Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • giganti, dokaz da rivalstvo i boje klubova nisu na prvom mjestu

      Comment


      • Po svemu sudeci, Nejmar.. dobro dosao

        Samo sam cuo, valjda ce biti i zvanicno. Ukupno 58 miliona eura
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Pogledajte svih 234 gola Mesija, uz analizu puta do rekorda

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Iako nisam fan Barselone zeleo bih (dok jos traje) da cestitam rodjendan Ronaldinju...Mnogo je dao Barseloni i jedno vreme kad god bi neko nesto dobro uradio u toku igre (dao gol ili predriblao igraca) razdere se ,,Ronaldinjooooo''... Hvala mu za to i za sve sto je dao fudbalu uopste (nikad necu da zaboravim kad su mu navijaci reala na bernabeu stojeci aplaudirali) Ziv nam bio Gaucho
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Eric sutra ide na operaciju .

              Majstore , nek je sretno i da izdrzis sve to i da nam se vratis jaci nego ikad !

              Animo Abidal
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Kao klinac sam oduvek obožavao barsu....san mi je bio da odem na Real barsa......i,san mi se ispunio...sad kad beše zadnji elklasiko,u decembru mislim (slabo pamtim datume),bio sam na Santajgo Bernabeo...bože zdravlja,iduće sezone na Nou Camp............

                Comment




                • *Ovim ne zelim da prozivam ili se rugam ili bilo sta ruzno,vec samo da se malo nasmejemo
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Dale i ostali navijaci Barcelone cestitam na prolazu u polufinale LŠ.

                    Comment


                    • ,,Osnivanje Barselone(najveceg kluba na svetu)''
                      Interesuje me kako ovo moze da bude najveci klub na svetu??? Prepravite ovo podhitno niste realni uopste ne sprdajte se glupo je mnogo.

                      Niko ne moze i ne treba da cestita prolaz dalje.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Impresivna partija Culesa sinoć, velike čestitke na prolazu. Pobjeda nad Milanom od 3:1 dokaziva kvalitetu momčadi Barce. Samo ovako nastavite

                        Comment


                        • Prema informacijama koje objavljuje katalonski Sport, danas u 10 sati je započela operacija presađivanja jetre Erica Abidala. Predvodi je Juan García Valdecasas, poznati stručnjak u ovom polju medicine, a trebala bi završiti najdalje između 18 i 19 sati.

                          Samo da se sve dobro zavrsi , izdrzi Abi !
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Ima li neko ideju kad ce se vratiti Davi Villa ?

                            Comment


                            • Predsednik barselone je budala ako ne dovede Bjelsu...covek bi sa onom filozofijom igre i onakvim igracima Barselone rsum pravio...Bjelsa bi na tom mestu mogao da spasi fudbal koji postade mehanicka igra...

                              Comment


                              • Ипак се нешто догодило, Гвардиола оде из клуба..... већ имају новог тренера!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X