Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ponadao sam se da je Luka Mitrovic u Kavali, a ono ipak neki BEK je u pitanju istog imena

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Ponadao sam se da je Luka Mitrovic u Kavali, a ono ipak neki BEK je u pitanju istog imena

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
      Ti se znojis gledajuci Bugarke, a ovi ovde gledajuci sta je preostalo na trzistu.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Da se pobratimo sa Hapoelom odma....

        Comment


        • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Da im posaljemo keselja i covica odmah, ma moze i j i j tandem...

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Da im posaljemo keselja i covica odmah, ma moze i j i j tandem...
              Nemoj Jankovica neka on ide u Partizan.

              Comment


              • Originally posted by kankkunen View Post
                UFFF Odzo jede malu djecu. Treba ovo brdo nahraniti.

                Comment


                • Cirbesu tesnija majčica...i isti su u ramenima,
                  ali ova definicija na tu visinu brata Odžo-a...vulgar display of power
                  Last edited by Wingwalker; 10-08-18, 14:44.

                  Comment


                  • Ramena slična, samo Odžo ima veću glavu.

                    Comment


                    • Brat Ojo spreman za BlacksOnBlondes Belgrade Edition [emoji16][emoji16][emoji16]



                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Comment


                        • Ok ode feldin. Ali nadam se da ne planiramo da ostanemo na ovoj bekovskoj liniji onda. Sem berona tu niko ne moze sebi da se izbori za sut. Pri tom ni beron nije cidta dvojka, nema visinu za poziciju. Beron, lazic, dobric to deluje bas bas tanko i ne produktivno
                          Ociglednoje da i feldin i rocesti i lesor imaju gimilu mana ali prva dvojca su prosle sezone bila nasa dva najbolja igraca obrni okreni. Jednostavno u onoj kompoziciji sastava uspeh je bio skoro nemoguca misija. Mi bolje igrace od njih dvojce necemo dovesti.
                          Last edited by NateHuffman; 10-08-18, 15:15.

                          Comment


                          • Originally posted by NateHuffman View Post
                            Ok ode feldin. Ali nadam se da ne planiramo da ostanemo na ovoj bekovskoj liniji onda. Sem berona tu niko ne moze sebi da se izbori za sut. Pri tom ni beron nije cidta dvojka, nema visinu za poziciju. Beron, lazic, dobric to deluje bas bas tanko i ne produktivno
                            Ne najbolje na tu trojcu da dovedemo jos trojicu sta kad ima nek se presipa.Nikad zadovoljni navijaci Crvene Zvezde.Imamo 3 igraca na poziciji 2 ali covek se ipak nada da ce doci jos neko,lepo je nadati se.Mozes se nadati samo da ce tu jos mozda doci Nenadic eto
                            Last edited by Maverick88; 10-08-18, 15:21.

                            Comment


                            • Bice ovo veoma zanimljiva sezona svakako...i da mi je neko rekao da cemo da vratimo Cirbija i dovedemo Perpea...a igramo EuroCup,oterao bi ga u pm.
                              Jos plej i neka zamena za feldina...i moze da se krene.

                              Comment


                              • Teodor, Avramovic
                                Baron, Dobric, Nenadic
                                Lazic, Perperoglu, Davidovac
                                Faje, Ilic, Simanic
                                Cirbes, Ojo, Ristic

                                Ovo bilo OK

                                Comment

                                Working...
                                X