Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svidja mi se ekipica, jos kad bi neki bekup stigao, srce puno. Ragland jos i da se Tomic vrati pa da se pali masina.

    Comment


    • Originally posted by kankkunen View Post
      Stigo brat ...
      Brat ima blagu scoliozu na ovoj slici ali nema veze

      Comment


      • Stigao i Regland

        Comment


        • Kod slike Raglanda pise da je sastav kompletan. To znaci da Fica ostaje i da se nece dovoditi vise igraca. Koliko je ovaj roster dovoljan i koliko Tomic moze da iskombinuje sa njima, ostaje da se vidi. Svakako je bolja stvar sto necemo ove sezone imati 80+ utakmica pa ce biti vremena za treninge a kako sam cuo strucni stab je trazio plan za godinu dana unaprijed kako bi isplanirao treninge.
          Boze zdravlja, da nas povrede mimoidju.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Sumnja se sastoji u tome da ga je Budućnost uopšte i htela, i/ili da je on želeo da pređe kod njih. Takođe, ne zna se koji je stepen njegove povrede i uopšte o čemu se radi.
            Danguba ima najtanje zglobove i najuža kolena u seniorskoj košarci...i Boriša ga šije za santim do dva - cirka.
            Dve ozbiljnije povrede pod maksimalnim naporom naneli su mu očigledno priličnu štetu. Povreda kuka ga je isprepadala najstrašnije.
            Zadnje sezone nije imao 5-6 skoka iz drugog plana u napadu zbog tog straha...to mu je već priličan limit.
            Pre dve godine na zagrevanju pred derbi izvodio je takva ludila jer je mislio da ga Radonja ne gleda...
            a Radonja mukica .
            Last edited by Wingwalker; 19-08-18, 15:13.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Brat ima blagu scoliozu na ovoj slici ali nema veze
              Meni je prva asocijacija ...
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Ceo tim na okupu. Vise nego dovoljno vremena za uigravanje kako bi spremni isli u sezonu.
                Poenta svega bice stvoriti zdravu atmosferu.
                Napadacki mi delujemo dosta dobro ne samo za ABA ligu vec I za EC.
                Jedino mi je nije jasno dovodjenje Perperoglua.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ceo tim na okupu. Vise nego dovoljno vremena za uigravanje kako bi spremni isli u sezonu.
                  Poenta svega bice stvoriti zdravu atmosferu.
                  Napadacki mi delujemo dosta dobro ne samo za ABA ligu vec I za EC.
                  Jedino mi je nije jasno dovodjenje Perperoglua.

                  Mislim da ni kod Radonje nismo imali ceo roster na okupu vec u Avgustu, sto zbog ucesca u rep selekcijama, sto zbog potpisivanja u minut do 12 kada je cena najniza.

                  Tomic cele nedelje nije prisustvovao treninzima zbog bolesti, primio je sijaset injekcija, valjda ce moci od sutra da se prikljuci ekipi.

                  Radonjic - Simonovic, Tomic - Stratos. Vrlo jasna situacija. Svakako Stratos nije managerska kombinacija niti nametnut, sam ga je trazio valjda ima i razloga zasto je insistirao na njemu.

                  Comment


                  • Nije samo u kompletiranju rostera, nego i kako ga sklopis. Mozes ti i u junu da skupis 12 anonimusa i da kazes gotovo.

                    Za mene bilo koj roster gde je FC3 backup plej a Simanic backup PF, nekompletan...

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Nije samo u kompletiranju rostera, nego i kako ga sklopis. Mozes ti i u junu da skupis 12 anonimusa i da kazes gotovo.

                      Za mene bilo koj roster gde je FC3 backup plej a Simanic backup PF, nekompletan...

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                      Ja verujem mi nismo jos kompletirali sastav.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ja verujem mi nismo jos kompletirali sastav.
                        Ceka se da legne priliv u Fk od Olimpika 10 ili 12 miiona plus xy bonusa, da bi potpisali jos ove koji su bez ugovora, a to su Theodore, Pefi, Dagubic i Derek Brown i onda bi vec nasli zamerke kod Ristica, ZIrbes, Lazica, Barona itd da ni oni ne pasu na ovaj sastav i tako u krug, kada smo mi ikada bili zadovoljni sa rosterom. Prelazni rok kod nas traje cele sezone srecom.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Ceka se da legne priliv u Fk od Olimpika 10 ili 12 miiona plus xy bonusa, da bi potpisali jos ove koji su bez ugovora, a to su Theodore, Pefi, Dagubic i Derek Brown i onda bi vec nasli zamerke kod Ristica, ZIrbes, Lazica, Barona itd da ni oni ne pasu na ovaj sastav i tako u krug, kada smo mi ikada bili zadovoljni sa rosterom. Prelazni rok kod nas traje cele sezone srecom.
                          Hoces u 100 marki da nismo kompletirali tim?
                          Da nije Covke dao svoje pare za ovaj sastav[emoji51]
                          Last edited by Laza Kacanski; 19-08-18, 16:11.

                          Comment


                          • A da opet pribegavamo ironiji i podjebavanju kad god neko iskaze kritiku/nezadovoljstvo. Krajnje zdrav pristup...

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Hoces u 100 marki da nismo kompletirali tim?
                              Da nije Covke dao svoje pare za ovaj sastav[emoji51]
                              Ja potpisujem ovaj sastav bez FC3, Borisi, Radanovu, Nenadicu se mora dati sansa i imamo prostora do decembra da ih istrpimo i cekamo. Ali 6 stranaca je po meni previse i preko tog broja ne vidim finansijsku mogucnost niti opravdanost na taj broj stranaca.

                              @manny

                              Vrati par postova unazad, ljudi i dalje nabacuje igrace koje sam spomenuo. Nije upuceno tebi ali ja bi sutra zeleo Browna umesto Simanica, umesto FC3 bilo kog igraca na ovoj planeti koji ima zvanje playmaker.

                              Naravno da je sa ironijom ali ajmo jednom da prihvatimo to sto jeste, niti sam ja birao ovaj sastav, niti ti, i daleko bilo da klub i pravi roster po zelji navijaca tj forumasa. Igramo EC ligu i shodno tom takmicenju imamo po meni jaci sastav nego sto realno sam mislio da cemo uspeti da skrpimo. Tu mislim i na strucni stab.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Za mene bilo koj roster gde je FC3 backup plej a Simanic backup PF, nekompletan...

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                                Ajde za Simanica Boze pomozi. Kao, jos jedna sansa, videti sta moze, pa krpiti posle, ali za FC... Drugari, ne valja prica... Jedino da se proguta da popunjava br. na treningu / pripremnim utakmicama. Sve ostalo je neozbiljno. Pre treba gurnuti neko dete da gresi i da se uci, nego njega. Kapiram ja da je on dobar decko (niko nista nikada nije rekao lose o njemu), ali brate, kazi i sam - nisam ja za CZ, cale, pusti me...

                                Comment

                                Working...
                                X