Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno drago mi je(kao dugogodisnjem fanu Barce) sto je ovaj covjek dobio posao,imam osjecaj da on moze ponuditi nesto novo ne samo Barceloni,nego i evropskom fudbalu.Dosta je vise isfucanih evropskih strucnjaka,koji kao kenguri skacu,od jednog do drugog kluba,pritom uzimajuci vrtoglave cifre ne nudeci nista novo,i ne osvajajuci previse trofeja.Imam neki dobar osjecaj,vezano za ovog covjeka,djeluje mi kao da bi mogao i srediti svlacionicu,malo utegnuti one poster boye Fabregasa i Pikea,itd...U svakom slucaju,Tata dobro nam dosao.

    Comment


    • kažu da je sklon napadačkom fudbalu, kao i disciplini u skok igri prilikom prekida, ja sada očekujem da konačno dovedemo štopera, bilo bi krajnje vrijeme, pripreme su u toku i treba ga što prije priključiti sastavu da se prilagodi ekipi, na T.Silvu ne treba gubiti vrijeme već se okrenuti nekim realninjim rješenjim, možda Tata dovede nekoga iz Argentine...
      Last edited by ognjen; 23-07-13, 11:57.

      Comment


      • Potpredsjednik za ekonomska pitanja Javier Faus, danas je objavio finansijski izvještaj kluba za sezonu 2012/13. U izvještaju je navedena dobit od 32 miliona evra. Poslovni prihodi kluba iznosili su ogromnih 491 milion evra, ali su rashodi takođe bili 443 miliona evra.
        Faus govorio o onome što navijače najviše interesuje, a to je novac za dovođenje pojačanja u odbrani: "Imali smo negativno poslovanje nekoliko godina, ali zahvaljujući poslu odrađenom u sezoni 2012/13 možemo poslovati pozitivno. Nadamo se da ćemo tako raditi i narednih godina. Imamo dovoljno novca da potpišemo bilo kojeg igrača kojeg zahtjeva tehničko osoblje."

        imamo keš, samo pitanje hoćemo li ga iskoristiti za dovođenje nekog od štopera...

        Comment


        • danas u 18:30 Barsa igra prvu pripremnu utakmicu prtotiv Bayern-a na Allianz Arena-i, direktan prenos na SPORT KLUB-u

          sastav bi ovako trebao izgledati

          Comment


          • Барселонин бивши тренер Тито Виланова данас је подвргнут оперативном захвату, већ четвртом од када му је успостављена дијагноза: тумор пљувачне жлезде.
            Лекари су саопштили да је операција прошла "задовољавајуће", да није било "никаквих компликација" и да сада Виланови следи нови наставак борбе против болести која му се трећи пут вратила.
            Ето лепа вест за симпатизере Барселоне.

            Comment


            • Gerardo 'Tata' Martino danas dolazi u Barselonu oko 17h, a sutra će biti prestavljen kao novi trener...

              nije trebalo dugo čekati da mediji počnu povezivati nekoga od igrača Newell's Old Boys -a sa Barsom pa tako Sport i Mundo Deportivo pišu o štoperu Vergini Santiago-u, visok 190cm i ima 24 godine

              bez obzira što nisu Pique i Puyol igrali u jučerašnjoj utakmici moglo se vidjeti da je nama neophodan štoper

              Comment


              • Може и Барса једном да нема већи посед лопте.

                Comment


                • "Tata" Martino stigao u Barselonu



                  igriči u Oslu, u subotu utakmica




                  Marca piše da smo zainteresovani za Samuel-a iz Inter-a, meni za nepovjerovati
                  Last edited by ognjen; 25-07-13, 19:00.

                  Comment


                  • Ја сам јутрос то видео за Самјуела...

                    Comment


                    • Samuel-u je 35 godina, i to je osnovni razlog zbog kojeg ne vjerujem u ovu informaciju...znam da je prije koju godinu Samuel "objašnjavao" na poziciji štopera, ne znam u kakvoj je sada formi

                      Comment


                      • Originally posted by DelBoy View Post
                        Samuel-u je 35 godina, i to je osnovni razlog zbog kojeg ne vjerujem u ovu informaciju...znam da je prije koju godinu Samuel "objašnjavao" na poziciji štopera, ne znam u kakvoj je sada formi
                        Пази нисам упућен. Не знам стварно.
                        Знам да је требало да продужи на још годину дана са Интером, тако се писало.

                        Comment


                        • Prvo obraćanje Gerarda Martina

                          - Veoma sam sretan i zahvalan svima, na pažnji i povjerenju. Ponosan sam što sam ovdje. Znam kakva je situacija u klubu i želim brz oporavak Vilanovi.

                          - Biti na ovom mjestu je velika privilegija i nije lako ni za jednog trenera. Prije godinu dana nisam mogao ni zamisliti da će se ovo desiti.

                          - Želimo nastaviti sa Barceloninim stilom igre i onim što je karakterisalo Barcelonu tokom mnogo godina. Moram postići to da igrači i dalje imaju jednu osobinu: želju i glad za pobjedom.

                          - Smatram da Messi i Neymar mogu igrati zajedno. Ako ne mogu, onda je to trenerov problem.

                          - Messi i ja smo iz Rosarija i obojica smo povezani sa istim klubom, ali se ne poznajemo.

                          - Danas putujem u Oslo, upoznat ću igrače, a onda se vraćam i upoznajem one koji se trebaju vratiti sa odmora.

                          - Svaki igrač koji je dio ovog kluba je jednako važan. Nema razlike.

                          - Razgovarao sam jutros sa Puyolom, moram bolje upoznati klub da bi mogli govoriti o pojačanjima. Nismo još ni održali prvi trening.

                          - Uvijek postoji nešto što treba poboljšati, kao što su pritisak na protivnika i brzo osvajanje izgubljenje lopte. Nastojat ćemo vratiti ono najbolje što smo vidjeli od ovog tima.

                          - Cesc? Ako je klub već dva puta odbio Manchesterovu ponudu, dodajem treći put, tako da on ostaje ovdje.

                          - El clasico? To je veoma važna utakmica, radi se o velikim rivalima, ali ne može se porediti pobjeda nam R. Madridom sa osvajanjem nekog trofeja.

                          - Nastavit ćemo sa formacijom 4-3-3 jer je to formacija koja nam najviše odgovara.


                          Comment


                          • Barcelona tell Manchester United: Fabregas not for sale at any price
                            http://www.goal.com/en-gb/news/2892/...e?ICID=HP_BN_1

                            Comment


                            • Messi za Barsu nije zabio golove samo u ovim minutama : 1,2,10,14,15,46,61,69

                              zanimljiv podatak sam iskopao

                              Comment


                              • IGRAČI KOJI SU UČESTVOVALI NA KUPU KONFEDERACIJA PRIKLjUČILI SE PRIPREMAMA


                                -medicinski pregledi:
                                Spoiler








                                Gerardo 'Tata' Martino first training session
                                Spoiler






                                Comment

                                Working...
                                X