Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahaha pa nije ovo zemlja culi ljudi negdje ovu pricu i sad ko bajage vrte ju non stop za sve turnire za sve podloge za sve forme igraca daj mi reci kakva je bioprognoza za Novaka danas? Odgovara li mu to ili bolje da sutra igraju, jesu li se planete dobro poklopile Rafi, ili mu kineski podznak danas ne ide u prilog. Lol

    Comment


    • Sto se finala tice...kontam bolje Isner nego Anderson.

      Uzo ga je Rafa vec jednom u finalu, kontam ono vakat je za osvetu. Uvijek sam pobornik tih sudbina, teorija zavjera, zakona velikih brojeva i slicno

      A realno bolji je Kevin igrac od Johna.Servira top a igra sa linije bolje.

      S druge strane ova prica o suncu pije vode..vidjeceo sta ce biti.
      - 19 Grand Slams titles (84 titles)
      - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
      - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
      - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
      - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
      - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
      - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
      - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post
        Hahahaha pa nije ovo zemlja culi ljudi negdje ovu pricu i sad ko bajage vrte ju non stop za sve turnire za sve podloge za sve forme igraca daj mi reci kakva je bioprognoza za Novaka danas? Odgovara li mu to ili bolje da sutra igraju, jesu li se planete dobro poklopile Rafi, ili mu kineski podznak danas ne ide u prilog. Lol
        Veruj mi kada god igraju Novak i Rafa dobro je za Novaka da nema sunca. Ako se igra u dvorani to uvek, ali uvek odgovara Novaku! Za dalju diskusiju bi morao da budes malo kulturniji, tako da je vise nece biti.

        I da, nisam jedini koji tako misli. Pogledaj recimo Gilberta koji misli da to moze presudno da bude. Novak ume i na skrge da dise po suncu, tako da bi sigurno mnogo bolje bilo da igra u dvorani.

        Koliko se samo ljudi bez razloga sprdaju ovde, greota
        Last edited by 147; 13-07-18, 15:34.

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Hahahaha pa nije ovo zemlja culi ljudi negdje ovu pricu i sad ko bajage vrte ju non stop za sve turnire za sve podloge za sve forme igraca daj mi reci kakva je bioprognoza za Novaka danas? Odgovara li mu to ili bolje da sutra igraju, jesu li se planete dobro poklopile Rafi, ili mu kineski podznak danas ne ide u prilog. Lol
          To on misli na ove uvjete koji vladaju oko osnovne crte, gdje je ćelava trava

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            Hahahaha pa nije ovo zemlja culi ljudi negdje ovu pricu i sad ko bajage vrte ju non stop za sve turnire za sve podloge za sve forme igraca daj mi reci kakva je bioprognoza za Novaka danas? Odgovara li mu to ili bolje da sutra igraju, jesu li se planete dobro poklopile Rafi, ili mu kineski podznak danas ne ide u prilog. Lol
            a što ne bi isto važilo i za travu i za tvrdu podlogu

            Slomili su se pričajući o višem odskoku nego inače do sada na turniru i Rafa i Isner

            Comment


            • Vazi za sve podloge,najvise za sljaku,pa za travu,a najmanje za hard,nije prebitno,ali u vakvim mecevima sitnice odlucuju

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Kada gledam ovakve meceve uvek mi je krivo sto je uveden tajbrejk. Da nema tajbrejka serve botovi bi se isrpeli do druge nedelje turnira, i zavrsnica bi bila mnogo bolja bez njih. Znam da ce neki da kazu da nisu oni krivi sto su toliko visoki pa igraju tako, ali sta je tu je. Neko ko je ispod 190 nema velike sanse da bude dobar kosarkas, pa se niko ne buni :/
                Ma samo ukinuti drugi srvis i stvar rešena, odavno je prevaziđeno to pravilo.

                Te dva servisa, te dva razlike, te mora biti tišina, pa kako da oduzmeš servis? Jedino sami sebi mogu oduzeti ako ga promašuju.

                Comment


                • Ova dvojica u inat svima igraju

                  Comment


                  • John

                    Comment


                    • Pa da li je moguce bre ovo???!!! Skoro 3 sata se ceka brejk, i da se malo ubrza mec, i kad je konacno dosao taman pomislis bar ovaj nece u TB i odmah ribrejk.

                      Comment


                      • Pa naravno da ce mu vratiti brejk, sta ste ocekivali. Ajmo Dzone
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Oni se namerno dogovorili da odigraju 10h mec posto se i onako ne trose samo serviraju da bi prebacili Novaka i Rafu sutra da bi ovi dosli iscrpljeni njima na megdan,za sad mi na to lici ovaj duel

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post
                            Oni se namerno dogovorili da odigraju 10h mec posto se i onako ne trose samo serviraju da bi prebacili Novaka i Rafu sutra da bi ovi dosli iscrpljeni njima na megdan,za sad mi na to lici ovaj duel
                            A ako oni budu igrali 10h bas ce pobednik da ima snage za nedelju

                            Comment


                            • Naravno sada je dobio gem sa nulom. Hajde Johne voleo bih da pobedis rostiljdziju.

                              Comment


                              • Ajmo John, bolji si !
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X