Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • - sastav koji sutra putuje u Poljsku na utakmicu protiv Lechia-e Gdansk: Pinto, Oier, Montoya, Bartra, Adriano, Song, Sergi Roberto, Dos Santos, Messi, Tello, Neymar, Alexis, Sergi Gómez, Planas, Joan Román, Dani Nieto, Bagnack, Samper, Ilie, Patric, Dongou, Espinosa and Kiko Femenía.

    nisam očekivao da će Neymar biti u sastavu ali možda je takav dogovor sa klubom iz Poljske

    Comment


    • imam osecaj da ce neymar sutra nekom slomiti kicmu

      Comment




      • Alves uzeo Abidal-ov broj

        Neymar(11), Pedro(7), Song(17), Montoya(2)

        brojevi od 1 do 25 su rezervisani za igrače A tima, ostali su slobodni 19 i 25

        Comment


        • Шта се деси у Вегасу остаје у Вегасу, али то не важи за познате особе. Папараци аргентинског магазина Пронто усликали су Леа Месија како је забио главу међу груди једне плавуше, наводно стриптизете, тако да ће бити свашта када се буде срео са супругом Антонелом.
          Spoiler

          Comment


          • ne želim da ispadne kao da ga "branim" ali meni djeluje da je montirano...

            Comment


            • Originally posted by DelBoy View Post
              ne želim da ispadne kao da ga "branim" ali meni djeluje da je montirano...

              Comment


              • danas je u 89. godini života preminuo je Antoni Ramallets, jedan od najboljih golmana u istoriji FC Barcelona-e....



                - 5 Zamoras
                - 6 lligues
                - 5 Copes del Rey
                - 3 Supercopes (Copa Eva Duarte)
                - 1 Copa Llatina
                - 2 Copes de Fira

                Comment


                • FC Barcelona joins forces with EA SPORTS as partners for an official videogame



                  http://www.fcbarcelona.com/club/deta...cial-videogame

                  Comment


                  • Jonathan Dos Santos bio na ivici da pređe u Real Sosijedad na pozajmicu, međutim Martino odlučio da ga zadrži, pominje se dosta po španskim medijima da "Tata" forsira rad sa mladim igračima

                    igrač koji je dosta pokazao u pretodna tri pripremna meča je Sergi Roberto, veliki potencijal, već sada može igrati prvih 11 ako se mene pita ali treba oprezno sa njim da ne bi došlo do nekih povreda koje bi usporile napredak, on je uletio na mjesto Alcantara-e ali je stilom drugačiji igrač

                    trening

                    Comment


                    • Cristian Tello produžio ugovor do 2018. godine, otkupna klauzula iznosi 25 miliona evra

                      termin odigravanja prve dvije utakmice u okviru La Liga-e:

                      - FC Barcelona - Levante (nedelja, 18. avgust, 19:00h)
                      - Malaga - FC Barcelona (nedelja, 25. avgust, 21:00h)
                      Last edited by ognjen; 01-08-13, 20:05.

                      Comment


                      • Da se prisetimo malo




                        Inace, Alexis deluje bas dobro na ovim pripremama, valjda ce preneti tu formu u takmicarske meceve. Cesc nista losiji, bice na slatkim mukama Tata.

                        Comment


                        • Igrači Barse otputovali su na Azijsku turneju u okviru koje će odigrati dvije utakmice, na Tajlandu (7. avgust) i Maleziji (10. avgusta). Tokom
                          putovanja ekspedicija Barselone zaustaviće se u Izraelu i Palestini te će odigrati utakmice "za mir". Martino je na ovo putovanje odlučio poći s ukupno 24 igrača - 22 prvotimca i Bagnackom te Dongouom iz Barçe B.

                          Spoiler


                          Comment


                          • evo jedne fotografije iz Jerusalima

                            Comment


                            • DelBoy hoce li barsa pustiti svoje prvotimce protiv ovi iz malezije?

                              Comment


                              • Originally posted by Toshe View Post
                                DelBoy hoce li barsa pustiti svoje prvotimce protiv ovi iz malezije?
                                bio sam odsutan nekoliko dana tako da nisam bio u prilici da ti odgovorim, vjerujem da si ispratio utakmicu i sam vidio ko je nastupao za Barsu u tom meču...u Aziji su bili samo dvojica iz Barse B, Bagnack i Dongouo, tako da su prvotimci bili "prinuđeni" da igraju ...

                                Comment

                                Working...
                                X