Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Barcelona and Argentina star Lionel Messi has finally confirmed the rumours that he and his girlfriend are expecting a child.
    Op,op! Mali Messi
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Sretan rodjendan Messi !

      Jos puno trofeja i zlatnih lopti da osvojis , legendo


      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Tek 25 godina jbt. A covjek stekne osjecaj da igra 10 godina vec jer je osvojio i postigao toliko toga da to nije normalno.

        Sve najbolje, da ga povrede zaobidju kao i dosad i da nastavi kidati kao i dosad. Mnogo postujem ovog momka.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Srecan rodjendan najboljem igracu planete... Sve najbolje...

          Tek mu je 25 god... U riznici trofeja mu fali onaj najjaci, titula svetskog prvaka, a ima vremena da ga osvoji, bice taman u najjacim godinama kada dodje SP u Brazilu za dve godine...

          Ukljucujuci i repku, 82 gola, 39 asistencija na 69 meceva...

          Ako ovo nije najjaca statstika igraca u jednoj sezoni u istoriji fudbala, ja ne znam...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Neka mu je sa srecom, sve najbolje mu zelim, samo malo manje trofeja.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Zanimljivo da je Balotelli bio na probi u Barseloni kad je imao 16 godina.

              f43cdb7a.jpg

              Na probi je odusevio, ali Barselona nije bila spremna da plati cenu koja je trazena za njega, te je zavrsio u Interu.

              balo.jpg

              Velika steta, mogao je Balotelli da hara sa Barselonom Zanimljivo je i to sto je tadasnji omladinski trener u Barseloni opisao Balotelli-a kao mirnog momka, dobrog karaktera!

              Comment


              • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Prema pisanju Katalonskog “Sporta”, Barcelona bi mogla odustati od dovođenja štopera. Transferi Martineza i Silve su gotovo propali, cijena Hummelsa i Luiza je visoka tako da Barcelona bi se mogla odlučiti na ovu opciju. Ukoliko Abidal zaigra a Keita ostane u klubu, Barcelona bi mogla pojačati tim sa Bartrom. Mascherano i Pique su glavne opcije, Puyol i Abidal bi također mogli popuniti prazninu nastalu neigranjem nekog igrača.

                  Barta je odličan igrač, potrebno mu je više utakmica kako bi stekao potrebno iskustvo za igranje na najvećem nivou. Fontas je također igrač koji mnogo obećava ali ta povreda koja ga je odstranila sa terena pola godine mogla bi utjecati na ovog ljevonogog štopera.

                  Upravo ova opcija da Bartra ostane u prvom timu čini se kao najrealnija, naravno ukoliko neko ne napusti tim. Ako Keita napusti tim, Barcelona će sasvim sigurno pojačati zadnju liniju sa nekim igračem. Moguće da će to biti igrač defanzivni veznjak koji može igrati štopera, nešto slično desilo sa Mascheranom. Mi bi bili najsretniji kada bi Bartra ili Fontas bljesnuli i na taj način uštedjeli mnogo novca i pružili priliku mladim igračima.
                  Ostaje da se vidi da li Barcelona može dovesti Martineza, Luiza ili nekog trećeg. Sasvim sigurno da zadnja linija mora biti pojačana ali pitanje je koji igrač će praviti konkurenciju u zadnjoj liniji.

                  Comment


                  • Mislim da bi Barsa, ako računa iduće sezone a sigurno da računa na ozbiljne rezultate, morala dovesti nekog ozbiljnog štopera.....Što se tiče ovih mladih igrača, talenat je tu ali nisam siguran koliko bi oni mogli u velikim utakmicama da odigraju na visokom nivou (npr. misliš li da bi se recimo Bartra mogao nositi sa igračima poput Drogbe)...trebalo bi dovesti kvalitetnog štopera i onda kroz sezonu ubacivati ove mlade i tako ih profilisati za velike utakmice...Keitu bi trebalo prodati dok se još može uzeti neka solidna suma za njega, a Maskerana treba staviti na poziciju defanzivnog veznog.....ne znam, ali BArsa bi možda mogla pokušati dovesti Raula Albiola iz Reala.....za ovo što sam napisao možda i nisam u pravu ali to je moje mišljenje...

                    Comment




                    • Dobar video

                      Comment


                      • Ide Keita u Kinu , dvije i po godine .

                        Hvala Seydou majstore na svemu i sretno !
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • http://www.klix.ba/sport/nogomet/hoc...kupu/120713054

                          http://www.klix.ba/sport/nogomet/mes...nost/120713073
                          Last edited by Freshman; 13-07-12, 18:11. Reason: Koristi opciju edit sledeci put....

                          Comment


                          • U okviru priprema, Barsa će odigrati pet prijateljskih mečeva:

                            1. HAMBURG SV - FCB, 18:00h, 24.07. , Imtech Arena, Hamburg (Njemačka)
                            2. Moroccan Select XI – FCB, 00:00h, 29.07. , GrandStade, Tangier (Moroko)
                            3. PSG - FCB, 20:00h, 04.08. , Parc dels Prínceps, Paris (Francuska). Le Trophée de Paris.
                            4. FCB - Manchester United, 20:00h, 08.08. , Ullevi stadion u Göteborgu (Švedska)
                            5. Dynamo Bucharest - FCB, 19:45h, 11.08. , Nacionalni stadion u Bukureštu (Rumunija)

                            Comment


                            • Da ovaj Alexis-ov post dopunim video klipom u kojem su pomenute sve utakmice u predsezoni. Pored navedeni Barcelona ce odigrati jos utakmicu sa Espanyolom i Sampdoriom.

                              Comment


                              • Evo nekoliko fotografija sa današnjeg treninga





                                Comment

                                Working...
                                X