Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Detence preraslo staru igračku ,Tatko mu kupio novu.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Flip Covic ce nazalost citavog svog zivota,cime god da se bavio nakon zavrsetka profesionalne karijere (a sanse su ogromne da ce biti u kosarci citavog zivota) nositi to breme u negativnom smislu da je Covicev sin.Niko njemu ne spori da je on bez obzira na sve solidan plejmejker ali nikako igrac dovoljno kvalitetan za Zvezdu pa cak ni kao 3 plejmejker.

      Sastav sigurno nije kompletiran.Ne znam cemu prizeljkivanje Theodora na mestu pleja.Stefanu Markovicu bez obzira na to sto ce i ove sezone ostati u domenu zelje,zelim sve najbolje.Ne sumnjam da ce on ipak kad tad zaigrati za Zvezdu.

      Pocetak sezone se blizi a jos je mnogo nedoumica.Sta ce biti sa Simanicem,Radanovim,Davidovcem,razresenje fame oko Jankovica i jos dosta toga.

      U Partizanu su ljudi lepo izasli i rekli s cime raspolazu ove sezone,sta su im ciljevi itd.Kod nas stalno sve obavijeno misterijom osim naravno kada treba da se odrze one debilne konferencije za stampu poput one zbog sukoba na relaciji igraci-Alimpije.

      Comment


      • Bas zato sto nosi breme treba da se okusa i dokaze u inostranstvu, a ne i da sam sebi deluje kao tatin sin. Bas odvratno, ne znam kako on zivi sam sa sobom, verovatno savest nema cim moze.

        Comment


        • Ubedjen sam da Covic nece igrati u Zvezdi.Odlicno Covic senior zna sta to povlaci I koliku negativnu energiju bi doneo takav potez.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Bas zato sto nosi breme treba da se okusa i dokaze u inostranstvu, a ne i da sam sebi deluje kao tatin sin. Bas odvratno, ne znam kako on zivi sam sa sobom, verovatno savest nema cim moze.
            Slazem se tobom.Ali sam isto tako poprilicno siguran i da je on sam svestan svojih dometa u inostranstvu a to su nazalost kosarkaske lige u zemljama poput Rumunije,Belgije,Austrije,Slovenije ili Madjarske (bez ikakvog nipodastavanja tih liga niti njega kao igraca - surova realnost).

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Ja potpisujem ovaj sastav bez FC3, Borisi, Radanovu, Nenadicu se mora dati sansa i imamo prostora do decembra da ih istrpimo i cekamo. Ali 6 stranaca je po meni previse i preko tog broja ne vidim finansijsku mogucnost niti opravdanost na taj broj stranaca.

              @manny

              Vrati par postova unazad, ljudi i dalje nabacuje igrace koje sam spomenuo. Nije upuceno tebi ali ja bi sutra zeleo Browna umesto Simanica, umesto FC3 bilo kog igraca na ovoj planeti koji ima zvanje playmaker.

              Naravno da je sa ironijom ali ajmo jednom da prihvatimo to sto jeste, niti sam ja birao ovaj sastav, niti ti, i daleko bilo da klub i pravi roster po zelji navijaca tj forumasa. Igramo EC ligu i shodno tom takmicenju imamo po meni jaci sastav nego sto realno sam mislio da cemo uspeti da skrpimo. Tu mislim i na strucni stab.
              Ako dodje bolji od Fice neka igra. . .domacih takvih nema a stranci su skupi,Simanic je po meni višak,od njega gotovo niko nista ne ocekuje vise

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Ako dodje bolji od Fice neka igra. . .domacih takvih nema a stranci su skupi,Simanic je po meni višak,od njega gotovo niko nista ne ocekuje vise
                A od Covica tek ocekujemo dobre igre.
                Daj ljudi ne zajebavajte.

                Comment


                • Ja se još sećam one dve trojke protiv komšija što je dao. Obe su ušle kao kap.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    Ako dodje bolji od Fice neka igra. . .domacih takvih nema a stranci su skupi,Simanic je po meni višak,od njega gotovo niko nista ne ocekuje vise
                    Bolje dati nekom detetu te minute možda od istog nešto i bude.

                    Sa Fićom cela priča je samo cirkus Kolorado i ništa više.

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      . . .domacih takvih nema
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Da čujem imena?

                        Comment


                        • Pokusavam pola sata da napisem krsten post i na kraju se sve svodi na poentu da tim koji se bori za titulu ne moze priustiti sebi Ficu za bekupa. Eto stavite se u situaciju da je neizvjesna zavrsnica, lomi se rezultat, Ragland ne moze da sacuva nekog jaceg,viseg pleja, napunio se licnim greskama i ulazi Fica?! Sta da promjeni? Kako da utice na igru? Dobar je on momak, dobar kosarkas i sjajan za svlacionicu i treninge ali ljudi realno Zvezda treba nesto drugaciji tip igraca.

                          Comment


                          • Vuk Radivojevic, Pot, Jaramaz, Ratkovica itd..ako sam zaboravio nekog pleja iz ABA slobodno dopisite..

                            Covic junior je za basket ispred zagrade...i nista vise od toga..

                            Sad je bolji i od Avramovica koji igra u Italiji itd.. bukvalno nema goreg od Fice...I po cemu je on dobar za atmosferu i po cemu je dobar momak..ziv nisam da cujem..Prica kao breme oca..da nema oca radio bi u parking servisu u najboljem slucaju...ovako je "najbolji" plej lige..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Cvetkovic, Peno itd itd.

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Vuk Radivojevic, Pot, Jaramaz, Ratkovica itd..ako sam zaboravio nekog pleja iz ABA slobodno dopisite..

                                Covic junior je za basket ispred zagrade...i nista vise od toga..

                                Sad je bolji i od Avramovica koji igra u Italiji itd.. bukvalno nema goreg od Fice...I po cemu je on dobar za atmosferu i po cemu je dobar momak..ziv nisam da cujem..Prica kao breme oca..da nema oca radio bi u parking servisu u najboljem slucaju...ovako je "najbolji" plej lige..
                                Vuk? Koji nije plej i pred penziju je, Jaramaz koji nije zdrav i pod ugovorom je,Pot koji je bio rezerva Fici. . Ratkovica nemoj da se zajebavaš. . .dakle vidiš da nema! To sto ima nam je nedostupno i skupo.
                                I ja bi boljeg bekapa ali ljudi nemamo love a na trzistu je ostalo malo igraca

                                Comment

                                Working...
                                X