Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je saga oko Nejmarovog prelaska na Park Princeva gotova stvar vidi se po zadnjim postovima Mesija i upravo Nejmara. Argentinac mu je poželeo sreću u novom klubu samim tim odgonetnuo misteriju, ako je bilo uopšte, dal Karioka oblači dres Parižana.

    Comment


    • Sad sam i ja video. Gotovo. Loš potez Barselone, loš potez Nejmara. Barselona nema koga da dovede u zamenu, sem možda Sančeza.

      Comment


      • 200m za Azara.

        Ali ozbiljno sad, prva meta ce bit Dembele, a mislim da ce se to oduzit pa se nadam da ce nekog veznog prije toga dovest.

        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Sad sam i ja video. Gotovo. Loš potez Barselone, loš potez Nejmara. Barselona nema koga da dovede u zamenu, sem možda Sančeza.
          Grizman, Mbape, Dembele, Kutinjo.

          Usudio bih se reci da je Barsa i bolje prosla. Otisao igrac koji nije zavodoljan ili sta vec u klubu.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Grizman neće preći nikad u Barselonu, Kutinjo neće ove godine, Mbape u Real, Dembele ne znam. Najviše bih voleo da Liverpul proda Kutinja za 150 i kupi Grizmana.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Barsa ako bude jurila Mbapea, to bi bio cist panic-buy. Sad su pomalo u Junajtedovim cipelama, pod hitno im treba svetska klasa, a svi znaju da leze na parama.
                Last edited by bici; 03-08-17, 00:18.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment






                • Ja se iskreno nadam da se ide po Dembele-a.

                  Comment


                  • Dembele je opasan. Mlad, perspektivan, supertalentovan. Ima potencijal da jednog dana bude najbolji igrac sveta. To bi trebalo da bude Barselonin prvi pik.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Samo me Dembele interesuje.

                      Comment


                      • Peter Bosz (Dortmund Manager): "We are not worrying about Dembele going to Barcelona."

                        Pojavise se neke katastrofalne transfer vijesti tipa Inigo Martinez za 32m (klauzula), lik koji je bio aktuealn prrije 4-5 godina, sad je meh.
                        A jos gora vijest da ce se zadovoljit Di Marijom ove godine, a sledece dovest Grizmana.

                        Comment


                        • Otisao,e pa neka i neka su mu srecni puti...
                          Uradio dosta toga za Barsu,al za te pare naravno treba da ide. Ocekujem bar dva jaka zvucna pojačanja jedno na sredini a jedno po krilu. Azar bi bio top ili Dybala. Dembele je dobar al mislim da nema dovoljno iskustva ko nova dvojica.

                          Sent from my SM-G531F using Tapatalk

                          Comment


                          • Comment




                            • Najjaci je Lingard Dzesi
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Kaze beIN Barca ide po Dembelea, Dybalu i Coutinha.

                                Ide Barca na 400m trosenja.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X