Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Sigurno je bacio koju lijepu rijec za nas bez obzira sto plata neeeeema... Zivo me interesuje ko je bekup i sta ce sa Jankovicem.
    Sve ćemo saznati do turnira na Kritu, a to ti je negde sredinom septembra
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Jeste bilo zanimljivo ovo "insajderisanje" ....ali ajde da poželimo dobrodošlicu novom igraču i da nam bude uspešan kao dr Mwill , koji je isto došao u kkcz iz Kubanja

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Maverick88 View Post
        Ne najbolje na tu trojcu da dovedemo jos trojicu sta kad ima nek se presipa.Nikad zadovoljni navijaci Crvene Zvezde.Imamo 3 igraca na poziciji 2 ali covek se ipak nada da ce doci jos neko,lepo je nadati se.Mozes se nadati samo da ce tu jos mozda doci Nenadic eto
        Sta vredi sto imas tri igraca kad nijedan ne da nije sleser nego ne moze ni slucajno da resi ulazom. Nijedan ne moze sebi da se izbori za sut. Drugo na poziciji 2 najlakse se moze naci kvalitetan stranac. Kcekujem berona u nekim trenucima i na 1 tako da ima mesta tu za jednu mambu. Ima mesta alj nema para

        Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Teodor, Avramovic
        Baron, Dobric, Nenadic
        Lazic, Perperoglu, Davidovac
        Faje, Ilic, Simanic
        Cirbes, Ojo, Ristic

        Ovo bilo OK
        Samo sto je avramovic jos manje plej od berona

        Originally posted by Jimi22 View Post
        Erick Green je bio u foksu za poziciju 1, iako je on po meni kombo 2/1, da ne kazem cista dvojka.
        Zelja Tomica navodno...
        Odlican igrac. Mislim da bi kod nas eksplodirao

        I na kraju ragland. Jbg ocekivali smo markovica. Al sto kaze stariji kolega ja sam bas voleo da ga geldam u italiji. Na kkcz smo ga bas cesto pominjali. Ima tu mamojebacku njusku.

        Comment


        • Comment


          • Backup plej sada definitivno mora biti neko visoko, dugoruko i defanzivno potentno cudoviste, da kombinujemo petorke sa njim i Beronom, odnosno sa Reglandom i Lazicem. Da bude jak na lopti i pametan, ne mora da bude posebno kreativan, niti opasan po kos. Samo da nam se malo povrati krvna slika, da koliko toliko zalicimo na ozbiljan takmicarski tim, a ne na simpaticnu ekipu koja se grcevito bori za plej of neke italijanske lige recimo.

            Comment


            • Treba rezervni plej i da ostane Feldin i to je vec ozbiljna ekipa,da ne kažem Danga ako ostane

              Comment


              • Ma Markovic back up,Danga i Feldin ) Ovo je tim gde sve sem titule biti neuspeh..eventualno bas ako drugi tim bude igrao nenormalno kvalitetno....i doveo jos neka pojacanja...Da se ne lazemo, neko se otvorio
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Nas View Post
                  Backup plej sada definitivno mora biti neko visoko, dugoruko i defanzivno potentno cudoviste, da kombinujemo petorke sa njim i Beronom, odnosno sa Reglandom i Lazicem. Da bude jak na lopti i pametan, ne mora da bude posebno kreativan, niti opasan po kos. Samo da nam se malo povrati krvna slika, da koliko toliko zalicimo na ozbiljan takmicarski tim, a ne na simpaticnu ekipu koja se grcevito bori za plej of neke italijanske lige recimo.
                  To bi onako bas upotpunilo ovaj roster. Ocekujem vise kreacije i lopte u rukama kod Berona dakle takav tip PG bi nam bas koristio u petorci.

                  Comment


                  • dajte Dangi kintu...pa na pleja može bilo ko samo da nie beo, ćelav i bradat.

                    mada sve miriše na poeftinog bekapa na kecu, odlazak Feldina i Dange...ispunjenje dečačkog sna Jankeli
                    i čekanje na diskaunt četvorku tamo oko Dana republike kada nam se rasplače Boriša.
                    Last edited by Wingwalker; 10-08-18, 21:21.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ma Markovic back up,Danga i Feldin ) Ovo je tim gde sve sem titule biti neuspeh..eventualno bas ako drugi tim bude igrao nenormalno kvalitetno....i doveo jos neka pojacanja...Da se ne lazemo, neko se otvorio

                      Pricamo o Covicu a ne Terzicu

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Pricamo o Covicu a ne Terzicu
                        Ne znam Sarac, ovo je ozbiljan tim..ako ostanu Jankovic i Dangubic mozda cak i skuplji a sigurno bolji nego prosle godine, mada to necemo nikada saznati...samo kad vidis razliku u trenerima..Alimpijevic je nama placao, a mi Tomicu ...

