Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto nije Barcelona ponudila neke mlade igrace iz La Masije Sotonu i Salzburgu, plus pare koje im Liverpool da od Kutinja?

    Zato sto zive u zero sum game svijetu.

    Da bi ja dobio, neko mora izgubiti.

    Biznis nikad nije bio zero sum game.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ne mozes tek tako slati igrace u druge klubove. Mora i igrac htjeti da predje. A inace veliki je odliv mladih igraca u ovom prelaznom roku. Mbula je presao u Monako, jedan od najtalentovanijih. Alenju su jedva zadrzali.

      Samper presao u Las Palmas.

      Comment


      • Comment


        • 120+30 miliona... Nevjerovatno koja suma novca ali za Borusiju brutalan posao, za godonu dana 100+ miliona zarade

          Miki28
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Iskreno sam mislio da se ce morati platiti 150 + bonusi.

            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Dembele is coming...

              Formalnost preostala, fala ...

              Comment


              • Ipak neće toliko fiksno da bude. Prema pisanju RAC-a, najtačnijeg izvora kada je Barca u pitanju, fiksna cena je 105M + 40M u varijablama. Mnogo bolja situacija. Jeste previše ali ako se aktivira tih 40M znači da je transfer uspeo i da je nebitno skroz što treba da se da tih 40M.

                Comment


                • Valverde je pre nekoliko dana rekao ili je pisalo da je rekao da je cilj dovesti krilnog napadača i ofanzivnog veznog. E sada nzm kako gledaju Dembelea koji može i ofanzivnog veznog da igra i krilo ali očekuje se još jedan igrač najmanje. Kutinjo je i dalje glavna opcija i mislim da će on u Barcelonu. Koliko god da Liverpool okleva i priča da on nije na prodaju, lik neće da trenira, da igra. Livepoolu ne treba igrač koji je nezadovoljan. Imaju super tim inače i bolje je uzeti tih 100M i više i kupiti igrača koji želi da bude tu.

                  Comment


                  • Originally posted by Ognjen View Post
                    Ne mozes tek tako slati igrace u druge klubove. Mora i igrac htjeti da predje. A inace veliki je odliv mladih igraca u ovom prelaznom roku. Mbula je presao u Monako, jedan od najtalentovanijih. Alenju su jedva zadrzali.

                    Samper presao u Las Palmas.
                    Sto ne bi htio igrac preci da igra s prvom ekipom sa vecim primanjima u Njemacku i Englesku?

                    Ovo jeste simplistican nacin razmisljanja, naravno da ima milion drugih faktora, ali kazem, prvo, osnovno i jedino pravilo pregovaranja: "Shvati sta druga strana zeli, daj im to i dobit ces sve sto zelis od njih."
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • A PSZ posle Barse za Nejmara ojadio i Monako jer je sve dogovorio sa Mbapeom

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • A jbg, kakav je fudbal loša mašinerija, to je haos. Naravno, uvek će biti izuzetaka da "David ubije Golijata", ali se to ne dešava često. Gledam Monako čoveče. Kakav je to tim prošle godine bio i gde su ljudi stigli u Ligi šampiona a sada im pokupovali ceo tim. Jednostavno pravila u fudbalu moraju da se menjaju inače će se igrati fudbal sa 6,7 timova pretendenata za nešto više i rasadnika za te timove. Neko pravilo da svaki tim mora da ima bar 6,7 igrača iz svoje zemlje ili svoje škole, ili ono pravilo da do 25 godina ne napuštaš matični klub, nzm ni ja. Jasno je da se to neće desiti jer je fudbal postao biznis opasan i da se ogromna lova obrće ali se gubi takmičarski značaj. Taj PSG potroši skoro 400M za dva igrača, sa porezima sigurno 600, 700M. To nije normalno. Tim koji do pre neku godinu bio smešan u Francuskoj.

                        Comment


                        • Dembele ce igrat krilo naravno. Ako dodje Kutinjo, ja mislim da je vrlo moguce da se predje na 4-2-3-1 sto ne bih volio, ali vidjecemo. Ja se nadam i mislim da nece doc.
                          Liverpul naravno da moze da ga zadrzi. Vec su kolege iz Liverpulovog staba rekli, lik ako nece da igra - propusta WC 2018! A on kad se zavrsi 31. avgusta prelazni rok, ima da pase travu na Enfild dan-noc dokle ga Klopp ne vrati u tim, a mislim da ce brzo.
                          Zato odigra odlicnu sezonu kao vezni, odigrao i odlicno WC 2018 - eto ti ga bidding war, 200m+ lagano. I onda putuj igumane dje ti je volja. Jos kad se Katar i drugari ukljuce tu iha ha.

                          Comment


                          • Originally posted by Baka View Post
                            Dembele ce igrat krilo naravno. Ako dodje Kutinjo, ja mislim da je vrlo moguce da se predje na 4-2-3-1 sto ne bih volio, ali vidjecemo. Ja se nadam i mislim da nece doc.
                            Liverpul naravno da moze da ga zadrzi. Vec su kolege iz Liverpulovog staba rekli, lik ako nece da igra - propusta WC 2018! A on kad se zavrsi 31. avgusta prelazni rok, ima da pase travu na Enfild dan-noc dokle ga Klopp ne vrati u tim, a mislim da ce brzo.
                            Zato odigra odlicnu sezonu kao vezni, odigrao i odlicno WC 2018 - eto ti ga bidding war, 200m+ lagano. I onda putuj igumane dje ti je volja. Jos kad se Katar i drugari ukljuce tu iha ha.
                            A nisam baš siguran. Treba Liverpoolu još kvaliteta da bi se borili u Engleskoj za titulu ili nešto više u Ligi šampiona. I ako ostane Kutinjo, lik jednostavno neće imati previše motiva. Ne ide ni renomeu kluba da ostavi igrača koji ne želi da bude tu. Naljutio je i navijače i ceo Liverpool. Svi znaju da ne želi da bude tu. Jedina kontra realna priča je ta za Svetsko prvenstvo. Videćemo.... Što se Dembelea tiče, mislim da je njemu desno prirodnija pozicija. Možda igra i desno sa Messijem i tim ofanzivnim veznim koji će se dovesti a Suarez isturen. Realno Barcelona tako i igra. Suarez jeste uvek isturen a Messi ide skroz u sredinu terena da uzme loptu. Ukoliko Kutinjo ne dodje, verovatno Vilijam iz Čelzija dolazi ili Gorecka. Ne verujem da će Di Maria ali videćemo. Ja bi uzeo Korecku jer je pretalentovan igrač i budući standardni reprezentativac Nemačke.

                            Comment


                            • Meni se Vilijam iz Čelzija svidja. Njega mi doveo u Barcu. Mislim da bi se snašao. Problem je što planski nije nikako prava opcija. Ima 29 godina, za 2,3 godine Barca neće imati kome da ga proda i daće ga za kikiriki. Plus će ga verovatno dosta pretplatiti. Ovog Gorecka ili kako se već kaže nisam puno pratio. Kažu svi da je veliki talenat. Šta mislite o njemu, vi koji ste ga više pratili?

                              Comment


                              • Vidis da su panic modu, daj sta das, pa sledece sezone planirati za duze staze.

                                Comment

                                Working...
                                X