Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fora je što se nama ne prodaje sad, a oni jure kao nenormalni + je januar. Mislim da možemo da dobijemo koliko hoćemo.

    Kad su oni već bili bezobrazni, možemo i mi vala.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Fora je što se nama ne prodaje sad, a oni jure kao nenormalni + je januar. Mislim da možemo da dobijemo koliko hoćemo.

      Kad su oni već bili bezobrazni, možemo i mi vala.
      Izgleda da si ti pomjesao Barsu i Real.

      Nevjerovatno kako su zapeli da ga dovedu sto prije.

      Comment


      • U pravu je Zola, Barsa se ponasa kao Liverpul sa Virdzilom, Kutinjo je the choosen one. Deri ovce.

        Posebno u januar ako su stvarno toliko zapeli, ali ja mislim da od toga nema nista. Na ljeto ce vec ispuniti zelju Kutinju i pustiti ga, ali ce se sigurno dogovorit oko neke cijene.

        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

        Comment


        • Ne znam ni šta će im sad. U ligi im ne treba, a u LŠ ne može da igra. Realno, bolje da sačekaju jun i lepo se dogovore. Verujem da će tad i manje da plate.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Jel jos neko osim Barse sto se tice "velikih klubova" zainteresiran za njega?

            Ne razumijem ovo da ga hoce po svaku cijenu sad u januaru.
            Last edited by Rossonero; 02-01-18, 14:13.

            Comment


            • Pricalo se o PSGu ako se secam, Nejmar ga nesto ugovarao...

              Comment


              • Ako ima istine u tome za PSG, ajde sad ih i razumijem. Zele sto prije da ga potpisu, bez obzira sto nema pravo nastupa u LS.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Treba LFC da ga proda koji će im. Ionako ne jure titulu, a svakako na leto ide, taman uigravanje bez njega.

                    Comment


                    • Ovo je zavrseno izgleda

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Bas ne razumijem, klasicno kurcenje Barse, eto tako. Sta su dobili ovime.. Nista. Jedino da odmaraju Injestu za ove glavne utakmice u LS.

                          A tek ovo za Umtitija, al dobro, tu se mora spekulisati jer ima mizernu otkupnu klauzulu. Maltene je skoro dosao i previse je zaljubljen u Barsu da bi je tako brzo napustio, al svakako ce mu ponudit sad novi ugovor i novu otkupnu klauzulu, valjda oko 200m.

                          Comment


                          • Nejasne stvari baš, ali aj da sačekamo šta će biti na kraju

                            A ovo za Umtitija je smehotres. 60m klauzulu stavili
                            Krajnje neozbiljno. Mada i ja sam ubeđen da on ne planira da ide bilo gde

                            Comment


                            • Umtiti ostaje, buvu pustio San, a LEkip nasjeo

                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X