Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 40 miliona za onu kretencinu , kad bi bila istina samo ..

    Za te pare se kupi Hummels i jos para ostane , hajde nek bude istina , mada iskreno ne vjerujem da ce biti nesto od toga
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • o tome smo već raspravljali, ako me sjećanje dobro služi

      autor ove knjige je neko drugi a ne Pep

      U mojoj poslednjoj sezoni na „Nou Kampu“, Mesi je uticaj i značaj trenera sveo na minimum i nekada se ponašao potpuno neprikladno. Počeo je da vrši pritisak na mlađe igrače, Kuenka i Telja, da moraju da podignu glavu i da mu dodaju loptu, umesto što sami završavaju akcije. Čak je i David Vilja bio prekorevan jer je šutirao na gol, a nije dodavao Mesiju loptu.
      sjećam se ja vrlo dobro te zadnje sezone Pep-a i ponašanja Messija, da je to tako ne bi Leo išao u zagrljao Pep-u prilikom proslaavljanja gola na jednoj od poslednjih utakmica Gvardiole na klupi Barse

      i poslije odlaska Gvardiole Messi je isticao važnost Pepa u njegovoj karijeri te je naglašavao kako će svakom sledećem treneru Barselone biti teško ponoviti takve rezultate
      Last edited by ognjen; 26-08-13, 23:48.

      Comment


      • Ovo je pisao novinar koji je bio s njim i kojem je on valjda to dozvolio inace bi pretpostavljam bio tuzen ili sta vec...

        Ma meni ne treba biografija,ovo sve je vidljivo na terenu,a to se posebno vidjelo u nacinu kako su unistili Davida Villu...pa nije niko budala
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • po čemu je David Villa uništen, u prvoj sezoni Ville u Barsi on i Messi objašnjavali u napadu, odlična saradnja bila tokom te čitave sezone

          onda se Villa povrijedio i odsustvovao sa terena duži period, prošle sezone se vratio i odigrao onako kako je najbolje mogao poslije duge pauze (sasvim zadovoljavajuće), čovjeku su 32. godine a i dolaskom Neymar-a on gubi minutažu te je za njega bilo najbolje da promijeni sredinu a i imao je visoku platu za nekoga ko ne bi bio standardan

          u Viljinim izjavama sam mogao samo čuti da je proveo tri nezaboravne godine u Barsi i da je sa svima ostao u odličnim odnosima
          Last edited by ognjen; 27-08-13, 00:03.

          Comment


          • Pa nece niko govoriti o tim stvarima,ali se vidjelo da je Villa izgubio mjesto u timu jer Messi zeli da igra centralnog napadaca,ovo ili vidis ili ne vidis ne znam sta da ti kazem
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pitam se koliko bi se prodavala ta knjiga, da u njoj nije bilo takvih prica.

              Jasta, mi smo Villu unistili, nikako nema veze to sa prelomom noge. A da, on i pre toga nije igrao ono sto je igrao u Valensiji, kao da je presao iz tima u kome je bio najveca zvezda, u tim u koji je samo jedan od. Villa je bio i vise nego zadovoljavajuci do utakmice sa Santosom.

              Pretekao me Delboy.
              Last edited by p4p1; 27-08-13, 00:04.

              Comment


              • Villa je igrao po krilu i u ovoj sezoni koju sam spominjao, ( Davidova prva u Barseloni), često su se rotirali, nije on zbog toga mogao nikako izgubiti mjesto u timu

                da ponovim, povreda ga je omela te je na taj način došlo do pada forme odnosno nije mogao povratiti ritam koji ga je krasio u prvoj sezoni te s toga nije uvijek bio standardan u preostale dvije sezone provedene na Nou Kampu
                Last edited by ognjen; 27-08-13, 00:07.

