Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Jovanovicu je valjda Rade menadzer. Ne znam kako je moguce nastaviti dalju saradnju sa njim kada je u stanju da napravi ovako nesto. Oduvek se zna da u Srbiji plate kasne, ali da na kraju i stignu. Igraci sa tim su vrlo upoznati kada potpisuju ugovore. Ovde je znaci pukao odnos izmedju igraca/menadzera i kluba.
    I koja je prica sa tim Radetom... koja je njegova "pozadina", ne znam nista o coveku osim da ima znacajan broj igraca?

    Comment


    • Sta koji kurac Covic radi na pripremama kada nema klub. Sta??? Tata mu sredio.
      Mars iz Zvezde u tri lepe. Eno ti FMP pa pikaj kosarku tamo.

      Comment


      • Koliko ja znam tatin sincic nece sigruno biti u timu zato sto ga Tomic ne zeli.
        Verovatno je tu da bi popunio mesto dok ne dodje drugi plej.

        Comment


        • Koja smo mi komedija od kluba, prakticno smo FMP+stranci...Ovo je neverovatno po meni koliko su bezobrazni covici...Ne znam vise sta bi rekao za ovaj dinamik duo Keselj vs Covic..alal vera Tomicu...bukvalno sam ostao bez teksta...Toliko se bahati da je ovo sad vec sad smesno, em sa parama, em sa ovom pricom oko FMP-a..nece ovo na dobro da izadje nikako...

          Covic je postao=pijani rus za siromasne...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Gasi internet!!

            Comment


            • Bravo Covicu! Totalno sam za ostanak Filipa i Keslja u timu !

              Comment


              • To da Tomic ne zeli Filipa je neproverena glasina.. Jos odavno sam napisao da ce Tomic saopstiti kako insistira da Fica ostane zbog njegovog doprinosa za ekipu i eto dobar je za svlacionicu i atmosferu.
                Fica sad ima sve vreme da se nametne na pripremama

                Comment


                • Fića nam je talija, prošle sezone tek kad je on ušao u tim mi smo osvojili titulu.
                  Molim lepo!

                  Comment


                  • Dakle definitivno će se navijati protiv neprijatelja.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Fica backup play, legija sredovecnih stranaca, Keselj...
                      Me no likey.

                      Pokusavam da se utesim da tako mora ako hocemo EL sledece sezone, ali stvarno mi je tesko da podnesem da prvu petorku cine stranci pored toliko domaceg talenta.

                      Tesko cemo se odrzati kao uspesna kosarkaska nacija ako ne mozemo napraviti igraca za reprezentaciju.

                      Ovog Simanica npr ne mogu ocima da vidim al mi je opet drazi od nekog stranca.

                      Hoce li se Jankovic vracati? Vidim da je pokrenut disciplinski postupak protiv njega.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ma kakvi da se vraca, vidis da se uslo u "rat".

                        Sve u svemu, ovo sto se desava je jasan znak da je drzava odustala od KK i da ce se vremenom uspostaviti onaj stari odnos - Zvezdu gurati kroz FK, a Partizan kroz KK i na taj nacin zadovoljiti sve glasace. Ovaj transfer nije bio moguce izvesti bez znanja i aminovanja iz kluba sendvicara.

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post

                          Hoce li se Jankovic vracati? Vidim da je pokrenut disciplinski postupak protiv njega.
                          sada sledi proces u kojem Čoki nema ravnog na severnoj hemisferi:


                          - troškovi mobitela preko dozvoljenog limita...zvao šmizle po amerikama, mesto da trenira.
                          - oštećeno službeno vozilo koje mu je dato na koriščenje.
                          - penali zbog konflikta sa Novicom...i srozavanja rejtinga kluba u večitom derbiju.
                          - penali zbog nepoštovanja kapitena na treninzima...povreda radne discipline.

                          e sad to ne možemo da mu naplatimo jer je već silom prilika isplaćen, ali da ga dodatno razvlačimo po kaljuzi,
                          i demistifikujemo mit o Jankeli kao talentovanom domaćem repro - materijalu.
                          i na kraju, podvučeno acetonskim flomasterom: ,,rani kuče da te ujede".
                          Last edited by Wingwalker; 13-08-18, 14:49.

                          Comment


                          • Originally posted by Nas View Post
                            Jankovic je prosle sezone imao svega 13 minuta po mecu, a konkurencija mu je bio Bjelica koji se veci deo sezone raspadao. Od igraca koji su bili u redovnoj rotaciji, njegova minutaza je zapravo bila najmanja (ako ne racunamo 18 utakmica Radicevica, on je igrao jos manje). Jeste i on pravio bas mnogo faulova, al' ne toliko da nije mogao igrati vise, posebno jer smo izgledali bolje sa njim na parketu. Tako da je itekako imao razloga da bude nezadovoljan minutazom.

