Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemojte tako, ne volim ni ja Barsu, ali covek je zadobio tesku povredu. Ja ih realno ne podnosim, ali ne zelim nikome da se povredi...jbg..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Kakva bolesna razmisljanja ne mogu da vjerujem

      Comment


      • Sta je sa vama ljudi? Kako ikome mozete da zelite povredu?

        Comment


        • Ja sam greskom stisnuo lajk.
          Jebe me YTB i Chrome citavo jutro, pa sam nervozan, samo klikcem i cackam nesto...

          Koliko god ih prezirem, opet ne volim kada neko slomi nogu ili pretrpi tako tesku povredu...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Sta je sa vama ljudi? Kako ikome mozete da zelite povredu?
            Jednostavno mi smo se dosta nagledali povreda(setite se samo loma noge Aronu Ramseyu protiv Stokea), onda silne povrede Robina van Persija,Walcotta i ostalih prethodnih par sezona. Pogledajte Fabregasa sada. U Arsenalu se svake nedelje povredjivao, a tu nista.
            Rekao sam, zao je meni Ville, ali treba malo i drugi timovi da osete kako je kad vam povrede bitne igrace.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Znaci postade normalno i pozeljno da covek slomi nogu
              Ja mrzim Barcelonu ali opet Villa je sjajan igrac i nadam se da ce se oporaviti.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Jednostavno mi smo se dosta nagledali povreda(setite se samo loma noge Aronu Ramseyu protiv Stokea), onda silne povrede Robina van Persija,Walcotta i ostalih prethodnih par sezona. Pogledajte Fabregasa sada. U Arsenalu se svake nedelje povredjivao, a tu nista.
                Rekao sam, zao je meni Ville, ali treba malo i drugi timovi da osete kako je kad vam povrede bitne igrace.
                Nemoj da se izvlacis sad...rekao si "steta sto nije Messi". Znaci zelis da se povredi neki igrac.

                Ne valja ti to sinko,ne valja...

                Comment


                • Znaci ne vjerujem , Afellay pola godine , sad Villa , pa u pm

                  Mislim da cemo bez Ville moci , imamo rotaciju , nije to nenadoknadiv problem , ali samo da se oporavi do EP-a , ipak ima 30 punih godina i to mu je vjerovatno predzadnje veliko takmicenje koje ce igrati sa Spanijom

                  A vas koji se radujete kad se neko povrijedi stvarno ne mogu da shvatim .. Pa koliko god mrzio neke timove , uvijek mi je zao kad se neko povrijedi , narocito na duzi vremenski period ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Jednostavno mi smo se dosta nagledali povreda(setite se samo loma noge Aronu Ramseyu protiv Stokea), onda silne povrede Robina van Persija,Walcotta i ostalih prethodnih par sezona. Pogledajte Fabregasa sada. U Arsenalu se svake nedelje povredjivao, a tu nista.
                    Rekao sam, zao je meni Ville, ali treba malo i drugi timovi da osete kako je kad vam povrede bitne igrace.

                    Ja ovaj post shvatam ovako , to znaci ako Arsenal ima il je imao problema sa ozljedama , to znaci ti iz tvog srca zelis to drugim timovima , nije bitno sad jel to Villa,Messi il neko treci , izvini al to je za mene bolesno razmisljanje , nemoj mislit da ja stajem u stranu Barcelone nisu mi ni malo dragi , al opet ne bi mogao da napisem ono sto si ti dole (nisam nikad u zivotu tako razmisljao).

                    I zao ti je sto je Villa (slomio nogu) a nije Messi , u pm gdje ovaj svijet ide
                    Last edited by Rossonero; 15-12-11, 13:48.

                    Comment


                    • Taman se juce pisalo po medijima da ima sanse da Wenger dovede Villu i desi se ovaj lom.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ljudi dal ste toliko bolesni, pa vam je drago sto se neko porvijedio ?
                        Znam da su to vecinom navijaci Reala, ili oni koji ne mogu da podnesu dobru igru i dominaciju Barse, ali stvarno ne znam kakvi ste to ljudi :/.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kraljevi likuju povredu Ville

                          Villu cenim do bola, znaci jedan od omiljenih napadaca... Posle Xavia najvise ga cenim u Barsi, vise i od Messia. Nadam se da nece barem EP propustiti, ova sezona je za njega zavrsena. A tako je lepo pocela sa onim super kupom protiv Reala kad je dao evrogol. Ocekivao sam da terorise golmane ove sezone, ali jbg nije mu se dalo

                          Comment


                          • Meni je jako zao zbog njega, ali kao sto rece KingEric, neko se morao povrijediti teze u Barsi.
                            Vilja mi je odlican igrac, jos od perioda iz Valensije, cak sam jedno vrijeme furao njegov image.. Nebi trebalo biti nekih poteskoca za Barsu sto se tice sastava, mozda tek malo.

                            Comment


                            • Nova titula , jos jednom svjetski klupski prvaci , bravo legende

                              Neymar: "Barça je bila totalno superiorna, oni imaju fantastične igrače. Najbolji tim na svijetu nam je danas pokazao kako se igra fudbal .


                              Puyol: "Neymar je odličan igrač. Zamijenili smo dresove na poluvremenu. Analizirali smo njegov način igre i mislim da smo ga jako dobro kontrolirali .

                              Inace , podijeljene su nagrade za najbolje pojedince turnira . Neymar je 3. , Xavi 2. , a Messi naravno 1. .


                              393287_291024604267061_183220395047483_754551_1806578271_n.jpg


                              394536_291019397600915_183220395047483_754490_2118204970_n.jpg
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Dale cestitke tebi i ostalim navijacima Barcelone , zasluzeno ste svjetski klupski prvaci

                                Ja sam malo razocaran igrom Santosa , najvise zato sto nisu ni pokusali napast , al opet sve u svemu izgubili su od kluba koji je za klasu bolji od njih

                                Comment

                                Working...
                                X