Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nisam ja ni trazio da ti samnom pricas ja sam postavio post i ti si krenuo odgovarati sa nekim kretenskim komentarima...

    Comment


    • Moji komentari su konstruktivni za razliku od tvojih koji su u stilu 12togodisnjaka...
      Nikada nisa osporavao igru Barce, niti cu to ikada raditi, ali cinjenice su cinjenice.

      Comment


      • http://www.youtube.com/watch?v=jenupVFSzjs

        Comment


        • Sinoc sam odgledao sazetak utakmice Barcelona - Bate i jedan je igrac ostavio najveci utisak na mene, a to je Cuenca. On je gotovo kod svakog gola bi najzasluzniji i kakav zadnji pas. Odlicnu buducnost ima on, a i Barcelona sa njim.

          evo golova ko nije vidio

          Comment


          • po stilu igre, Cuenca me najvise podsjeca na Kaku!

            Comment


            • Meni se ona Pedrova peta najvise dopala, svaka cast.
              Po onome sto sam ja vidio, Barsa ce jos dugo, dugo biti dominantna ekipa, ovi malci ce da izrastu u vrhunske igrace.

              Comment


              • Barsu baš nešto ne gotivim, ali niko ne može reći da ne igraju savršeno i po meni tu su glavni Inijesta i Čavi. U septembru na ekskurziji smo išli na Nou Camp i stadion je nevjerovatan. Prvo ulazite u muzej vidite "šklempu" i dok sve obiđete zaboravite da izađete na tribine, a kada izađete.. Osjećaj se ne može opisati riječima...

                P.S. Koliko god bio lijep i nevjerovatan, Mara je 100x bolja, valjda zato što mi je draža...
                sigpic

                Comment


                • Da li neko zna hoce li iko prenositi svjetsko klupsko prvenstvo koje se igra u Japanu?

                  Comment


                  • Da , Eurosport 2 , ja se sokirao kad sam vidio jutros .
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • hvala, ODLICNO...xD

                      Comment


                      • Barselona dobila El Sad 4:0, ali je pobeda prosla u senci jako lose vesti.

                        David Vilja polomio nogu i propustice ostatak sezone, mozda cak i Evropsko na leto. Kakva steta
                        Last edited by Nebojsa; 15-12-11, 12:46.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • koja nesreća, nije izgledalo bas da je polomio nogu u trenutju kada je doslo do povrede, steta....

                          Comment


                          • Konacno da se i u toj barsi neko povredi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Konacno da se i u toj barsi neko povredi.
                              Bolesno razmisljanje.

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Konacno da se i u toj barsi neko povredi.
                                Steta sto to nije Messi. . Villa je jedini covek koga gotivim u Barceloni. Steta sto ce propustiti EP.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X