                        Nemam ja nista protiv da potrosimo i 10m..nego me nervira ono..Regland je osetio situaciju a covek odbio Zenit i Avelino koji je dao max ponudu po Sportandu...Mada kontam da Cova to vise radi zbog komsija..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ne znam Sarac, ovo je ozbiljan tim..ako ostanu Jankovic i Dangubic mozda cak i skuplji a sigurno bolji nego prosle godine, mada to necemo nikada saznati...samo kad vidis razliku u trenerima..Alimpijevic je nama placao, a mi Tomicu ...

                          Nemam ja nista protiv da potrosimo i 10m..nego me nervira ono..Regland je osetio situaciju a covek odbio Zenit i Avelino koji je dao max ponudu po Sportandu...Mada kontam da Cova to vise radi zbog komsija..

                          #stay tuned do skupstine 24tog. Ajmo se dogovoriti jel Avelino i ovi francuzi sa kojim se pokaci juce sa Manny imaju vece finansije od nas ili ne

                          Jankovic ne znam kako mislis da ce ostati posle svega sto se desilo, jos izgleda grobari ga navukli jer danas potpisase Novicu, imaju Pecarskog i Siu, gde ce njega jos da plate kintu kako da ne.
                          On ako je sve ovo tacno on ne moze ostati kod nas.
                          Dangubic i sam znas situaciju ako je navodno odbio Buducnost, verujem da mu se ne ostaje kod nas , to bi bila 5 godina.

                          Ovo za Raglanda stvarno ne znam iz koje price je doslo jer je sva paznja bila prema Theodoru, ali kao sto smo i komunicirali ne moze ni musica da izleti da se sazna koji je igrac u pitanju.

                          ILic i Tanaskovic su cist spin od Krcuna te sam ubedjen da nema veze sa zivotom.

                          Pa izjavio je danas Covic svez i odmoran sa mora da je prepoznao kod nas imperativ i spustio je cenu....... inace ne kapiram tajming da se objavi vest da je potpisao sat vremena posle uefa odluke. Isti slucaj kao i sa Baronom, NOle igra polufinale sa Nadalom oni objavljuju vest o pojacanju. Namerno ili slucajno jbm li ga.

                          Comment


                          • Meni se u principu svidja tim. Imas nove igrace, atraktivne..neka nova prica...Tomic novi trener, za pocetak ozbiljan i ima znanje..Regland atraktivan,Baron isto..manje vise svi su...sem Peperoglua , mislim za oko...Davidovac mozda iskorak..Dobric isto..Meni je ovde manje vise, visak Lazic...Dobric bi morao da igra po meni 20mLazic eventualno u rasponu 10-15m....

                            Za pleja bi uzeo ..ne znam koga..znam smao da od ovih domacih ne bih nijednog..

                            Kazem imas atraktivan tim, platio si fino...bice dobro za publiku itd..Na stranu sto od nas ne zavisi iskljucivo dal cemo uzeti titulu....

                            Svakako ovo ne pere Covica, nije pdovukao crtu..sta on radi i sta ce reci to mislim da ni on ne zna...nadam se smao kad ode jednog dana da ce racun normalan, kako je sam i rekao da ce biti.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Pa kaze o slucaju Jankovic... To su sve medijski spinovi i budalastina. On je nas igrac po ugovoru, prema njemu su izmirena sva dugovanja i on ima jos godine do isteka ugovora. Naravno kao i svaki igrac Zvezde on moze da ode ukoliko stigne odgovarajuca ponuda, pa mi zivimo od toga... On ostaje, u pon krecu pripreme i njega ocekujemo u sastavu. Sve te price kako on zeli u Partizan, kako je nezadovoljan u Zvezdi su proizvod maste pojedinaca bla bla bla... Sa one strane brda bla bla bla, kleptomanija bla bla bla i tako ce se ustediti na dovodjenju nekog novog domaceg igraca na PF.
                              U sustini, njemu je objasnjeno kako stvari stoje a i on ako grama mozga ima zna da bolje sanse da napreduje nema.

                              Comment


                              • Ne sećam se da smo sa ovom agenciom ranije sarađivali ...
                                http://thecapitalassociates.com/home/
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X