                            Dalje, odnosi u ekipi su prosle sezone ocigledno bili prilicno toksicni, dosta je tu bilo razmirica, pa i sukoba. Videli smo kako je Lazic reagovao prilikom onog Jankovicevog sukoba sa Velickovicem, a potom i veci deo klupe... Vrlo neprijatno za gledanje i pokazatelj da tu nije bilo zajednistva, a itekako je bilo netrpeljivosti. Uz to, Alimpijevic se verovatno najvise izdirao na njega - zapamtio sam scenu kada vice na njega i psuje ga zbog nedostatka cvrstine, odbrane i skoka, a potom izgovara "Milko, ulazi", posto je Milko valjda sinonim za cvrstinu, odbranu i skok. Onda Topic koji na nekoj konferenciji bas Jankovica i Jovanovica izdvaja kao igrace koji nisu ispunili ocekivanja...

                            Ako mu je plata kasnila nekoliko meseci, a verovatno jeste, cim je zatrazio raskid ugovora, postavlja se pitanje zasto bi on uopste hteo da ostane kod nas? Em nije imao adekvatnu minutazu i ulogu, cak ni kada mu se jedini konkurent raspadao, em u ekipi nije postojalo drugarstvo i zajednistvo, nego netrpeljivost i sukobi, em se jedan trener najvise izdirao na njega i psovao ga, a drugi trener javno izdvojio kao nekoga ko nije ispunio ocekivanja, em ne igra za neke ogromne pare, a ni te pare mu se ne isplacuju... Uvek je najlakse svaliti sve na igraca, a retko ko pokusa da se stavi u njegovu poziciju i proba da sagleda stvari iz njegove perspektive. To nisu roboti, niti robovi, nego ljudi od krvi i mesa, kojima je igranje kosarke profesija. Ako im ne zadovoljis profesionalne ambicije, ni sto se tice sportskog, ni sto se tice finansijskog dela, a onda se jos i lose odnosis prema njima, potpuno je normalno da ce traziti sredinu gde ce makar nesto od tih kriterijuma biti ispunjeno.

                            E sad, Partizan mi se nikako ne uklapa u celu pricu, jer ne mislim da oni nude ista bolje od nas, al' on jos uvek nije presao tamo... Ako pak zavrsi negde u inostranstvu, imajuci u vidu sve sto sam naveo, potpuno cu razumeti taj potez. Svi mi volimo da se samozavaravamo kako je igranje u Zvezdi/Partizanu nesto posebno, specijalno, pa nam sve nesto nije jasno zasto bi neki igrac hteo da ode odavde, al' realnost je da postoje mnogo lepsa mesta i za zivot i za igranje kosarke od Srbije i da bi ogromna vecina tih koji se iscudjavaju i busaju u grudi navijacke postupili isto da su u prilici.
                            Amen Brother!

                            Samo bih dodao jos nesto. Cinjenica da smo znali rok za isplatu necega i pritom ga prekrsili, i sad se kao hvatamo za glavu sta se desilo je takvo bacanje ljudima prasine u oci. Ocigledno je da Jankovic od starta bio nezadovoljan tretmanom u klubu i da je milslio da treba vise da igra. E sad da li jeste ili nije, to je druga stvar. Meni je uvek morao ispred Debilka Bjelice, ali kazem da ostavimo to da li je trebao po strani. Imas igraca koji je nezavodovoljan statusom, znas mu ugovor i das mu da te ovako zajebe. Jebi ga amater si i klub ti je daleko od ozbiljnog.
                            Last edited by MannyCalavera; 13-08-18, 14:50.

                            Comment


                            • Uvek je kasnjenja, nezadovoljstva igraca al je to gospodin DR drzao pod kontrolom. Pa jbt igraci prime 4 plate za sezonu pa niko ne trazi raskid.
                              Alimpijevic treba krivicno da odgovara zajedno sa Covicem za proslu sezonu.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Uvek je kasnjenja, nezadovoljstva igraca al je to gospodin DR drzao pod kontrolom. Pa jbt igraci prime 4 plate za sezonu pa niko ne trazi raskid.
                                Alimpijevic treba krivicno da odgovara zajedno sa Covicem za proslu sezonu.
                                Sve to stoji, ali cinjenica da svi to znaju, i igraci cak, pa se i navikavaju na taj nacin poslovanja, ne cini nas nista profesionalnijim. Naprotiv.

                                Comment

                                Working...
                                X