na kraju, bravo bravo klubovi ostalih top ekipa slabije, tačnije Španci i Nijemci 3/4, Francuzi 2/3, Italijani 2/4.

              Napolija izbacile utkamice protiv PSŽa, tu us mogli više, na kraju tražiti bilo šta na Enfildu je nerealno.

              Totenhem nisam gledao ali vidi da su svi puni hvale za njihovu partiju na Kamp Nou. Inter PSV-a kući ne može dobiti da prođe

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                I opet Allison vadi stvari.

                Koliko beše plaćen...65 miliona funti? Vredi svaku funtu, a i preko.
                Apsolutno. Jednom je pukla odbrana u 90 minuta i on je spasio Liverpul da ne prospu zaslužen prolaz.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Bogami prođoše svi Englezi na kraju, bravo bravo klubovi ostalih top ekipa slabije, tačnije Španci i Nijemci 3/4, Francuzi 2/3, Italijani 2/4.

                  Napolija izbacile utkamice protiv PSŽa, tu us mogli više, na kraju tražiti bilo šta na Enfildu je nerealno.

                  Totenhem nisam gledao ali vidi da su svi puni hvale za njihovu partiju na Kamp Nou. Inter PSV-a kući ne može dobiti da prođe
                  Pa ocekivano kad ostale lige imaju po dvije top ekipe samo od kojih se ocekuje prolaz. Ostali su 50-50.
                  Francuzi bi mogli 1/3 biti. Samo je PSG osigurao prolaz.

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Veliki respekt za Luciana Spalettija, ali stvarno.

                    Biti tolika trenerska prevara (mozda i najveca na svijetu), a imati tako dobar posao iz godine u godinu, nevjerovatno nesto.

                    Ocekujem da mu Inter sutra spremi novi ugovor, jer ono, izborio je maestro proljece u Evropi.

                    Liverpool ocekivano, ovi sami da ostanu na terenu izgubit ce kad je vazno.
                    Vec sam nekoliko puta govorio koliko me je razocarao Spaleti, tj kasno skonto da je ipak prevara od trenera. Ovaj Inter ne ume da odigra jedan obicni dupli pas, nidje veze kreativnost i povezanost u igri. A ekipa uopste nije losa. Jos kad vidis da nisu kupili Cancela, skontas koliko je propo Spaleti, ako je ikad bio i dobar.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                      Pa ocekivano kad ostale lige imaju po dvije top ekipe samo od kojih se ocekuje prolaz. Ostali su 50-50.
                      Francuzi bi mogli 1/3 biti. Samo je PSG osigurao prolaz.
                      Da da, Lion ima gostovanje sutra Šahtjoru, daleko je to od završenog. Ja sam ih već kvalifikovao u glavi gledajući 2 tekme protiv Sitija : D

                      Comment


                      • Ali ja stvarno ne razumem Inter.
                        Totenhem ni u najluđim snovima nije mogao pretpostaviti da će ga samo bod sa Nou Kampa odvesti u osminu.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          Da da, Lion ima gostovanje sutra Šahtjoru, daleko je to od završenog. Ja sam ih već kvalifikovao u glavi gledajući 2 tekme protiv Sitija : D
                          I oni su kao i Tottenham se glupostima doveli do toga da im sve ovisi od zadnjeg kola. Valja im se sada cupati u Ukrajini u decembru. Mislim da ce Shakhtar proc na kraju.

                          Comment


                          • Zasto Perisic ne igra u Interu kao u hrvatskoj reprezentaciji,treneri se menjaju ali on ne pruza ni 30 posto svojih mogucnosti u Interu.Oni bi morali da igraju bolji fudbal,treba im kao i Junajtedu neko kreativan igrac u veznom redu,Naingolan to nikad u zivotu nije bio,covek igrao uvek centralnog veznog,najborbeniji igrac ekipe.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Idemo dalje sa prognozama. Napoli bedi u Liverpulu, Zvezda PSG X. Liverpul ide u ligu evrope. Uroš tips najbolje dojave na internetu. Dojave segunde i seria b i do 35e za vegane 15 000e, uz popust od 60%.
                              Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Kad moj brat ukica da prognoze to nema di da omane.
                              Koliko ja tebe volim
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Gde je limun nestao??

                                Vraćaj nam pareeeeee limuneeee. Svima po 50 dinara!
                                Izvinjavam se za prevaru. Vucicu trebaju pare za novu kampanju pa skupljam na sve strane.

                                Prosli put je dobro radilo, ali sad su ga bas zasrali. Tri puta me je diskonektovalo, kaze ulogovan sam na vise uredjaja - laz. Srecom radio je super ace stream, samo jednom je zakocilo.

                                Strah me da ne ureknem nase, ali sve vise verujem da imamo najboljeg golmana, stopera i levog beka na svetu. Sto se promasaja tice, stvarno je bilo frustrirajuce, ali bitno je da se vraca dobar link up, stvaramo sanse i igramo odlican fudbal. Danas je usla jedna u gol, prosli put 4, pa 3...

                                Comment

                                Working...
                                X