                Comment


                • Originally posted by DelBoy View Post
                  Villa je igrao po krilu i u ovoj sezoni koju sam spominjao, ( Davidova prva u Barseloni), često su se rotirali, nije on zbog toga mogao nikako izgubiti mjesto u timu

                  da ponovim, povreda ga je omela te je na taj način došlo do pada forme odnosno nije mogao povratiti ritam koji ga je krasio u prvoj sezoni te s toga nije uvijek bio standardan
                  Pa igrao krilo zato sto je Messi zelio da igra napadaca...

                  Cuj dolazi David Villa jedan od najboljih napdaca svijeta i igra krilo,gdje to ima...a Messi prije toga stalno igrao krilo,1+1 =2
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Pa igrao krilo zato sto je Messi zelio da igra napadaca...

                    Cuj dolazi David Villa jedan od najboljih napdaca svijeta i igra krilo,gdje to ima...a Messi prije toga stalno igrao krilo,1+1 =2
                    dosta su se rotirali, Villa je savršeno igrao po krilu u kombinaciji sa nešo povučenijim Mesijem na sredini,

                    kako je to funkcionisalo govore titule u toj sezoni

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      40 miliona za onu kretencinu , kad bi bila istina samo ..

                      Za te pare se kupi Hummels i jos para ostane , hajde nek bude istina , mada iskreno ne vjerujem da ce biti nesto od toga
                      Jok, kazu da smo glatko odbili, te da Pedro nema nikakvu nameru da napusta Barcelonu. Neces se ti njega otarasiti tako lako.

                      Comment


                      • Originally posted by DelBoy View Post
                        dosta su se rotirali, Villa je savršeno igrao po krilu u kombinaciji sa nešo povučenijim Mesijem na sredini,

                        kako je to funkcionisalo govore titule u toj sezoni
                        Sigurno je Villa dosao da igra krilo,to je njegova zelja bila...uglavnom nema smisla ovo produbljivati ja imam svoje ti svoje

                        Evo je Messi i trenera doveo...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Sigurno je Villa dosao da igra krilo,to je njegova zelja bila...uglavnom nema smisla ovo produbljivati ja imam svoje ti svoje

                          Evo je Messi i trenera doveo...
                          pa da , prije nego što je Villa pristao preći u Barselonu prvo je dogovarao na kojoj će poziciji igrati pa tek kada je to dogovorio onda je pristao doći,

                          Villa je i u valensiji prilično "šarao" u napadu, nije on striktno za sami špic napada

                          Martino i Messi se u životu nisu sreli do sada, to je samo još jedna nebuloza medija bila da se oni poznaju

                          Comment


                          • Ma ja,slucajno otisli po trenera koji ocima Evrope nije vidio,koji je Argentinac i legenda vidi vraze Newell's-a...

                            Villa igrao u napadu sa Silvom i Matom,klasicni spic,najklasicniji moguci,sigurno mu zelja nije bila da izgirava Robbena po krilu
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ma ja,slucajno otisli po trenera koji ocima Evrope nije vidio,koji je Argentinac i legenda vidi vraze Newell's-a...

                              Villa igrao u napadu sa Silvom i Matom,klasicni spic,najklasicniji moguci,sigurno mu zelja nije bila da izgirava Robbena po krilu
                              što se tiče trenera, rekao sam što sam imao, imaš punu slobodu da sam kreiraš razloge njegovog dolaska u Barselonu no stvarnost je drugačija

                              dobro, jeste on u Valensiji bio većinom u špicu, ali bilo je i tu ponekad rotacija u toku utakmice

                              Villa je u Barselonu došao kao opcija u napadu, a u zavisnosti od sistema je igrao na pozciji na kojoj bi savršeno djelovao sa ostatkom napada u cilju što bolje efikasnosti

                              ne znam uopšte u čemu je tu problem što je David igrao na krilu u Barseloni, sve je to bilo odlično uklopljeno a i nisam mogao primijetiti neke naznake nezadovoljstva kod njega, baš suprotno
                              Last edited by ognjen; 27-08-13, 10:20.

                              Comment


                              • Novi ugovor sa Qatar Airwaysom, 100 miliona eura za tri godine.



                                Fenomenalno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X