Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mancini od sledece nedelje novi trener Barselone

    Comment


    • Bas ce da se usrece

      Comment


      • Otkud to za Mancinia ?

        Evo ja citam da se i Wenger spominje cak , sto je nenormalno , ali za Mancinia nisam cuo
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • ajd' dajte link gdje ste našli to za Mancini-ja...???

          ma kakav Venger, nerealno skroz da on sada dođe...

          Comment


          • Ma naravno druze da je nerealno , nego samo kazem , cak sam i za majstora Arsenea cuo da se spominje , za Mancinia nisam

            Za Wengera bih volio i najiskrenije se nadam da ce se penzionisati u Arsenalu


            I da , i ja bih bas volio da vidim taj link gdje pise da Roberto preuzima ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ja koliko vidim Luis Enrike je izabran za naslednika..bivsi trener Barse B.

              Oni umesto da dovedu trenera svetske klase, traze sledeceg Gvardiolu...

              Comment


              • teško je u ovom trenutku dovesti provjerenog ili trenera svjetske klase, kao što kažeš...većina njih je sada na pripremama sa svojim timom, jedino je Jupp Heynckes bez angažmana ali on je rekao da će se odmoriti neko vrijeme

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Ma uopste se ne radi o tome, nece se menjati filozofija posle jedne "lose" sezone. Nije Rosell lud.. Ako Tito ne bude bio u stanju da vodi ekipu, mislim da ce Luis Enrique biti prvi pik..
                  Hvala, hvala..

                  Dejane, zasto bi hteo da se promeni filozofija?

                  Comment


                  • Luis Enrique je ime koje se trenutno najviše pominje, mada ja vjerujem da je uprava još ranije stupila u kontakt sa našim budućim trenerom jer su oni sigurno znali da Tito odlazi....

                    utakmica koja se trebala igrati danas u Poljskoj će biti odigrana nekog drugog datuma ali neće se dugo čekati

                    Comment


                    • @p4p1

                      Ako se secas pominjano je pre jedno mesec, dva da se Tito mozda povuce i Luis Enrike kao zamena, tako da je ovo vec dosta izvesno.

                      Dobra je filozofija ali su joj potrebne promene. Kad si sampion normalno je da ekipe mnogo vise paznje obracaju sta radis i igra je snimljena iz svih uglova. A one ekipe koje imaju dovoljan kvalitet nemaju vise ni problema da se postave i prilagode nam se i kad se to desi, nemamo plan B. Osvojili smo ligu ali s ovakvim timom LS je jedino takmicenje koje priznajem.

                      Sam Krojf je rekao da ekipa da bi ostala sampionska mora da se menja i osvezava na svake 3,4 sezone.




                      Bila je neka zackoljica da jedan trener ne moze voditi dva tima u La Ligi u istoj sezoni, racuna se od 1.jula. Ali pise da Celta jos uvek nije zvanicno registrovala Enrikea kao trenera, tako da tu nema prepreke.
                      Last edited by dejanmm; 20-07-13, 17:20.

                      Comment


                      • Stoji to, mora se prilagodjavati, praviti manje promene. Dovesti nekog trenera svetske klase bi bila velika promena, jer retko ko od njih bi igrao tika-taka. Sa pojacanjima ovog leta, a tu racunam da cemo dovesti stopera, mislim da su napravljeni pravi potezi, u samom stilu igre se nista znacajno ne treba menjati.

                        Comment


                        • Nisam u toku sto se tice novog trenera, ali sam naletio na intervju Faruka Hadzibegica koji je ovo izjavio

                          Ako Luis Enrique preuzme Barcelonu, velike su šanse da preselim u Vigo. No, vidjet ćemo sve narednih dana
                          Ovo je meni ozbiljno zbog Bekima Dine Pasalica koji ucestvuje u ovim dogovorima, a on je veliki igrac (u menadzerskom smislu).

                          Comment


                          • Gerardo "Tata" Martino najblizi klupi?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Gerardo "Tata" Martino najblizi klupi?
                              uz Lusi Enrique-a, njega najviše pominju, nije nikada vodio neki tim u Evropi, jako je cijenjen u Argentini....iskreno, nisam nikada čuo za njega....

                              Comment


                              • Tajo strasan posao radio vodeci Paragvaj. Inace ludak, slican Bielsi, mada ludji, znao je pola svlacionice da polupa. Imace autoritet to je sigurno, milom ili silom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X