Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ni ja ne kontam, evo ja ne sjecam se kad sam sutnuo loptu al opet bih mogo bar dvadeset puta ispimplati bez problema. Mozda bas od straha da im se ne desi ovo.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • A vidim i pun stadion za drugi najveci transfer u povijesti

          Comment


          • Barcelona submitted £75m BID for Keïta this morning.

            Only to be told by Leipzig that he was in Liverpool having his medical.

            Koliko je Barsa prsla...
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Samo je pitanje koliko je ta vest tacna, ako jeste onda se stvarno blamiraju za sve pare.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                A vidim i pun stadion za drugi najveci transfer u povijesti
                Nije dovoljno atraktivan igrac. Nema manekenski izgled.

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Barcelona submitted £75m BID for Keïta this morning.

                  Only to be told by Leipzig that he was in Liverpool having his medical.

                  Koliko je Barsa prsla...
                  Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Samo je pitanje koliko je ta vest tacna, ako jeste onda se stvarno blamiraju za sve pare.
                  Fake.



                  Seri definitivno otpao. U igri su jos Kutinjo i Di Maria.

                  Dacemo 200m za Kutinja, Di Mariu i Paulinja. Vrhunski posao.
                  Bolje da smo onda vec poslali tih 200m po Mbapea.

                  Comment


                  • Di Maria nece sigurno doci dok je u PSG, kao niti jedan iz PSGa

                    Comment


                    • ^Nadam se.



                      Kutinjo u Barsu, kaze Rafael Hernandez.

                      Comment


                      • di maria je u Spaniji izgleda da se dogovara s Barsom

                        a za Kutinja dosta njih prenosi vec cifra oko 150,160m eura ocekivano sve

                        Raduj se Papi ti si hteo samo Dembelea evo mase dresom ,a stizu i ostali
                        Last edited by 61563; 28-08-17, 18:49.

                        Comment


                        • Evo mene. Što se Kutinja tiče BeIN Sports kaže da je to gotova stvar. Inače su oni prvi objavili za Dembelea. Navodno je Kutinjo prošao medicinski pregled u Brazilu.

                          Mendeš se nalazi u Barceloni kako bi završio transfer Gomesa i Di Marije. Ne razumem gde će Di Marija da igra.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              di maria je u Spaniji izgleda da se dogovara s Barsom

                              a za Kutinja dosta njih prenosi vec cifra oko 150,160m eura ocekivano sve

                              Raduj se Papi ti si hteo samo Dembelea evo mase dresom ,a stizu i ostali
                              Veruj da se niko ne raduje, ne znam stvarno zašto i ko bi od navijača Barse hteo Di Mariu.. baš spisak razloga se tu može sastaviti

                              Coutinho isto, skroz diskutabilno rešenje, pisano više puta.. ali kontam da bi se on i prežalio nekako, iako bi platili tipa 3x više nego što stvarno vredi i što ne deluje da nam je takav tip igrača potreban

                              Najgore od svega je što se odustalo od Serija

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Veruj da se niko ne raduje, ne znam stvarno zašto i ko bi od navijača Barse hteo Di Mariu.. baš spisak razloga se tu može sastaviti

                                Coutinho isto, skroz diskutabilno rešenje, pisano više puta.. ali kontam da bi se on i prežalio nekako, iako bi platili tipa 3x više nego što stvarno vredi i što ne deluje da nam je takav tip igrača potreban

                                Najgore od svega je što se odustalo od Serija
                                Da ne znam sta je sa Serijem al mislim da nece on ostati u Nici sad dal ce kod vas,ovo sa Di Marijom,(ne volim ja njega) se slazem,al mozda i nece evo neko javlja propalo,dobar Cou,nebitno za cenu,mislim da bi se snasao...al svakako dosao ti Dembele

                                Comment

                                Working...
                                X