Announcement

Collapse
No announcement yet.

Internazionali BNL D’Italia Rome, Italy May 13 - 20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majstor Benoit, umjesto da već igra 3. Set, on će izgubiti u dva seta.

    Cilic je mislim još mamuran od svadbe.

    Comment


    • Paire i juče imao vidljive probleme s leđima, čudi me da je završio meč uopšte

      Comment


      • Mogao bi Zverev ovde do finala. Treba da pokaze da moze konstantno dobro da igra. Ako bude bio dobar ovde i na Roland Garrosu, mozda cak moze da napadne i prvo mesto do kraja godine. Naravno, sanse nisu velike ali postoje. Ne ocekujem da se Nadal i Federer previse lome za prvo mesto.

        Tesko da ce neko moci Nadala da pobedi u Rimu, ali ajde da vidimo. Nista nije nemoguce...

        Comment


        • Sta se desilo esenciji fer-pleja?
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Sta se desilo esenciji fer-pleja?
            Prepona,uzimao i MTO,pio tablete,pravio i brejkove u 2 setu,al onda pri jednom istrcavanju,opet se istegao i predao

            Comment


            • Kakvih sam se sve grešaka na mreži od strane mladih igrača nagledao u proteklih par godina, mogao bih memoare napisati.
              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Paire i juče imao vidljive probleme s leđima, čudi me da je završio meč uopšte

                Pao bi Novak da ne taktizira, ovako mu je lakse da pegla rezultat sa Danielom, nego da ga Rafa ili Roger gaze..

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Paire i juče imao vidljive probleme s leđima, čudi me da je završio meč uopšte

                  Govorio je da ga leđa bole još tamo prije nego je Novaka dobio u Miamiu

                  Comment


                  • Originally posted by Vule_89 View Post
                    Pao bi Novak da ne taktizira, ovako mu je lakse da pegla rezultat sa Danielom, nego da ga Rafa ili Roger gaze..
                    Čestitamo.
                    Misterija Đoković konačno je rešena, bravo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mašo oženi me

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Čestitamo.
                        Misterija Đoković konačno je rešena, bravo.
                        Ne fantaziraj, i sam si komentarisao isto..

                        Comment


                        • Originally posted by MarkoNFL View Post
                          Mašo oženi me
                          Ako onako skiči i kod kuće brzo bi dobila flaster preko usta

                          Comment


                          • Jbt gledam ovu Gavrilovu,idealna partnerka za Svarcmana,samo da se spoje teniski par godine bi bili

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              Ne fantaziraj, i sam si komentarisao isto..
                              I šta veliš Novak gubi isključivo jer beži od Fedala
                              Genijalno
                              sigpic

                              Comment


                              • Daleko od toga, npr. Chung ga je istresao iz gaca
                                Da li stvarno mislis da ce Novaku ego da dozvoli da ga neko od ove dvojice pobedi?

                                Comment

                                Working...
                                X