Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Cou doplatio nego se odrekao signing bonusa.
    E vidjecemo sto ce novinari iz Liverpula rec, ali ovi bonusi... To je sigurno ka kod Dembelea, nemoguce za ne ispunit. Nadam se da ce Football Leaks i ovo dohvatit.

    Jeste, ne prdi Santi Nola, kakvo je ovo plasiranje lazi. A upecace se dosta ljudi, mislim kod njih u Spaniju. Cus 200 miliona, pa Real ce za te pare dovest Azara duplo boljeg igraca.

    Ostaje Valverde sa 442. Uvodjenjem Kutinja to ide polako put 4231 al dobro, vidjecemo kako ce to izgledat, s njim se dobija mnogo varijacija.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • A to mu dođe na isto, dao iz njegovog džepa, to je poenta. Čak i ako je dao i pre nego što mu je u džep uopšte ušlo

      Toliko o tome

      Comment




      • Comment


        • https://twitter.com/DianaKristinne/s...13882349899776

          Jedan fin intervju sa Cavijem, na spanski je, ali ima ispod prevedeno nekoliko zanimljivih djelova na engleski.

          Comment


          • Samo jednu stvar imam da kazem: Hvala Bogu sto sam rodjen na vreme da gledam celu Mesijevu karijeru!
            MESSI 10

            Comment


            • Da je Leo Mesi u klubu sve/alfa i omega i da njegova reč ima značenje Boga pokazalo se i u najnovijem primeru. Argentinac je od čelnika kluba zatražio da dovedu Alvara Odriozolu, desnog beka Real Sosijedada.
              Za stamenog Baska Barsa će imati konkurenciju u Realu koji su već obavili preliminarni razgovor sa samim igračem.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Da l vjerujes u sve sto procitas? Mesi ovo, Mesi ono. Sve Mesi pali youtube i kuca Odriozola skills.


                Na drugu stranu, odlicno pojacanje za 40m, zakucan desni bek za narednih deset godina. Semedo i on, mala steta sto mogu obojica ispanut top, a ne mogu obojica igrat. A jos bitnije to bi znacilo da ce Roberto konacno na sredinu prec.

                Mada opet mislim da nije trka za njim, zimski prelazni rok je zavrsen za Barsu sto se tice kupovine. A na ljeto zamjena za Suareza. Dako ispane do tada kakav dobar spic, a ne guranje Grizmana i Dibale naprijed.

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Baka View Post
                  Da l vjerujes u sve sto procitas? Mesi ovo, Mesi ono. Sve Mesi pali youtube i kuca Odriozola skills.


                  Na drugu stranu, odlicno pojacanje za 40m, zakucan desni bek za narednih deset godina. Semedo i on, mala steta sto mogu obojica ispanut top, a ne mogu obojica igrat. A jos bitnije to bi znacilo da ce Roberto konacno na sredinu prec.

                  Mada opet mislim da nije trka za njim, zimski prelazni rok je zavrsen za Barsu sto se tice kupovine. A na ljeto zamjena za Suareza. Dako ispane do tada kakav dobar spic, a ne guranje Grizmana i Dibale naprijed.

                  Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                  Znaš kad ja verujem. Kad vidim igrača na KZN da se slika sa šalom. Sve ostalo su insinuacije rekla/kazala.
                  Ali isto tako gde ima dima ima i vatre. A dobro je poznat uticaj Mesija u klubu. I nije prvi put da se njegova reč sluša kao zapoved...

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Pa zar nije rekla/kazala i kad iskoci vijest Mesi trazi ovoga i onoga? Ko je uopste prenio to?

                    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ma sve je rekla/kazala. Svi sada sve znaju. Novinari imaju spisak želja pre i glavnih ljudi za transfere u samom klubu.

                      Babrajući po netu naiđem na text u Don Balonu. A on je uticajan i istinit ko srpski Kurir ☺

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • A dje Don Balon...
                        Treba si odma to stavit da ne trosimo vrijeme.

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                        Comment


                        • Gluposti se svakakve pisu, kao to da iskljucivo Mesi trazi nekog igraca itd.

                          Ali, ako se sa Mesijem nekada konsultuju oko dovodjenja nekih igraca, e to je sasvim ok po meni. Vjerujem da je i Pep tako sa Cavijem i Inijestom cesto razgovarao koga bi mogli dovesti. To su potpuno ispravne konsultacije.

                          I da, dobrodosao Yerry Mina u Barsu.

                          Comment


                          • Ja ne vidim nista loše da Mesi zahteva od uprave da se neko dovede. Pa ko će sugerisati upravi nego on, neće se sigurno slušati reč Aleša Vidala ili Paka Alkazara ☺

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Jel se zna nesto oko Rafinje, Delofeua i Vidala? Da prodamo njih i imamo zvanicno najbolji prelazni u poslednjih x godina..
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Dovodjenje Kutinja i stopera (Yerry Mina) je samo realizacija onoga sto se nije uspjelo u ljetnom prelaznom roku. Dakle, nije ovo situacija da su se uvidjeli neki nedostaci tokom prvog dijela sezone na nekoj od pozicija i u zimskom prelaznom roku se zeli pokusati dovesti neka zamjena.

                                Za Rafinju ne znam, ali citao sam da Deulofeu hoce da ide i Napoli je zainteresovan, ili su oni bili zainteresovani. Sevilja hoce Vidala na pozajmicu, ali pitanje je da li Barselona hoce na to da pristane. Arda otisao na pozajmicu.

                                Comment

                                Working...
                                X